Hagi Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi Basın Toplantısı Düzenledi

Cevap: Hagi Basın Toplantısı Düzenledi

Bana göre Türk Telekom Arena'da Eskişehir maçında oynadığımız futbolu sürdüreceğiz ve Bucaspor karşısından galibiyetle ayrılacağız

Doladı ağzına eskişehir maçını görmemiş futbol adamları gibi hey allahım sabır... 2 senedir tek bi maçta çok iyi oynadık şampiyon olmuş gibi aklımızda maç, acınacak hal bu olsa gerek.

5 mac gecer hala eskisehirspor macini hatirlatir bundan sonraki deplasman macinda da ayni seyi soyler boyle gider bu belli

Milan Baros hakkinda söylediklerini tam anlamadim ben. Ne demek istedi? 3 aydir iyilesemiyor, kendisiyle konusacagim, birlikte bir karar alacagiz dedi. Kafam karisti biraz.

Milan Baros hakkinda söylediklerini tam anlamadim ben. Ne demek istedi? 3 aydir iyilesemiyor, kendisiyle konusacagim, birlikte bir karar alacagiz dedi. Kafam karisti biraz.

Buca maçında 11'de oynayabilir mi? 90 dakikayı kaldırabilir mi ? Kendini nasıl hissediyo onu öğrenmek için konuşucam dedi.3 aydır oynamıyo, onun içinde zor birkaç maçta tam hazır olması dedi. Bir sıkıntı yok benim anladığım kadarıyla.

Baros 6 aydır maaşını fln alamıyor kulüpten, Adnan Polat baktı Baros paramı isterim diyor, Hagi'ye söylemiştir, Baros'da kovulur veya kadro dışı bırakılır. Adnan Polat adamını buldu, Hagi ne derse yapıyor. Misimovic olayı gibi tıpkı.

Baros 6 aydır maaşını fln alamıyor kulüpten, Adnan Polat baktı Baros paramı isterim diyor, Hagi'ye söylemiştir, Baros'da kovulur veya kadro dışı bırakılır. Adnan Polat adamını buldu, Hagi ne derse yapıyor. Misimovic olayı gibi tıpkı.

Sanmiyorum Baros´un parasini alamadigini. Ribery olayindan sonra yabancilarin parasini geciktirdiklerine ihtimal vermek istemiyorum. 6 ay cok uzun bir süre. Ceker resti, sözlesmesini fesheder, ceker gider bence. Eger sakatligi kroniklesmediyse takimda kalmasi gereken tek yabanci Baros´tur benim icin.

Oyuncuları yerinde oynatmıyor, bir 4-3-3 inadı tutturmuş gidiyor, ayrıca sebepsiz yere Misimovic gibi bir kozdan yoksun oynuyoruz. Çok seviyorum ama kusura bakmasın eleştirilmesi gayet normal. Oyuncular sakatsa tam kadro çalışamıyorsa da bu artık bizim takım için bir mazeret değil. Rijkaard'ın da başarısızlığının sebebi buydu. Ama anti-Rijkaard'çılar bunu göremedi umarım şimdi görüyorlardır...

Hagi hiç bağıra çağıra konuşmasın. Doğruları yapmak bile Türkiye'de yetmezken kendisi doğruları bile yapmazken ne bekliyordu başka? 9. luktan yukarı çıkaramadığı takım için alkış beklemiyor herhalde...

Ayrıca Misimovic'ten sonra Baros'u da Hagi yüzünden kaybetmeyelim...

Hagi sadece gelip konusmadi mi arkadas? Neyi duzenlemis?

Gazetecilerin gelip oturdugu sandalyeleri masalari o mu tasimis?

Dogum gunu partisi duzenledi derken efendim iste herkesi davet edersin, yer ve mekan belirlersin, pasta siparisi yaparsin, mekani balonlarla suslersin vs. Sana "Duzenledin" deriz. Hagi ne yapmisda bu basin toplantisini duzenlemis sayiliyor? Yeter ya! Bu Hagi'de artik cok olmaya basladi. Futbolculuguna sozumuz yok ama Teknik direktorluk isini beceremiyor arkadas! Bence fazla gec olmadan bir an once istifa etmeli!

Misimoviç affedilip,bi kaç ruhsuz futbolcuyu kovup,herkesi mevkisinde oynatırsa kredisi yükselir tahminimce.Artı bunlara lig te seri, kupayıda eklemesi lazım.Yoksa Adnan Polat'ın başarısız olmaları durumunda Hagi'de Sezgin de gider sözü sezon sonunda gerçekleşir.

Hakan Balta sakat diye üzülen, barış sakat olmasa,ayhan cezalı olmasa cuk diye takıma yerleştiren adam Galatasaray ın TD si olamaz.Misimovic+yekta=12 m euro zarara soktu takımı,bunu bile kabul etmiyor.

sakın hagiyi yermek adına takımın ruhunu söküp atan total futbol yalancısı rijkaardı övmeye kalkmayın sakın...

Sana 2 yil dayanabilecek mi bakalim yonetim, Rijkaard'a verilmeyen sure Hagi'ye hic verilmez

Bunu Polat zaten söyledi tv de acik acik.

Rijkaarda da Rijkaard oldugu icin dayandim diyor, yoksa cok daha erken göndermistim diyor.

Hagi ve Sezgin icin daya 1 ay önce "Hagi'nin kaderi su önümüzdeki maclar belirler. Cok önemli maclarimiz var önümüzde, sezon sonuna beklemeye bile gerek kalmaz, o maclardaki sonuclara, sadece sonuclar degil, oynanilan futbol gelecek sezon icin calismalarimizi etkilicek. Sezon sonuna kadar beklcek durumda degiliz"

Asagi yukari böyle bir aciklama yapmisti.

Bunu Polat zaten söyledi tv de acik acik.

Rijkaarda da Rijkaard oldugu icin dayandim diyor, yoksa cok daha erken göndermistim diyor.

Hagi ve Sezgin icin daya 1 ay önce "Hagi'nin kaderi su önümüzdeki maclar belirler. Cok önemli maclarimiz var önümüzde, sezon sonuna beklemeye bile gerek kalmaz, o maclardaki sonuclara, sadece sonuclar degil, oynanilan futbol gelecek sezon icin calismalarimizi etkilicek. Sezon sonuna kadar beklcek durumda degiliz"

Asagi yukari böyle bir aciklama yapmisti.

Vizyonsuzlar

Anca basın toplantısı düzenlese. Başka bi işe yaradığı yok. Bir değişiklik yap ve istifa et artık hacı. Sıkmaya başladın artık.

Üst Alt