Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi Basın Toplantısı Düzenledi

"Takımı bu hale ben getirmedim" Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, Bucaspor maçı öncesi Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın toplantısı düzenliyor.

Hagi, "Bizim için bundan sonraki bütün maçlar çok önemli. Özellikle Buca maçı bizim için kritik bir önem taşıyor. Bana göre Türk Telekom Arena'da Eskişehir maçında oynadığımız futbolu sürdüreceğiz ve Bucaspor karşısından galibiyetle ayrılacağız. İyi bir futbol oynamak ve taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Oyuncularımın elinden gelenin en iyisini yapacağından hiçbir şüphem yok. Ne yazık ki bu hafta da dört sakat oyuncumuz var. Arda, Pino, Hakan, Kewell yok; Ayhan ise cezalı. Kewell'ın Eskişehir maçından sonra ortaya çıkan sorunları devam ediyor. O da bu maçta oynayamayacak durumda. Barış daha iyi bir durumda ancak o da tam olarak hazır değil." dedi.

Rumen teknik adam, "Rakibimiz önemli bir galibiyeti elde ettikten sonra bize karşı oynayacak. Bence Bucaspor cesaretli bir takım ve bu cesaretlerini bize karşı da göstereceklerdir. Tecrübeli bir hocaları var ancak biz sadece kendimizi düşünerek bu galibiyeti elde etmek istiyoruz. Maç ile ilgili söyleyeceklerim bunlar." dedi.

BASINA SİTEM ETTİ!

Hagi, "Galatasaray ile ilgili konuşmam gerekirse bizim hakkımızda yazılanlara fazla takılmak istemiyorum. Basında bizimle ilgili yazılanları gerçekten şaşkınlıkla karşılıyorum. Ben, bu kulübe her şeyimi vermeye çalışıyorum. Beni çok iyi tanıyorsunuz ve benim bu kulübe neler verdiğimi çok iyi biliyorsunuz. Oyuncu olarak da teknik adam olarak da yaptıklarım ortada. Teknik adam olarak sadece bir kupa kazandım ancak o da bir kupadır. Yanlış hatırlamıyorsam o yıl da yılın teknik adamı seçildim. Gördüğüm kadarıyla gazetelerde milyonlarca lira zarar ettirdiğim yazılıyor ancak bir gün sonra bakıyorum benim için en ekonomik hoca yorumu yapılıyor. Gerçekten şaşkınım. Artık buna bir son verin lütfen." dedi.

"SABIRA İHTİYACIMIZ VAR"

Rumen teknik adam, "Galatasaray'daki fatura benim için açık. O çıkarılan fatura eksi değil de artıdır. Devre arasında yaptıklarım da eksi değil artıdır. Hesaplamanızı iyi yapın. Genç oyunculara verdiğim değer ortada. Geçtiğimiz dönemlerde de Arda Turan gibi bir ismi piyasaya çıkarttık. Bunların bilinmesi, verdiğimiz emeklerin değerininin bilinmesi gerekiyor. Bu benim Galatasaray'a üçüncü gelişim. Üçünde de buraya krizi toparlamak için geldim. Ancak ben geldiğimde durum böyleydi. Galatasaray'ın bu durumundan ben sorumlu değilim ve takımı bu hale ben getirmedim. Bu biraz zaman işi ve iyi bir şeyler yapmak için de sabıra ihtiyacım var. Takımın başına yeni geçtim, henüz 2-3 ay oldu. Devre arasında yaptıklarımız ortada ancak bir türlü takım olarak birlikte çalışamadık. Galatasaray'ın kritik bir dönemde olduğunu biliyoruz ancak bunun sorumlusu ben değilim. Bunu başkana da söyledim; size de söyledim. Takımı toparlamak için elimden geleni yapıyorum, yapacağım." ifadelerini kullandı.

Hagi, "Burada hiç kimseyle tartışmak istemiyorum. Kimseyle bir sorunum yok ve olamaz da. Bu camia benim için çok önemli. Bir şeyleri değiştirmek istiyorum ve elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum. Ancak biraz sabırlı ve anlayışlı olunması lazım. Bazen istikrarsız sonuçlar alıyoruz ancak hedeflerimizi gerçekleştirmek için heyecanla çalışıyoruz. Baskıdan korkmuyorum ve üzerime düşeni en iyi şekilde yapacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın." ifadelerini kullandı.

"BENİM KREDİM ZAMAN SADECE ZAMAN"

Rumen teknik adam, "Ben sadece kendi işime bakıyorum. Florya'dayım ve her işimi profesyonel bir şekilde halletmeye çalışıyorum. Zor bir durumda olduğumuzu kabul ediyorum. Ancak bu sorunun zamanla çözüleceğini düşünüyorum. Camia olarak ve hatta başta taraftarlar olarak kenetlenmemiz gerekiyor. Kendi açımızdan iyi sonuçlar alarak bazı şeyleri değiştirmek zorundayız. İki, üç galibiyet alırsak bazı şeyler değişecektir. Fatura haberini gazeteler yazdı. Rakam olarak... Ben Galatasaray'a o kadar şeyler verdim ki, bu kredinin daha fazla olması gerektiğini düşünüyorum. Benim kredim zaman sadece zaman." dedi.

https://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntvspor

Hagi'ye sabretmek için neden arıyanlar buyrun izleyin...13.35'ten itibaren...

Cevap: Hagi: basın toplantısı...

Cok sinirliydi. Baya üzülmüs kendisi hakkinda söylenenlere. Ben duygusal davranan bir insanim. Hagi konusunca yumusuyorum hemen ama Hagi´nin de artik bu takimi toparlamasi gerekir. Her basin toplantisinda yeni geldim, zaman lazim diyemez. Galatasaray gibi büyük bir takima ivme kazandirmasi icin yeterince zamandir burda. 5 transfer de yaptirdi. Artik seri yakalamasi gerekiyor. Gerisi bos. Basarili basarisiz diye ayirt etmeyiz. Herzaman seviyoruz Hagi´yi. Ama basari cok ayri birsey. Basarisiz olmayi kaldiramayiz.

Hakan Balta sakatmış.,Üzülsem mi??,Sevinsem mi?:)

Çağlar umarım formayı bir daha vermez..Hagi eldeki kadroyuda iyi kullanamıyor..Sen oyuncuları yerli yerinde oynat inanın eleştiriler yarı yarıya düşer.Eldeki kadro bu deriz..Kusura bakmayın ama hagide bazen bazı şeyleri zorluyor..Bazı oyuncu tercihlerine dikkat etse,Alt yapıdan bir kaç genç oynatsa Helal olsun derim.

TD liğini beğenmeyebilirsiniz ama biraz saygılı olun.Ulan bu adam bu zor dönemde,bu berbat takımı herkes sırt çevirirken ,sırf Galatasaray aşkından dolayı kabul etti. Go Home muş.Bu taraftara Go Home!

TD liğini beğenmeyebilirsiniz ama biraz saygılı olun.Ulan bu adam bu zor dönemde,bu berbat takımı herkes sırt çevirirken ,sırf Galatasaray aşkından dolayı kabul etti. Go Home muş.Bu taraftara Go Home!

Ahahahah, saka misin?

Adamin TD olarak kariyeri bitmisti zaten, kac yildir takim calistirmiyordu. Bu firsati bulur bulmaz geldi adam. Degerlendirirse en cok kazanan Hagi olacak, ama simdiye kadar degerlendirmedi, degerlendirecek gibi de durmuyor.

Hagi tabiki de seviyor Galatasarayi, sonucta adamin en büyük basarisi, en cok mutlu oldugu zamanlar Galatasarayda iken oldu ama sirf Galatasaray askindan geldi dersen, millet sana güler.

Ahahahah, saka misin?

Adamin TD olarak kariyeri bitmisti zaten, kac yildir takim calistirmiyordu. Bu firsati bulur bulmaz geldi adam. Degerlendirirse en cok kazanan Hagi olacak, ama simdiye kadar degerlendirmedi, degerlendirecek gibi de durmuyor.

Hagi tabiki de seviyor Galatasarayi, sonucta adamin en büyük basarisi, en cok mutlu oldugu zamanlar Galatasarayda iken oldu ama sirf Galatasaray askindan geldi dersen, millet sana güler.

yorumlarını beğenirim ama bu konuda çok ama çok yanlış düşünüyorsun.ben gülmüyorum arkadaşın yazdıklarına şahsen.

Ahahahah, saka misin?

Adam haklı beyler.

Üst Alt