Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum"

Cevap: Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum"

Zaten TD değirmenine dönmüş durumdayız.

Bence o hakkı hakediyorsun. Saygılar Hagi. :tiphat:

Hakan Balta'yı oynattığı sürece biz sabırdan çatlayacağız. :)

Şaka bir yana futbolcuları yerinde oynatsın yeter.

sabır taşı olsa çatlardı...daha ne sabrından b ahsediyorsunuz...

Adnan Polat istifaaaaaaaaaaa

Biraz sabır istiyorum

G.Saray Teknik Direktörü Hagi, deplasmanda iki gol atmalarının rövanş için önemli olduğunu söyledi ekledi: Biraz sabra ihtiyaç var, zor durumdayız

Daha da güçleneceğiz

Galatasaray Teknik Direktörü Hagi, yenilmelerine rağmen deplasmanda attıkları 2 golün rövanş karşılaşması için önemli olduğunu söyledi. Yeni transferler ve Neill ile Kewell da takıma katıldığı zaman daha da güçleneceklerini dile getiren Rumen çalıştırıcı, "Bursa karşısına ve bu maça 6-7 eksik oyuncuyla çıktığımız unutulmasın ama bunu bir mazeret olarak görmenizi istemiyorum"

ifadelerini kullandı.

Gerçekçi olmak lazım!

BAZI şeyler henüz yerleşmedi. Ama iyi oynuyoruz, kaybediyoruz, kötü oynuyoruz, kaybediyoruz diye bir yorum yapmak istemiyorum" diyen Hagi, takımda eksiklerin çokluğundan bahsederek Arda'nın sakatlığından da yakındı. Yenilerin adaptasyon süreci yaşayacağını, çok sakatlık atlattıklarını belirten sarı-kırmızılı çalıştırıcı "Biraz daha zamana ve sabra ihtiyacımız var. Gerçekçi olmak lazım, zor durumdayız" dedi.

O sabırı Hakan Balta her gün daha kötü oynasın her maç daha fazla adam kaçırsın diye istiyorsa, takımın orta sahasında Culio'dan başka top yapan adam yokken anlamsız Misimovic inadı için istiyorsa, Cana'dan stoper Neill'dan orta saha yaratmak için istiyorsa, çok açık ve net: istemesin...

Bizde sabır 2 sene önce vardı geçen sene vardı ama maalesef bu sene yok. Ha bu dediğim Hagi kovulsun demek mi? Hayır antrenör kovmayla birşeyin düzelmeyeceğini ben zaten biliyordum da bilmeyen heyecanlı arkadaşlar da uygulamalı olarak öğrenmiştir artık. Ama bu konularda da Hagi Tugay ikilisinin kulağı çekilmeli. Sportif Direktör bostan korkuluğu gibi dikilsin, transfer yapamasın veya hep istenenden geç yapsın diye değildir. Biraz insiyatifi ellerine alsınlar.

Ayrıca bu takım 4-3-3 oynamak mecburiyetinde mi? Veya sanki kendi mevkilerini süper oynuyorlarmış gibi sürekli oyuncular yer değiştirmek zorunda mı? Biz cin olmadan adam çarpmaya çalıştıkça daha çok tokatlanırız. Önce bir top oynamaya çalışalım modernini de sonraya bırakırız...

.

hagiye kızmıyorum hagiye sanki çok iyi t.direktörmüş, çok büyük başarılar yaşamış bir hoca gibi başımıza getirip ondan medet umanlara kızıyorum. ya hiç mi düşünmessin kardeşim bursanın küme düşmesinde en büyük katkıyı yapan isimdi. sıra galatasarayamı geldi ey adnanlar

Tabi ki kredin var ama şu oyun anlayışından lütfen vazgeç. Defansif ve mücadeleci bir kadro ortaya çıkarmak istiyorsun anlıyorum; ancak topa hakim olamadıktan sonra bir şeye yaramıyor. 3-5 pas yapmayı bilen her takım, bizi zorlanmadan yener.

Cevap: Biraz sabır istiyorum

:) Bu sabır hepimizi evliya yaptı....

Aga ne sabrı yapmayın gözünüzü seveyim geldiğin günden beri sabırdan başka bir şey demiyorsun. Ulan sene bitti gene mi sabır dicez

Hagi bu işi bilmiyor.İlk geldiği günde böyle düşünüyordum,şimdide böyle düşünüyorum.

Kusura bakma Hagi ama dayanacak sabır kalmadı.Sabır olması için biraz umut vermen lazım.E hücum futbolu oynamadığın yada savunma yapıp kontra atak oynamadığında kesin.Yani umut verecek,sabır etmemize neden olacak hiç birşey yapmadın.Sen bu sabrı haketmiyorsun.!

Üst Alt