Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: HAGİ :Bu Kadro'yu Uçururum

Dostum bunlar angut.com gazı. Sen de cep telefonunun çalındığını fark etsen, hırsız var diye paniklersin. Bir sürü özel bilginin olduğu bir alet, paraya, mücevhere benzemez.

angut.com mu?ben o angutların taaa :D

İçimden bi ses hagi'ye güvenmemem gerektiğini söylüyor..

Hakan'a da...

İnan bak Ergün gelecek deseler yine gık demezdim..

Hagi agresif adam.Her an kafası attığında basıp gidecek potansiyeli var.

Bi sıkışsa takım,tamam artık işimiz var.

Önümüzde de fener maçı..

Bu angutlara malzeme vermemeliyiz bu maçta..

Gerekirse çıkıp sahada ölmeliler,ama maçı kaybetmemeli 2.sınıf futbolcularımız...

angut.com mu?ben o angutların taaa :D

İçimden bi ses hagi'ye güvenmemem gerektiğini söylüyor..

Hakan'a da...

İnan bak Ergün gelecek deseler yine gık demezdim..

Hagi agresif adam.Her an kafası attığında basıp gidecek potansiyeli var.

Bi sıkışsa takım,tamam artık işimiz var.

Önümüzde de fener maçı..

Bu angutlara malzeme vermemeliyiz bu maçta..

Gerekirse çıkıp sahada ölmeliler,ama maçı kaybetmemeli 2.sınıf futbolcularımız...

O maçı Mourinho gelse alamaz. Seneye artık.

Topuz-Emre-Selçuk-Özer

Alex

Volkan-Hüseyin-Ergic-Ozan

Battalla

bunları uçuran oluyorda

Elano(Kewell)---Ayhan---Cana----Arda

Misimovic

bunlar mı uçamayacak

Uçuramayabilir çünkü oyuncular bitmiş durumda ama uçuran uçuyuro uçurmasa bile başarı sağlayan oluyor.Eldeki kadroya göre oyun oynatan bir şeyler yaptıran her hoca büyük hocadır..

Topuz-Emre-Selçuk-Özer

Alex

Volkan-Hüseyin-Ergic-Ozan

Battalla

bunları uçuran oluyorda

Elano(Kewell)---Ayhan---Cana----Arda

Misimovic

bunlar mı uçamayacak

Uçuramayabilir çünkü oyuncular bitmiş durumda ama uçuran uçuyuro uçurmasa bile başarı sağlayan oluyor.Eldeki kadroya göre oyun oynatan bir şeyler yaptıran her hoca büyük hocadır..

aynen öyle.ozan ipeği bursaya gelmeden önce kim tanıyordu?volkan şen bu kadar üst düzey bir oyuncumuydu?teknik direktör dediğin ertuğrul sağlam gibi olmalı.oyuncusundan nasıl verim alacağını bilmeli.bundesliga asist kralı bizde diyoruz.bizim takımda sıradan bir oyuncu gibi oynuyor.artık kim gelecekse gelsin ama şu kadroyu maksimum düzeyde kullanabilecek birisi gelsin.lütfen.

Tribun Dergi

Gheorghe Hagi, Rumen medyasina: "Galatasaray'i tekrar calismayi cok istiyorum. Teklif var, detaylari ogrenmek istiyorum sadece.."

Türk futbolcu kalitesi yükselmedikçe kim gelirse gelsin farketmez.

birşeyi merak ediyorum.biz 2 sene önce şampiyon olduğumuzda kadroda olan yerli futbolcular ligin en kalitelileri diyorduk.o oyuncuların büyük kısmı hala kadroda ama kadro kalitesizliğinden bahsediyoruz ne enteresan.bence o kadar kötü değil yerliler.sadece akılları fesat birçoğunun.bunu düzeltmek lazım.

Kadro uçurtulacak kadar dengeli bir kadro değil de, bu kadar rezil olacak bir kadro da değil(di)...

birşeyi merak ediyorum.biz 2 sene önce şampiyon olduğumuzda kadroda olan yerli futbolcular ligin en kalitelileri diyorduk.o oyuncuların büyük kısmı hala kadroda ama kadro kalitesizliğinden bahsediyoruz ne enteresan.bence o kadar kötü değil yerliler.sadece akılları fesat birçoğunun.bunu düzeltmek lazım.

o dedigin addamlarin cogu 2 sene sonra futbolu birakip restoran acacak

o zamanda boylemi diyeceksin

2 seneymis:)

gugıltıransleyt' Alıntı:
Gica Hagi: "Ben zorluklar benim gibi Galatasaray'a geri gelmek için onur olurdu!"

Gica Hagi, eski, Romence Uluslararası Türkçe oluşumu ulaşmak üzerinde anlayış bir söylesem olmak onur olurdu karşı bir de Galatasaray .

"Nu ştiu dacă e adevărat sau nu, dar îmi doresc foarte mult să ajung acolo. Am înţeles că e un moment mai delicat la echipă , dar preşedintele ştie cel mai bine ce decizie să ia. Ar fi o onoare să antrenez la Galata ", a declarat Gică Hagi la Contraaatc. "Haydi ya da doğru ben eğer yok biliyorum, ama ben oraya gitmek çok çok istiyorum. Ama oldu anda takım hassas bir çoğu bunu anladım Cumhurbaşkanı almak için ne karar iyi bilir. It Galata çalıştırıcı onur bir olurdu, Gica Hagi Contraaatc söyledi.

" Îmi plac provocările, mai ales să merg la un club atît de mare. Sînt pregătit să antrenez din nou. Am fost mulţumit de ceea ce am lăsat la club atunci cînd am antrenat la Galata şi acest lucru se vede acum, prin faptul că se gîndesc la mine", a adăugat Gică Hagi. "Ben bu gerçeği gibi gitmek sorunlar, özellikle kulüp çok hazırım ben. Büyük I tarafından görülebilir şimdi yetiştirdiğimiz bu ve Galata mutlu antrenör ben. Yine ne zaman kulüp var sol beni düşünüyorsun, "diye Gica Hagi ekledi.

"Ştiu tot ce se întîmplă în fotbal, deci şi la Galata. Trebuie să fiu informat, pentru că aceasta îmi este meseria. Normal, nu ştiu tot, pentru că trebuie să fii în interiorul clublui ca să cunoşti toate detaliile, dar am anumite informaţii", a spus Gică Hagi. o benim işim olduğu için "Ben. Biz haberdar edilmelidir Galata, bu yüzden futbol olur her şey biliyoruz. bütün detayları bilmek clublui içinde olmalıdır Elbette, çünkü ben her şeyi bilmiyorum, ama bazı bilgiler var "Gica Hagi dedi.

Gică Hagi: 'AÅŸ fi onorat să ajung din nou la Galatasaray! Ã￾mi plac provocările!' :: Campionate :: GSP.RO

10 MİLYON DOLARLIK KADROYU BAŞARILI YAPTI, ŞİMDİKİ KADRO DEĞERİMİZ 100 MİLYON EUROLARI BULUYOR

Hepsi palavra resmen sisme bir kadromuz var. Mustafa, Ayhan ve Baris gibi adamlar mi 100 milyon euro ediyorlar ?? Hagi'nin ilk döneminde yerli kadromuz daha iyidi.

Hepsi palavra resmen sisme bir kadromuz var. Mustafa, Ayhan ve Baris gibi adamlar mi 100 milyon euro ediyorlar ?? Hagi'nin ilk döneminde yerli kadromuz daha iyidi.

onlar değil ama şöyle düşündüğün zaman baya bir üst düzey oyuncular var.isim olarak.elano,kewell,misimovic,cana,baros,neill,insua.işte sarp,ayhan,balta,servet,gökhan gibilerinden kurtulmamız lazım .:(

Daha fazla rezil olmadan ligden çekilsek en temizi olacak gibi.Hiç yoktan,artık kalemizde maç başı 3-4 gol görmeyiz..

adamlar neler düşündürttü bize yaa!!Allah bi daha onların belasını versin!!

Baros-Kewell-Neill-Arda hariç,geriye kalan 1 futbolcu bile gözümde yok.Cehennem olsunlar!!

Kadromuz varda, kac kisi 5 mac üst üste oynayabiliyor Turgay Kiran? Bence bunlari anlat Hagi´ye. Önemli olan isim degil, kadro istikrari. Baros bile 2 mac oynuyor 2 mac sakat. Kewell desen 2 mac oynuyor 6 mac oynamiyor. Pino´nun sakatlanmasi yine yakindir. Sabri de sik sik sakatlanmaya basladi. Bu takimin en saglam oyunculari Ayhan ve Sarp :D Sakatlandiklarini görmedim :D Digerlerine cok güvenmesin Hagi bence. Rijkaard bu yüzden basarili olamadi zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt