Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: HAGİ :Bu Kadro'yu Uçururum

Yahu derdin nedir senin?Her mesajda bir Rijkaard'a giydirme çabası filan.Cruyff temeli almadan total futbol oynatamazmış Rijkaard.Ben de Rinus Michels temeli olmadan Cruyff total futbol oynatamaz desem ne olacak şimdi?Cruyff Rijkaard'ın akıl hocasıdır doğrudur da adamı küçümsemek için elementler uydurmaya başladınız artık.

Ben Rijkaard'a laf sokmaya çalışmadım burda, bu ülkeye gelen hangi sistem hocası başarılı oldu, burada sistem falan işlemiyor o yüzden Rijkaard bize göre değil diyorum, acı ama gerçek

Ismini duydugum zaman yüzümde tebessüm olusuyor. Herzaman gelmene sevinirim. Cünkü sen Hagi´sin. Turgay Kiran´in sözlerine de katiliyorum. Basarisiz degildi Hagi.

Hagi Mustafa Sarp´i adam yerine bile koymaz. Servet´i kazanmaya calisir ama asla tahammül etmez. Bunun disinda mutlaka 1-2 genc futbolcu takima kazandirir. Gelsin lan:D

Acı olduğu doğru ama gerçek değil. Gerçek değiştirilebilir bir yargı değil.

Böyle bir devrim için "hop rijkaardı getirdik , total oynayacağız" yapmak yeterdi değil, alt yapıdan başlanması lazım, bu da bi kuşağı baştan eğitmek demek, en az 10 yıl demek.10 yıl başarısızlığa dayanacak insan profili yok Türkiyede. Değişebilir ama çok zor

Sataşıp durmayın Mustafa Sarp'a ya, adamın ne suçu var. Yine elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ama çapı bu kadar. Alıp kadroya koyarsan bu kadar verim elde edersin, adamın suçu yok. Kadroda tutanın suçu var.

Böyle bir devrim için "hop rijkaardı getirdik , total oynayacağız" yapmak yeterdi değil, alt yapıdan başlanması lazım, bu da bi kuşağı baştan eğitmek demek, en az 10 yıl demek.10 yıl başarısızlığa dayanacak insan profili yok Türkiyede. Değişebilir ama çok zor

Alt yapıdan önce zihniyetle işe başlamak lazım. Tabi ülkemizde beyin göçü oranı fazla olduğu için bunları yapmak zor olur. Totalini bırak, futbol bile oynamıyoruz.

Hagi keşke futbolcu olarak geri dönse de gözlerimiz biraz bayram etse. Bu yaşta bile çoğu kişiyi cebinden çıkarır. :D

Hagi '' Bu Kadroyu Uçururum'' demiş...

Ben de diyorum ki?Daha önce uçurduğun gibi mi?

Hangi takıma gittin de başarılı oldun ey Hagi?

Futbolculuğuna lafımız yok.Galatasaray Spor Kulübünün gördüğü en iyi yabancı futbolcuydun..Anlatılamaz,yaşanırdın sen...

Teknik adamlığa gelince orada duracaksın işte..Daha önce denedin..Olmadı..Yine olmayacak..

Gelelim Rijkaard'a..Futbolcular sabote etti demişsin..Buna yürekten katılıyorum..Maçta seni kimlerin sattığını canlı bir şekilde izledik..

Elde 2.sınıf bir kadro..

Özgüveninin kaybetmiş,

Teknik adamını istemeyen bir kadro var..

Ve bir Fener maçı...

Hagi'yi istemiyorum..

Her hafta tvde yönetime atıp tutan Hakan Şükür'ü de..

Hİkmet Karamanı da..

Tek istediğim Souness...

ve takımı satanların kadro dışı bırakılması...

Hagi '' Bu Kadroyu Uçururum'' demiş...

Ben de diyorum ki?Daha önce uçurduğun gibi mi?

Hangi takıma gittin de başarılı oldun ey Hagi?

Futbolculuğuna lafımız yok.Galatasaray Spor Kulübünün gördüğü en iyi yabancı futbolcuydun..Anlatılamaz,yaşanırdın sen...

Teknik adamlığa gelince orada duracaksın işte..Daha önce denedin..Olmadı..Yine olmayacak..

Gelelim Rijkaard'a..Futbolcular sabote etti demişsin..Buna yürekten katılıyorum..Maçta seni kimlerin sattığını canlı bir şekilde izledik..

Elde 2.sınıf bir kadro..

Özgüveninin kaybetmiş,

Teknik adamını istemeyen bir kadro var..

Ve bir Fener maçı...

Hagi'yi istemiyorum..

Her hafta tvde yönetime atıp tutan Hakan Şükür'ü de..

Hİkmet Karamanı da..

Tek istediğim Souness...

ve takımı satanların kadro dışı bırakılması...
Berbat kadroyla 76 puanla 3. olmuştu,Şuanda gelebilecek en iyi adam Hagi dir.

Benim için artıları efsane futbolcumuz ve gençlere önem veren bir teknik direktör. Kafamda yerli sorunu var. Ama bu sorunumuz Hakan Şükür'ün gelmesi ile düzelme ihtimali var. Hagi neden olmasın. Zaman tanımak lazım. Artık günü kurtarmaya çalışmanın pek anlamlı olduğunu düşünmüyorum. Hagi geldikten sonra iyi bir çıkış yakalayıp iddialı olabiliriz, orası ayrı. O zaman işte imzalarsınız 5 yıllık sözleşme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt