Hagi' den Maç Sonu Açıklamalar: "Erkekçe Söylesinler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi' den Maç Sonu Açıklamalar: "Erkekçe Söylesinler"

Gheorghe Hagi, golsüz biten Karabükspor maçı sonrası çok çarpıcı açıklamalar yaparken "istifa" çağrılarına yanıt verdi.

Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, 0-0 berabere biten Karabükspor maçı sonrası mikrofonlara konuştu.

"Erkekçe yüzüme söylesinler"

Karabükspor karşısında alınan beraberlik, Galatasaraylı taraftarların sabrını taşırırken trbünlerden yükselen istifa sesleri de çok büyük bir boyuta çıktı. Maç sonrasında taraftarın istifa çağrısı hakknda konuşan Hagi, itiraf etti: "Başaramadım!"

"Taraftarlar unutmasın ki işler kötü giderken buraya geldim" diyen Rumen teknik adam, "İmzayı ataraken iyi niyetlerim ve güzel fikirlerim vardı. Ama işler iyi gitmedi. Ama bunun suçu %100 bende değil" dedi.

Takımdan ayrılma kararının, yönetimin elinde olduğunu söyleyen Hagi, "Beni istemeyen varsa oturalım konuşalım. Ama yöneticiler istifamı istiyorlarsa erkekçe gelip yüzüme söylesinler" ifadelerini kullandı.

GSC Haber

Cevap: Hagi' den Maç Sonu Açıklamalar

12.gif

Gheorge Hagi Maç Sonu Açıklamaları

Gheorge Hagi:

Hagi: "Zor bir durum yaşıyoruz."

Hagi: "Eğer Galatasaray beni arzu etmiyorsa masaya oturup konuşuruz."

Hagi: "Ben Galatasaray'a gelen son kişiyim, işleri ben bozmadım "

Hagi: "Bende Başarısızlığın bir parçasayım, ama 100% değil"

Hagi: "Son 3-4 ayda kendimi sorunlu buluyorum"

Hagi: "Beni istemeyen varsa karşıma gelip söylesin"

Lorik Cana:

Lorik Cana: "Protestolar normal"

Lorik Cana: "Bu sene olmuyor"

Lorik Cana: "Galatasaray bunu haketmiyor"

Lorik Cana: "10 Maçımız daha var, onlara konsatre olmak istiyoruz"

Colin Kazım:

Kazım: "O pozisyon 150% Penaltıydı"

Kazım: "Bana yapılan protestoyu kişisel olarak almıyorum"

Cruijff gelse o da basaramaz, kadro ortada.. Bu taraftar zihniyetiyle en fazla bu kadar olur..

mourinho gelse bu takimdan hiç bir sey o-l-m-a-z . su oyuncularla ne yapabilirsin

mustafa sarp

ayhan akman

baris ozbek

hakan balta

servet çetin

gokhan zan

loric cana

sabri sarioglu

aykut erçetin

ufuk ceylan

ve 3 maç oynayip 4 ay yatan futbolcular

Bugünkü basın toplantısında ilk defa ayrılmakla ilgili açıklama yaptı..

Artık şunuda bıraksın hala takımı ben kurmadım diyor..

hagi giderse bu yonetim serefsizligin doruklarinda dolasir

bu kadar soyluyorum

Hagi az önce çok ama çok fena konuştu sorunu olan arkadan oynamasın gelsin erkekçe yüzüme konuşsun dedi.Azsonra haberi güncelliycem bulan arkadaşlar paylaşırsa güzel olur.

bunları takımın başına gelmeden önce dicektin hagi

bi laf vardır yiyemeyeceğin şeftalinin altına yatmican

Hagi: "Gitmemi isteyen erkekçe yüzüme söylesin!"

Ligtv.com.tr - VideoHaber - "Erkekçe yüzüme söylesinler"

Karabükspor karşısında alınan beraberlik, Galatasaraylı taraftarların sabrını taşırırken trbünlerden yükselen istifa sesleri de ayyuka çıktı. Maç sonrasında taraftarın istifa çağrısını değerlendiren Hagi, itiraf etti: "Başaramadım!"

"Beni istemeyen varsa oturalım konuşalım. Ama yöneticiler istifamı istiyorlarsa erkekçe gelip yüzüme söylesinler!" ifadelerini kullandı.

Cevap: Hagi' den Maç Sonu Açıklamalar: "Erkekçe Konuşsunlar"

Adamsın Hagi!Herkes sırtını dönmüşken Galatasaray´ı yeniden yukarıya çıkarmayı istedin,denedin,olmadı.Canın sağolsun.Keşke kabul etmeseydinde Polat çaresizlik içinde kalsaydı.

Cevap: Hagi' den Maç Sonu Açıklamalar: "Erkekçe Söylesinler"

Bugüntv gösteriyor takım floryaya gidiyor.Protesto olacakmı bakalım?,Gösterecekler.

Üst Alt