Hagi gider Daum gelir - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi gider Daum gelir

Cevap: Hagi gider Daum gelir

Bize nasıl özellikte bir teknik direktör lazım

1) Disiplinli ama takıntılı olmayan

2) Takım savunmasını iyi yaptıran

3) Takımın fizik kondisyonunu üst seviyelere çıkaran

4) Takıma devamlı kazanma arzusu hırs katan

5) Taktik bilgisi yüksek

6) Futbolcudan en iyi verimi alan futbolcudan anlayan birisi lazım.

Yani eski Fatih Terim!

Ben bi tane biliyorum. Şu an Real Madrid'in başında.

Şili milli takımının teknik direktörü Nelson Acosta özellikle Şili'yle Dünya Kupası'nda gösterdiği performans çok iyiydi.2.turda Brezilya'ya elenmişlerdi ama çok dirençli ve hücum futbolu oynayan bir takım kurmuştu.

en iyi TD'lerden birisi srecko katanec...slovenya ile dünya ve avrupa kupalarina katildi...bizim giibi avrupa ya bas kaldiran bir hoca...onun gelmesini cok isterim...

1. mourinho

2. katanec

3. avci

Bize nasıl özellikte bir teknik direktör lazım

1) Disiplinli ama takıntılı olmayan

2) Takım savunmasını iyi yaptıran

3) Takımın fizik kondisyonunu üst seviyelere çıkaran

4) Takıma devamlı kazanma arzusu hırs katan

5) Taktik bilgisi yüksek

6) Futbolcudan en iyi verimi alan futbolcudan anlayan birisi lazım.

Yani eski Fatih Terim!

+ alman olmayan bir hoca !

alman olsun çamurdan olsun, o olmazsa le guen olsun, olmadı bielsa olsun ama en çok magath gelsin istiyorum veya bielsa

Yabanci mabanci istemiyorum arkadas. Yeni Teknik Direktörümüz Türk olmali. Fatih Terim olabilir (olmali), Abdullah Avci olabilir, Tolunay Kafkas olabilir, Ersun Yanal olabilir, Mustafa Denizli olabilir. Yabanci Teknik Direktör istemiyorum.

Yabanci mabanci istemiyorum arkadas. Yeni Teknik Direktörümüz Türk olmali. Fatih Terim olabilir (olmali), Abdullah Avci olabilir, Tolunay Kafkas olabilir, Ersun Yanal olabilir, Mustafa Denizli olabilir. Yabanci Teknik Direktör istemiyorum.

Yarım sezon kötü futbol oynatınca onlarında kellesi istenecek. Neden Hagi kalmıyor ki?

Yarım sezon kötü futbol oynatınca onlarında kellesi istenecek. Neden Hagi kalmıyor ki?

Hagi´nin Teknik Direktörlük kapasitesi belli. Adam 10 senedir bu isin icinde. 1 takimda basarili oldugunu görmedik. Yapamiyor iste. Kendisinin de inat etmemesi gerekir acikcasi. Akademiye devam etsin. Yabanci Teknik Direktörlerin Türkiye´de basarili olduklarini düsünmüyorum. En azindan son senelerde hic basarili olamadilar. Bu sistemde Türk TD´ler basarili olabilir diye düsünüyorum.

Hagi´nin Teknik Direktörlük kapasitesi belli. Adam 10 senedir bu isin icinde. 1 takimda basarili oldugunu görmedik. Yapamiyor iste. Kendisinin de inat etmemesi gerekir acikcasi. Akademiye devam etsin. Yabanci Teknik Direktörlerin Türkiye´de basarili olduklarini düsünmüyorum. En azindan son senelerde hic basarili olamadilar. Bu sistemde Türk TD´ler basarili olabilir diye düsünüyorum.

Bunun yerlisi yabancısı yokki dışarıdan basın Hıncalllar bizler arka arkaya kötü sonuçlar alınca adamları malesef futbolu bilmiyor diye suçluyorz bahsettiğin isimlerin 1 2 si dışındakileri ilerde bende görmek isterim ancak onlarada sabredilmeyip yerin dibine sokup yollayınca o hasretle beklediğimiz sürekli başarı bir türlü gelmez. Bir hocaya önce sabretmeliyiz bunu hepimiz bi sindirmeliyiz bünyelerimize O Derwall zamanları Terim zamanları ilk maçlarında ilk yıllarında doğru düzgün başarı gelmemiş maçları zar zor kazanmışız hatta Terimle Sami Yende fenerden 4 yemişiz onlarda şimdiki gibi çamurun içine batırılmış ama göndrilmemişler adamlara sabredilmiş.Sonrasını hepimz biliyoruz.

Keşke Hagi ve Tugaya 1 yıl olsun sabredebilsek keşke

Üst Alt