Hagi gider Daum gelir - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi gider Daum gelir

Cevap: Hagi gider Daum gelir

valla isterim adam bu sene Galatasarayı geldiğinde şampiyon yaprsa 3 büyükleri şampiyon yapmış olarak tarihe anılır..

Daum aslında disiplinli bir hoca...bence net daum gelmeli

Gelsin gelsin gelirse seneye %99 şampiyonuz son maça takılmazsak :). Daum gelirse avrupayı unutun diyenlerede ne diyim ben şimdi...zaten Galatasarayın CL de oynadığını unuttuk 5 senedir. En azından şampiyon olup Clye gideriz bari yoksa her sene ligi 4.bitirmeyi başarı saymaya başlarız.

Medya taraftarı gaza getirmeyi başarıyor gene anasını satayım.

Fıttırıyorum şu durumlara.Önümüzdeki sezon için şans verilmeli Hagi'ye.

Medya taraftarı gaza getirmeyi başarıyor gene anasını satayım.

Fıttırıyorum şu durumlara.Önümüzdeki sezon için şans verilmeli Hagi'ye.

Bende kalmasını istiyorum Rijkaardda da istekliydim artık şu getirip sözleşme feshetmekten vaz geçmeliler neredeyse sil baştancılık oynamak 8 9 aya düştü her 8 9 ayda bir ya yeniden yapılanma konuşuluyor yada yeni sayfa açmak. Bir hoca 2 sene takım başında kalamıyor gelir gelmez sistemli futbol yağmur gibi gol ve kupa bekliyoruz adamları futbolu bilmemekle adam olmamakla hatta komisyon almakla suçluyoruz. Yeni sayfa açıcak sil baştanclığı önce kendi kafasından düşünce yapısından başlayacak olanlar istifayı tek çağre olarak gören sabırsız taraftar ile yöneticilerdir bana göre.

Bende kalmasını istiyorum Rijkaardda da istekliydim artık şu getirip sözleşme feshetmekten vaz geçmeliler neredeyse sil baştancılık oynamak 8 9 aya düştü her 8 9 ayda bir ya yeniden yapılanma konuşuluyor yada yeni sayfa açmak. Bir hoca 2 sene takım başında kalamıyor gelir gelmez sistemli futbol yağmur gibi gol ve kupa bekliyoruz adamları futbolu bilmemekle adam olmamakla hatta komisyon almakla suçluyoruz. Yeni sayfa açıcak sil baştanclık oynıyacak olanlar stifayı tek çağre olarak gören sabırsız taraftar ile yöneticilerdir bana göre.

Aynen reis.Zaten Skibbe'nin gönderilişi, Rijkaard'ın gönderilişi hataydı.

Belki Skibbe döneminde ben de sabırsız davranmıştım fakat hatalıymışım.

Ama Rijkaard geldiğinde hatamı anladım.Hani forumca Rijkaard'a 5 yıl sözleşme istiyorduk?

Hani istikrar istiyorduk.Olmadı.Taraftar çabuk şekilde medyanın dolduruşuna geliyor olmaz bu böyle yürümez.

Kim gelse göndeririz bu kafayla.

Adam en azından futbolcudan anlıyor ama istemem doğrusu.Amerika'yı çalıştıran bir teknik direktör var onun alınmasını isterim.

Bize nasıl özellikte bir teknik direktör lazım

1) Disiplinli ama takıntılı olmayan

2) Takım savunmasını iyi yaptıran

3) Takımın fizik kondisyonunu üst seviyelere çıkaran

4) Takıma devamlı kazanma arzusu hırs katan

5) Taktik bilgisi yüksek

6) Futbolcudan en iyi verimi alan futbolcudan anlayan birisi lazım.

Yani eski Fatih Terim!

Aslında Galatasaray içinde Terim içinde bir buluşma daha iyi olacak.Terim'in de Galatsaray'ın da bir çıkışa ihtiyacı var.Yeni yönetim ve tam yetkili Terim...

Bize nasıl özellikte bir teknik direktör lazım

1) Disiplinli ama takıntılı olmayan

2) Takım savunmasını iyi yaptıran

3) Takımın fizik kondisyonunu üst seviyelere çıkaran

4) Takıma devamlı kazanma arzusu hırs katan

5) Taktik bilgisi yüksek

6) Futbolcudan en iyi verimi alan futbolcudan anlayan birisi lazım.

Yani eski Fatih Terim!

Felix Magath, ama hayatta gelmez.

Üst Alt