HAGI: "Günümüzde değildik" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

HAGI: "Günümüzde değildik"

Cevap: HAGI: "Günümüzde değildik"

Aslında maça bakarsak çokta kötü oynamadık, yalnız kalecinin yediği şaka gibi golden ziyade 3 maçtır esen Hakan balta rüzgarı yine esti. Anıl seçeneğini pek doğru bulmuyorum ileride top tutamadı buyüzden de ileriye çıkarken sorunlar yaşadık, A2 oyuncusu şu fizik ile bir fark sağlamaz diyordum kimse sallamıyordu gördünüz işte, herneyse biraz şansımız olsaydı penaltı ki bence penaltı gibi duruyordu verilmesi gerekirdi en büyük hatamız ikinci yarı uzun top oynamamızdı ilk yarıdaki gibi paslı oynasaydık belki iş değişirdi 30 dakika sırf şişirme yaptık bu bence en büyük yanlıştı.

bırak bu işleri hoca, ne zaman yenılsek yok hatalarımızdan ders alıcaz, yok günümüzde degildik!!..ne zaman oldukki günümüzde? siz bi giderseniz yönetiminizle birlikte; emin olun o eski günlerimize geri dönücegiz!!

Sen gitmeden daha iyi falan olamayız.

Tamam hadi Hagi gitsin. Tamam ya Mourinho gelsin. Bu kadro ile. Ne yapmasını beklersin ? Gerçekten çözüm üret ? Balta'yı kesip Insua'yı oynatsın diyeceksin. O halde bir BAM'a razıyım dersin. Bunuda denedik ne oldu ? Ne değişti ? Hadi söyle bakalım. Çoluk çocuk yorumları gerisi boş.

Yanlış açıklama , Romanya'dan getirdiğin berbat kalecinin hatasıyla maçı kaybettik Hagi , oysaki çokta iyi başlamıştık maça , önde basıp antepi çıkartmıyorduk bile , 60 metrelik bir top atıp ileriye golü attı adamlar.

Çok mu aradınız bu kaleciyi , yeter artık sadece bedava diye yaptığınız transferlere ya..

Kaleci o topu tutmalı. Franco'da öyle, Aykut'da öyle, Ufuk'ta öyle off yoruldum bee....

Bu adam Hagi herkes haddini bilsin.

Kaleci o topu tutmalı. Franco'da öyle, Aykut'da öyle, Ufuk'ta öyle off yoruldum bee....

Bu adam Hagi herkes haddini bilsin.

Isterse Maradona olsun. kimse Galatasaray'dan büyük degildir. Galatasaray'a zarar veren gider bukadar basit. Hagi nin gelmesi hat zaten. ancak böyle is bilmez bir yönetim getirir Hagi gibi TD likten nasibini almamis birini.

bence rijkaardla başlayan ve senle devam eden bir kabustayız...kısacası yılımızda değiliz be hagi.

Takim køtu de Turkiye'de iyi takim yok ya herhalde. Yenebiliriz bazi takimlari vs. vs. de Turkiye'nin en yetenekli futbolcusu ben 4-4-2'yi milli takimda øgrendim diyor. Tamam td ben de elestiriyorum Hagi'yi bazi noktalarda ki bence yanlis tercihti vs. vs. ama sorun cok daha buyuk. Hani bazen diger takimlari yensek ne olur Bursa var ørnek olarak Trabzon dengeli ama Avrupa'da ne yapar ki onlari da Fener yendi onlar da dusmeye basladi vs. vs. Td yanlis tercih vs. vs. de arkada kocaman bir sorun var 4-4-2'nin Arda'ya milli takimda anlatilmasi.

Üst Alt