HAGI: "Günümüzde değildik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

HAGI: "Günümüzde değildik"

Gaziantepspor yenilgisinin ardından teknik direktörümüz Hagi "Günümüzde değildik" dedi.

Galatasarayımız, Spor Toto Süper Lig'de G.Antep deplasmanında aldığı yenilginin ardından teknik direktörümüz Gheorghe Hagi yayıncı kuruluşa şu değerlendirmeyi yaptı;

"Oyuncularımız ofansif alanda çok fazla bir şey beceremedi. G.Antep çok iyi bir takım. İlk hatamızda golü kaydettiler. Ondan sonra bayağı zorlandık. İstedik ama olmadı. Bir maçı iyi oynuyoruz ama bir çok oyuncumuz bu hafta takımla birlikte çalışamadı.

Bence bir beraberlik daha iyi bir sonuç olurdu. Özellikle 2.yarıda gol pozisyonları bulduk. Bir topumuz direkten döndü. Maalesef günümüzde değildik. İnşallah bir sonraki maçta daha iyi olacağız..."

Sporx.com

Cevap: HAGI: "Günümüzde değildik"

Başta istemedik; isteyen takım böyle oynamaz. İkincisi neden günümüzde değildik onu anlamadım. Amacın zaten takımı hazırlamak, gününü beklemek değil yani... Yakışmadı bu açıklamalar sana Hagi, yakışmadı.

Yanlış açıklama , Romanya'dan getirdiğin berbat kalecinin hatasıyla maçı kaybettik Hagi , oysaki çokta iyi başlamıştık maça , önde basıp antepi çıkartmıyorduk bile , 60 metrelik bir top atıp ileriye golü attı adamlar.

Çok mu aradınız bu kaleciyi , yeter artık sadece bedava diye yaptığınız transferlere ya..

Ah hagi ah,,Keske teknik direktorlugunde oyunculugun kadar mukemmel olsaydi.Ama degil, kac kere denedin olmuyor iste.Gozumuzdeki aklimizdaki o muhtesem oyuncu Hagi kalsin,boyle kotu teknik direktorlugunle degil.

Öyle bir konuşmuş ki sanki günümüzdeydik hepte işte bugün günümüzde değildik.

valla sirf Hagi gitsin diye bir yil daha avrupasiz oynamaya raziyim. yeter ki Hagi gitsin. futboldan resmen sogudum artik. artik icimden mac izlemek gelmiyor. bugünkü maci izlemedim zaten. bosuna sinirleri harap etmeye gerek yok.

Zaten maçtan 1 gün önce " Bu yenilgiye hazırlıklı olun der " gibi bir mesaj verdi. " 6 ay zaman isteme " veya " Milli Takıma giden futbolcularımız var " gibi sözlerini 1 gün önce kendisi söyledi. Herkes kendini kurtarma peşinde. Kimse bu kadro kötü falan falan demesin lütfen. Hagi buraya gelirken bunları biliyordu. Üstüne üstlük Hakan Balta'da bu kadar ısrar etmesini bugün kimse bana açıklayamaz. Maça başlarken 5 yabancı ile çıktık. Baros sonradan girer falan bunlarda hikaye. Ayrıca Anıl çok kötü değildi. Baros hiç hazır değil.

Suç hagi'de değil ona takım emanet eden zihniyette. Hagi kim, hocalık kim.

GS'nin kesinlikle kötü bir kadrosu yok. Kaleye gelen tek şut gol. Yazık.

Ah hagi ah,,Keske teknik direktorlugunde oyunculugun kadar mukemmel olsaydi.Ama degil, kac kere denedin olmuyor iste.Gozumuzdeki aklimizdaki o muhtesem oyuncu Hagi kalsin,boyle kotu teknik direktorlugunle degil.

ben de bunu anlatmaya çalışıyorum hep. eski saygınlığını yitirtmeden git. bir daha da Galatasaray'ın kapısından içeri herhangi bir vasıfla girme!

Sen gitmeden daha iyi falan olamayız.

Resmen alay eder gibi konuşuyor. Yürü git işine ya. Sonumuz Bursa gibi olacak.

Ne olur gitte seni eskisi gibi hatırlamamak için fırsat oluşmaya başlamasın

valla sirf Hagi gitsin diye bir yil daha avrupasiz oynamaya raziyim. yeter ki Hagi gitsin. futboldan resmen sogudum artik. artik icimden mac izlemek gelmiyor. bugünkü maci izlemedim zaten. bosuna sinirleri harap etmeye gerek yok.

Suç hagi'de değil ona takım emanet eden zihniyette. Hagi kim, hocalık kim.

GS'nin kesinlikle kötü bir kadrosu yok. Kaleye gelen tek şut gol. Yazık.

Bukadar insan Hagi gitsin dediğinde Hayi ortalıkta yok ama ben 16 yaşındayım diye Hagi gitsin dediğimde sen konuşamazsın oluyor garip...

Neyse ben çıkayım...

Üst Alt