Hagi: "Hayat Devam Ediyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Hayat Devam Ediyor"

Cevap: Hagi: "Hayat Devam Ediyor"

Mağlubiyeti, kaybetmeyi, elenmeyi hazmedemeyen kendine yediremeyen Hagi' ye bu açıklamayı yakıştıramadım. Olmadı...

avrupaya gitsek ne olacak kimse kimseyi kandırmasın en fazla gruplar hadi gruplardan çıktık diyelim bjk ile aynı son , şampiyonlar ligide değilki para getirisi olsun ... boşuna sezonu erken açmak yerine en iyisi oldu avrupa kupasına katılamamak seneye düzgün transferler ile şampiyonlar ligi hedefi ile lige başlanırsa daha yararlı olr ..

Hiçbişey olmamış gibi hayat devam ediyor yok önümüze bakacaz diye cümle kurmalarından artık bıktım hepiniz defolun takımdan karaktersiz herifler!

"git kendini sövdürtmeden" nasıl bir cümledir lan. aklınızı başınıza alın. tamam eleştirin ama.. neyse lan birşey demiyorum daha ben.

O toplarin biri girse bunlari demezdiniz o yuzden birakin masallari

O topların biri girse tabiki sevinirdik. Ama o topların birinin girmesi veya girmemesi Hagi'nin yaptığı hataları kapatmaz. Bu maçı geçtim. Benim için Misimovic'i yollaması bile gitmesi için yeterli bir sebep. Kimse Galatasaray'dan büyük değildir. Sizi Hagi ile başbaşa bırakıyorum.

O toplarin biri girse bunlari demezdiniz o yuzden birakin masallari

Hala neden ve niye Zapata kovası kalede?

İnsua dururken Çağlar ve sakat olmasa oynayacak olan Hakan niye oynuyor?

Yekta dururken niye Ayhan oynuyor?

Sol kanatta iyi olmadığı apaçık belli olan Stancu niye sol kanatta oynuyor?

Pino niye daha erken oyuna alınmadı?

Culio niye oyundan çıkıyor?

Sonuna kadar arkandayım Hagi. 96-2000 yıllarında sokakta bir mahalle maçında başımız dik dolaştıysak iyi biliyorumki senin ve senin yarattığın etki sayesinde oldu bunlar. Sen bu kalplerin birtanesisin. Seni bu yeni bitme sonradan görme taraftara yem etmeyeceğiz. Heleki böylesi kalitesiz kadro-yönetime asla. Sonuna kadar arkandayız, seni birtanesin Hagi. İsterse bu takım küme düşsün isterse kaleci yerine forvet sok yinede sen Hasgi'sin, efsanemizsin. Biz o günleri "canlı" yaşadık. O günleri gördük. Hakemlerle bu arma için yaptığın kavgaları, hırsınız ve sevigni gördük. Sonuna kadar arkandayım.

Sabırsız, yeni bitme taraftara burdayız !

Zapata iyi, Insua kötü, Yekta gereksiz, Stancu'dan başka oynayacak adam mı var ?, Pino sakatlıktan yeni çıkmış, Culio sıradan vs...

(!)

Futbolculuk başka, t.direktörlük başka. Halen bu ikisini ayıramayan taraftarlar görüyorum.

Doğru. Ufuğu almalıydı belki bu sefer 60mt den yerdi bir gol. Ya da Aykut'u belki sektirip rakibe atardı topu. Eleştirinde mantık olsun bir zahmet. Ayhan bu takımda alternatifi olmayan bir isim. Culio yoruldu ve etkisizleşti. Dikkat ettşysen oyuna Pino'yu aldı. Golü istedi ama olmadı. Stancu - Baroş birlikte oynatılabilir lakin bu takıma 4-3-3 aşılanıyor. Dolayısıyla Stancu'yu solda da olsa oynatması normal (Baroş varken hele).

Insua'dan cacık olmaz, Çağlar = 3*Insua 'dır.

Üst Alt