Hagi: "Hayat Devam Ediyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Hayat Devam Ediyor"

Gaziantepspor'a kupadan elenerek büyük bir şok yaşayan Galatasaray'da Hagi maç sonrasında açıklamalar yaptı.

Tecrübeli teknik adam rakipleri karşısında şanslarının yanında olmadığını belirtirken, çok gol kaçırdıklarını ifade etti.

Mağlubiyetin üzüntü verici bir olay olduğunu da söyleyen Hagi, "Hayat devam ediyor, artık yapmamız gereken gelecek için yeni planlar yapmak" dedi.

Hagi görevi bırakma konusunda ise böyle bir düşüncesi olmadığını sözlerine ekledi.

Cevap: Hagi: "Hayat Devam Ediyor"

Tanrı bizi sınıyor.

Bunun başka bir açıklaması olamaz.

Ama ben daha fazla katlanabileceğimi sanmıyorum.

Her gidecek teknik direktörün son konuşmaları aynı olmak zorunda mı ya ? Cümlesi cümlesine hem de...

Boş ve düz bi mantık .

Ona bakarsan ligde kalan tüm maçları kaybetsekte hayat devam edecek ne yani ?

Hagi maç sonrasında açıklamalar yaptı.

Gaziantepspor'a kupadan elenerek büyük bir şok yaşayan Galatasaray'da Hagi maç sonrasında açıklamalar yaptı.

Tecrübeli teknik adam rakipleri karşısında şanslarının yanında olmadığını belirtirken, çok gol kaçırdıklarını ifade etti.

Mağlubiyetin üzüntü verici bir olay olduğunu da söyleyen Hagi, "Hayat devam ediyor, artık yapmamız gereken gelecek için yeni planlar yapmak" dedi.

Hagi görevi bırakma konusunda ise böyle bir düşüncesi olmadığını sözlerine ekledi.

Hagi kalmayacağını bile bile direniyor. Kulübe yaptığı hizmetleri düşünmesem bilerek ihanet ediyor diyeceğim. Gelecek senenin ne planlaması ya?

Ne kadar Avrupa'da adımız olsa da, artık transferleri zor yaparız. Bu takıma kaliteli bir yabancı oyuncu alalım desek bile artık futbolcu biraz zor gelir. Avrupa'da oynamayan takıma neden gelsinler?

Umarım Misimovic'i göndermezler ! Çok büyük bir yanlış olur.

o ne demek ya katil mi olmamızı istiyo bu hagi ?tahmin ettiğim gibi pişkin gibi basın toplantısı daha:iyi değildik,istediğmiz gibi gitmedi,olmadı bunlar yuvarlak laflar

Bu sözlerden ben bunu anladım , artık ileriyi duşunucez o yüzden gençlere yeni oyunculara şanş vericez , ben bunu anlıyorum.

Ama Hagi sen bunu devre arası yapman gerekirdi Ayhan,Mustafa,Baris,Servet,Serkan,Aydin bunların hepsini oynatmamalıydık öteki seneyin kadrosunu hazırlamak gerekirdi.

KÜFRETMEK İSTİYORUM

Beyaz getrleri, beyaz eldivenleriyle o karşımızda

Beyaz tırnaklı bir katır gibi dolaşırken

Sen sopa çekmek istiyorsun

Ben küfretmek istiyorum.

Kızını, kısrağını, karısını sıradan geçirerek

Rugan iskarpinlerinin deliklerine dek...

Küfretmek istiyorum

Ona bir an sövmesem

Çişi gelmiş çocuk gibi sıkışıyorum.

Neyleyim be?

İçimden geliyor bu:

Küfretmek istiyorum.

NAZIM HİKMET

Hagi Yekta'yı oynatıp elenseydik tamam derdim ama Sen 35'lik Ayhan'ı oynattın ve yazık ettin bize ki Yekta Stancu veya Kazım yerinede oynayabilirdi. Bundan sonraki futbol hayatında başarılar. Umarım iyi bi teknik direktör olursun ilerleyen zamanlarda.

Üst Alt