Hagi: "Konuşmak doğru değil" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Konuşmak doğru değil"

Cevap: Hagi: "Konuşmak doğru değil"

yaktın ya diri diri canlı canlı yaktın takımı hagi....BAM dan medet umdun,yüriyecek hali kalmayan aydınla kewell'ı oyunda tuttun,hakan baltanın tek kişilk gösterisine izin verdin....................

her maç ayrı hüsran yeter artık hagi allahaşkına yeter....

BAM ile bu kulüp kaç TD değiştirdi ?

Konuşmak doğru değil.haklısın hagi.Şu an en doğru olan istifa edip gitmen artık...

hagi shut up sesini kes konuştukça batıyorsun.... eski hagiyi bırak bize yadigar

Cevap: Hagi' den Maç Sonu Açıklaması

hagi üzgünüm ama senden iyi T.Direktör olmayacağı çok açık... Kariyerine bak hep başarısızlık...

Konuşmak doğru değil - vay anasını açıklamaya bak , ne kolay bunu demek .

Hagi çıkıp açıklasana hocam , bu takım neden bu halde , yönetim çok kötu de , futbolcular çok yetenksiz de yada iyi oynamıyorlar de , ben suçluyum de ama sen her maçtan sonra konuşacak bişey yok , maçın genelinde iyi oynadık bilmeme ne , e yalnız biz mi göremiyoruz bu iyi furbolu hocam :eek:

Ne yapalım sevgili kardeşim, yönetimin gitmesi gerektiği konusunda herkes hem fikir onu bekliyoruz ama gitmiyor yönetim, gitmemekte de direniyor ve sanırım bu gidişle gelecek yılda takımın yönetimi bu yönetim olacak bu durumda Hagi^ye hiç bir laf söylemeyelim susalım mı? Göz göre göre yaptığı yanlışları söylemeyelim mi? Eğer etrafındaki insanların fikrine biraz önem verse, inandından biraz vazgeçse eminim burada ona laf söyleyenler birazcık susar en azından. Ama o ne inadından vazgeçiyor ne de etrafındaki insanların fikirlerine değer veriyor.

Bu arada Hagi gitmedi diyelim ve yönetim istifa etti yeni gelen yönetim de Hagi ile devam etme kararı aldı size soruyorum Hagi şuanda yaptığı icraatlar ile hanginize bu işi başarabilir takımı düze çıkartabilir intibaı veriyor söyler misiniz?

Yani benim güzel kardeşim hem yönetimin hem de Hagi'nin biz bu işi beceremedik diyip derhal gitmeleri gerekli bence! Özellikle Hagi'nin kendisine sorgusuz sualsiz bir sevgi ile bağlı olan bu taraftarları daha fazla kendisinden nefret ettirmeden gitmesi gerek çünkü bu yöneticilerin kaybedecek bir sevgi ve saygıları da yok ama Hagi'nin en azından kaybedebileceği sevgi ve saygısı var taraftar nezdinde!

Benim söylediğim şey de zaten sadece hagi gitmesin, işe yaramayan tüm futbolcular ve yönetim de gitsin. Hagi'yi gönderip yerine başkasını getirirlerse taraftar buna aldanıp herşeyi unutabilir.

hagi geldiğinde zaten "idareten" bir adam olduğunu biliyorduk ama kendisi işin suyunu çok çıkardı.

hagi çok iyi bir oyuncuydu ama teknik direktörlük yapmasın artık,gitsin ülkesinde kurduğu akademi okulunu yönetsin yeni oyuncular çıkarsın dünya futboluna,belkide bu oyunculardan elde edeceği imaj ve maddi gelir ona daha fazla yarar sağlam ama teknik direktörlük anlamında hagi kesinlikle bu işin adamı değil.

rumenler genelde disiplinlikleriyle bilinir ama hagi bunu takıma zerre kazandıramadı,istediği transferler yapıldı devre arası ama onlardan fayda alamadı,suçu reijkaard dönemine attı.tamam reijkaard dönemide hatalıydı ama beceriksizliğin faturasını geçmişe göndermemek lazım.en beğenmediğimiz skibbeyi bile arar oldu bu camia.

fener maçı prestijden öte bir maç değil,fener iyi bir hava yakaladı ve şampiyon olacaklar,bunun yönetimsel anlamda lobi faliyetlerinide göz ardı etmeyelim.zamanında biz nasıl haluk ulusoy yönetimine lobi kurup gücümüzü gösterdik ise şimdi aynı taktiği aziz yıldırım "kopyalarayarak" mahmut özgener yönetimine yapıyor.biz ise kavgalı olduk,birbirimizi yiyoruz.bu ortadma maç kazanmakda imkansız,kalitemiz varken bunu yapamıyoruz.Hagi çok inatçı,kafasındakini bu oyunculara uygulatmak istiyor,oyuncularda uymuyor o zaman hagi oyunculara uygun strateji uygulayacak,onuda yapmıyorsa bu sonuçlarda süpriz olmamalı.

bu sezon zor biter zira 2 maç daha kaybedersek ligde kalma mücadelesi vereceğiz.yönetim gitse ne olacak,maçı onlar oynamıyorki? işimiz gerçekden zor ve içler acısı bir durumdayız...

Hagi: "Konuşmak doğru değil"

dogru olan biseyi artik bu kulüpte birisi yapsin kardesim be....

feldkampin gönderilisiyle dogru yapilan hersey son buldu!

o cok sevindigimiz sampiyonluk bizim belimizi kirdi aslinda!

oyuncular o günden beri yönetimi ele aldi ve yönetilemez hale geldi!

bir büyük yanlisin günahini yillardan beri cekiyoruz!

Takımın aldığı sonuçlara git gide duyarsızlaşıyorum. Sinirlenmiyorum, yenilmeyi doğal karşılamaya başladım :(

Üst Alt