Hagi: "Konuşmak doğru değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Konuşmak doğru değil"

Galatasaray'ın deplasmanda Ankaragücü'ne 3-2 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Hagi zorlu 90 dakikayı değerlendirdi.

Yayıncı kuruluş Lig Tv'ye konuşan Hagi, "Akıldan bir çok şey geçiyor ama sıcağı sıcağına söylemek doğru değil. Soyunma odasında herkes üzgün. Bu maça oldukça motive çıktık. Kazanmak istiyorduk fakat birkaç dakika içerisinde her şey çöktü. Gerçekten çok zor bir sezon geçiriyoruz. Malesef çok kolay ve çabuk gol yiyoruz. Oyunun gidişatı böyle değildi. Oyunu kontrol ediyorduk. Bende maçı tekrar seyrederek bir analiz yapacağım. Hepimiz çok üzgünüz. Şu anda çok üzgünüm. İçimden konuşmak gelmiyor" dedi.

Cevap: Hagi' den Maç Sonu Açıklaması

Hagi: Aklımdan şu an bir çok şey geçiyor ama sıcağı sıcağına söylemek doğru değil.

Hagi olmuyor ya hocam , göz göre göre hata yapmak bukadar olur ya .....Tabi butun suçu sana atmıyoruz ama sende adeta maçı kaybetmek için elinden geleni yapıyon ya :(

istifanı bekliyoruz hagi.ama sen her zaman büyük futbolcu olarak kalacaksın büyük hoca olarak değil

Cevap: Hagi: "Konuşmak doğru değil"

Biraz sabır ve anlayış lazım, genç oyunculara verdiğimiz değer ortada

Bende yok suç.. yok bende suç... Oynuyor futbolcular saha.. ben oturuyor kenarda.. siz bakiyor.. ben bakiyor.

Yönetim gidebildiği yere kadar gidecek sonra yeni hoca ve zaman kazanacak tekrar ve yaz gelecek 4 ay rahat edecek :eek:

yaktın ya diri diri canlı canlı yaktın takımı hagi....BAM dan medet umdun,yüriyecek hali kalmayan aydınla kewell'ı oyunda tuttun,hakan baltanın tek kişilk gösterisine izin verdin....................

her maç ayrı hüsran yeter artık hagi allahaşkına yeter....

Floryanın 5 kapısından birinden çıkıp git artık,daha fazla acı çektirme bu taraftara.

Üst Alt