Hagi mi, Zidane mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi mi, Zidane mi?

Cevap: Hagi mi, Zidane mi?

Sadece şutlarda Hagi'nin açık ara üstünlüğü vardır, geri kalan herşeyde (teknik, oyun okuma, pas, çalım, top saklama, kafa vuruşu, profesyonellik vs ne gelirse aklınıza) Zidane bir gıdım önde.

Hagi'nin şutlardaki üstünlüğü bunu kapamaya yetermi herkesin kendi takdiri ama Zidane bir kıt önde bence.

Hagi gibi olamazdı ab mumkun digil, Hagi topu ayagına alınca o derece rahat aha simdi gol olur dedigim baska bir futbolcu olmadı dunyada.. Zidane'ı izlerken oyle olmadım hic, Messi'de de olmadım kimsede olmadım.

gozunu seveyim reis etmeyesing eylemeyesing:ka21:

Kanka Zidane'nın aşağı yukarı 16o maçını izledim...

Hagi'yide izledim...

Ama Zidane Bambaşkaydı...

Canlı olarak üç defa izledim Zidane'ı...

Yok böyle bir topçu yok...

Sadece şutlarda Hagi'nin açık ara üstünlüğü vardır, geri kalan herşeyde (teknik, oyun okuma, pas, çalım, top saklama, kafa vuruşu, profesyonellik vs ne gelirse aklınıza) Zidane bir gıdım önde.

Hagi'nin şutlardaki üstünlüğü bunu kapamaya yetermi herkesin kendi takdiri ama Zidane bir kıt önde bence.

boldularda Hagi çok daha üstün

Hagi'nin taç çizgisinin orada kendine has yaptığı çalımı yeter be :D

Hagi gibi olamazdı ab mumkun digil, Hagi topu ayagına alınca o derece rahat aha simdi gol olur dedigim baska bir futbolcu olmadı dunyada.. Zidane'ı izlerken oyle olmadım hic, Messi'de de olmadım kimsede olmadım.

gozunu seveyim reis etmeyesing eylemeyesing:ka21:

Keita :asd:

Ronaldinhonun Barcelonada oynadigi ilk yillarda böyle bir his veriyordu. Top ayagina geldimmi, aha simdi boku yedik moduna giriyordu rakibler.

Zidane ne Ronaldinho nede Hagi olabilir.

Hani senin Lincoln hayranlığın var ya...:)

Ben'de aynen öyle izledim Zidane'ı yıllarca...

Gözüm daha onun gibisini görmedi...

Sanırım göremeyecekte...:ka21:

Mozart mı Beethoven mı demek gibi bir şey bu da. Hagi'de Zidane'da birer sanatçıydı. İsteyen istediğini beyenir ama bu ikisininde Best of All Time olduğunu değiştirmez.

Yahu, Zidane sirf banami Overrated geliyor? Iyi futbolcuydu kesinlikle, ama abartildigi kadar degil !

Yahu, Zidane sirf banami Overrated geliyor? Iyi futbolcuydu kesinlikle, ama abartildigi kadar degil !

1 dünya kupası 1 Avrupa Şampiyonluğu İki Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu...

Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonlarında sayısız çeyrek-yarı-finaller...

Yetmedi bir kaç kez Dünyanın en iyi futbolcusuydu...

Los Galacticos'da o kadar yıldız arasında hepsini eziyordu Karizması ve Futbolculuğu ile...

Zidane bir Futbol efsanesidir...:ka21:

Kariyer'se kariye başarıysa başarı...

Zidane overrated ise dünyada klas oyuncu bulamayız yahu etmeying eylemeying...:ka21:

Dünya kupası finalinde izlediğim Zidane hala rüyalarımda.

Zidane başka bir şeydi.

Abartmamak gerek ; )

Hagi Real'de sıradan oldu , Zidane efsane.

Bu tarz bi anket daha açılmıştı önceden. Ya da yanlış hatırlamıyorum.

Ne kadar duygusal yanım Hagi dese de, Zidane gerçeğini yoksaymak cahilliktir. Tabiki Zidane :ka21:

Mantık gayet normal.

Zidane ile Hagi'yi karşılaştırmak asıl mantıksızlık.

Hagi bizim efsanemiz tamam ama o kadar da değil.

Hakan ile Ronaldo'yu kıyaslamak gibi bişi bu ..

Dünya kupası finalinde izlediğim Zidane hala rüyalarımda.

Zidane başka bir şeydi.

Abartmamak gerek ; )

Hagi Real'de sıradan oldu , Zidane efsane.

2 sezonda 64 lig maçına çıkmış Real ile = sıradan ???

Real de ki istatistik ortalaması Hagi ile Zidane aynı hemen hemen ( gol ve asist anlamında )

Hagi'nin Real ve Barca'da uzun süre kalmamasının sebebi performans falan değildi.

ezbere yazmayın yahu

Bugün Santiago Bernabeu stadı Real Müzesinde Hagi'nin 10 numaralı forması ve posteri asılı :eek:

Üst Alt