Hagi' nin transferleri de tuttu, peki sorun nerede? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi' nin transferleri de tuttu, peki sorun nerede?

Cevap: Hagi' nin transferleri de tuttu, peki sorun nerede?

1-Farzedelim kalede Ufuk oynasa kaleci transferi şart,Zapata oynasa şart,Aykut oynasa şart..

Demek ki kaleci lazım..

2-Hakan Balta oynasa sorun,İnsua oynasa düzelir,ama yedeği Hakan ise bir transfer daha gerekli,Çağlar sürekli sakat..

3-Servet oynasa sorun,ayak tekniği 0,bir transfer oraya şart,Neill veya Cana stoper mevkisi için birbirinin alternatifi olur..Stoper şart (yerli)

4-Sabri oynasa sorun ama kontenjan gereği oynar,ama yedeği Serkan olursa gene sorun daha iyi bir oyuncu olmalı..Sağ bek gerekli,

5-Bam'ı komple yok et,Yekta,Culio,Cana desek,bir 3 tane kaliteli orta saha lazım,

6-Kanatlarımızda hiç sorun yok bence,Kazım-Pino,Kewell,Arda ama bir tek Kewell giderse genç potansiyelli bir kanat daha alınabilir,

7-Stancu,Baros,bir genç gurbetçi forvet transferi şart..

Toplamda düşünelim..

9 transfer gerekli..

1 kaleci,1 stoper,1 sağ bek,1 sol bek,3 orta saha,Kewell giderse sol açık,yerli bir forvet..

Zapata,Misimoviç (mecburen),Kewell (duruma göre)

Yolcu olur..

Uzun lafın kısası çok transfer gerekli..

Ve gelecek oyuncular tutar mı orasıda muamma..

Çünkü sorun çok daha derin yani 3-4 transferle çözülmeyecek.Bu takımın toparlanması için en az 2 çok iyi transfer dönemi geçirmeliyiz ki bu yönetimle çok zor.

Sorunlar tabiki çok ama Hagi'nin de transferde hata yaptığı ve her nedense Mondi'den sonra başımıza bela olan kaleci konusu, bütün sorunların temeli. Maçlara resmen 1-0 veya 2-0 mağlup başlıyoruz.

haginin futbolcu secmlerinde sucu yok. zapata zorunlu yapıldı o haric. haginin taktik acısından iyi olmadıgını düsünüyorum.

Oyuncular gerçek mevkilerinde oynamıyor.Ayrıca Hagi'nin gereksiz takıntıları var.Zapata'yı ısrarla oynatıyor,Yekta'yı tek maçta sildi,Stancu'yu forvet yerine geride kullanıyor,İnsua'yı ısrarla oynatmıyor,Misimoviç konusunda yönetim kadar suçlu.

herkes meevkisinde oynamali.neill stoper,cana ön libero,formsuz hakanin yerine insua,kaleye kontenjandan dolayi aykut yada ufuk(zapatadan kötü degiller) sag bek serkan degil sabri,orta sahada sabri degil yekta,forvette kewell yada kazim degil baros yada stancu

Hep mi futbolcular suçlu, bir kere de T.D. suçlu deyin yahu...

Ahahaha kendim bile güldüm lan.

Zapata yanlis

Culio yardimci oyuncu olur Skibbe donemindeki Ayhan gibi.

Kazim iyi transfer, sag kanat ve forvet icin

Stancu Baros'un yedegi olur. Siradan bir adam, cok bir meziyeti yok

Yekta da yedek olur sag kanat ve orta sahaya. Iyi bir oyuncu degil bana gore. Iyi ozellikleri var ama Galatasaray'in oyuncusu degil.

Misimovic olsa iyi olurdu ama Hagi'nin kararina saygi duymak gerekir. Ayrica Cana orta sahaya yarasir.

Transferler iyi ama gerekli mevkilere değil arkadaşlar culio haric.

1-) İyi bir kaleciye ihtiyacımız vardı alınmadı.

2-)Sol bek ihtiyacımız vardı alınmadı.

3-) Servet'i yedekleyecek transfer ihtiyacımız vardı alınmadı.

4-) 2 tane orta saha ihtiyacımız vardı Culio alındı. 1 tane daha alınmalıydı.

5-) Yine forvet alınmadı.

Kimleri aldık. Sol açığa Stancu sağ açığa Kazım. Oysa zaten Arda Pino oynuyordu o mevkilerde. O kadar öncelikli transferler değildi. Diyceksiniz ki Arda Pino sakat evet sakat ama iyileştiklerinde oynuycaklar demek istediğim takımın öncelikli ihtiyacı oralar değildi. Yekta alındı ama oda kanat oynatılıyo. 2 senedir bol bol kanat oyuncusu alıyoruz zaten onun haricinde transfer yapıyor sayılmayız. Hagi forvetim yok forvetim yok dedi gitti Stancu'yu aldı ama adamı forvet oynatmıyor. İşte sorun burda transferler iyi gözükse de ihtiyac olan mevkiler değiller Culio hariç.

Zapata yanlis

Culio yardimci oyuncu olur Skibbe donemindeki Ayhan gibi.

Kazim iyi transfer, sag kanat ve forvet icin

Stancu Baros'un yedegi olur. Siradan bir adam, cok bir meziyeti yok

Yekta da yedek olur sag kanat ve orta sahaya. Iyi bir oyuncu degil bana gore. Iyi ozellikleri var ama Galatasaray'in oyuncusu degil.

Misimovic olsa iyi olurdu ama Hagi'nin kararina saygi duymak gerekir. Ayrica Cana orta sahaya yarasir.

kazımı begenip stancuyu begenmemek ilginc. culioya laf edeni zaten allah tas eder. stancu kazımın hangi bölgede oynarsa oynasın her kulvarda ondan daha iyi oynar.

Valla bencede sorun takım olamamakta,bide futbolcularda deplasmandaki maçlarda bi umursamazlık var sanki lig bitti hiç bi amacımız kalmadı o yüzden yenilsekte bişey olmaz gibi...bunun en buyuk kanıtı bu haftaki antep maçı 1-0 geriye duştuk sonraki dakikalarda baskı bile kurmadık hiç hırslanmadı oyuncular ....

Transferler iyi ama gerekli mevkilere değil arkadaşlar culio haric.

1-) İyi bir kaleciye ihtiyacımız vardı alınmadı.

2-)Sol bek ihtiyacımız vardı alınmadı.

3-) Servet'i yedekleyecek transfer ihtiyacımız vardı alınmadı.

4-) 2 tane orta saha ihtiyacımız vardı Culio alındı. 1 tane daha alınmalıydı.

5-) Yine forvet alınmadı.

Kimleri aldık. Sol açığa Stancu sağ açığa Kazım. Oysa zaten Arda Pino oynuyordu o mevkilerde. O kadar öncelikli transferler değildi. Diyceksiniz ki Arda Pino sakat evet sakat ama iyileştiklerinde oynuycaklar demek istediğim takımın öncelikli ihtiyacı oralar değildi. Yekta alındı ama oda kanat oynatılıyo. 2 senedir bol bol kanat oyuncusu alıyoruz zaten onun haricinde transfer yapıyor sayılmayız. Hagi forvetim yok forvetim yok dedi gitti Stancu'yu aldı ama adamı forvet oynatmıyor. İşte sorun burda transferler iyi gözükse de ihtiyac olan mevkiler değiller Culio hariç.

Hepsine katılıyorum bir tek Sol bek bence takımda yeteri kadar var ama Hagi kulanmadı...sapa sağlam İnsua var neden hala Hakan..Hakan ancak 3cu yedek sol bekimiz olur 1-İnusa,2-Caglar(hep sakat malesef:( ) 3-Balta böyle en iyisidi ama Hagi Baltayi 1ci göruyor :(

Hepsine katılıyorum bir tek Sol bek bence takımda yeteri kadar var ama Hagi kulanmadı...sapa sağlam İnsua var neden hala Hakan..Hakan ancak 3cu yedek sol bekimiz olur 1-İnusa,2-Caglar(hep sakat malesef:( ) 3-Balta böyle en iyisidi ama Hagi Baltayi 1ci göruyor :(

Balta'nin elinde hiddinkle haginin kasetlerimi var anlamiyorum ikiside surekli aliyor onbirlerine sorgusuz sualsiz. bu saymalari gectim adam akilli kaliteli gurbetci turk transferlerine ihtiyacimiz vardi bence

Balta'nin elinde hiddinkle haginin kasetlerimi var anlamiyorum ikiside surekli aliyor onbirlerine sorgusuz sualsiz. bu saymalari gectim adam akilli kaliteli gurbetci turk transferlerine ihtiyacimiz vardi bence

Tabi sol beke gurbetci türk alınsaydı bravo derdim ama İnsua varken yabancı alınsaydı olmazdı....

Yok arkadaşım artık Hiddink almaz. Yakında Hagi de mecburiyetten almayacak.

Üst Alt