Hagi' nin transferleri de tuttu, peki sorun nerede? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi' nin transferleri de tuttu, peki sorun nerede?

Cevap: Hagi' nin transferleri de tuttu, peki sorun nerede?

Bizim her tarafımızdan sorun fışkırıyor sorun nerede degil hangi sorun daha buyuk diye sormak lazım.

Hagi degil rijkaard olsa hocamız assagı yukarı yine bu kadar maglubiyet almıs olurduk Kadro yokki cöp adam hepsi umursuzlar gamsızlar zeka yok olan adamlar bir elin parmagını gecmez onlarda hep sakat ne illetmiş be arkadas

Yönetim desen ne yaptıgını bilmiyor her taraftan skandallar dökülüyor bir işi elimize yüzümüze bulastırmadan yapamıyoruz en son örnek yanlıs amblem bu kadar basit bi işte bile amblemler hatalı cıkıyor.

Gecenlerdede yazdım eger bastan assagıya yenilenceksek bu ne polatla olur ne hagiyle ama onu yapacak adam ve cesaret yoksa hagiyi ve adnan polatı istifaya davet etmeninde bir manası yok

Hagi'nin transferleri de tuttu, sorun nerede?

- 6 maçta yalnızca 1 gol atabilen yıldız forvet Stancu mu tutmuş transfer?

- 6 maçta yalnızca 1 gol atabilen, asist yapamayan ve orta sahada üretme görevini yerine getiremeyen yıldız orta saha Culio mu tutmuş transfer?

- Eleştirilen Ufuk'tan, Aykut'tan daha kötü bir kaleci olan Zapata mı tutmuş transfer?

- Geldiğinden beri oynadığı maçlardaki katkısı Ayhan'ın yarısı bile etmeyen Yekta mı tutmuş transfer?

Aynen öyle ya hangi transferi tutmuş Haginin Allah aşkına ?

cok önceden dedim haginin transferleri tutmadı culio dışında hepsi fiyasko culioda ancak bizde yedek olabilecek yahut takımın parcası olabilecek bir oyuncu , hagi transfer konusunda son kazıgı bize attı tabi adnans bu işi uzun zamandan beri yapıyor...

Rijkaard a guvenmeyip kendi transferlerini yaptirdilar.. Hatalarini anladilar, gittiler Hagi'ye istedigi oyuncuyu aldirtilar...

Serhatin dediklerine katilmiyorum.

Stancu forvet ama kanat oynuo, Bu Hagi nin sucu...

Culio iyi calim atabilen ve herzaman press yapan bir oyuncu

Yekta Ayhan dan cok daha iyi.

Rijkaard gitmedigi sürece bu takim düzelmez. Servet gibi adami harcadi. Takima kalitesiz dedi. Rijkaard ne anlar futboldan. Bu takim ancak Rijkaard kovulursa düzelir.

Culio hariç bir şeyin tuttuğu yok ki Culio da üretken ve yıldız bir oyuncu değil.

Yıldız sananların laflarına itibar etmeyin.

Culio, Kazım, Stancu bunlar kötü futbolcular değiller ama asla direk ilk 11 oyuncusu olduklarına inanmıyorum.

Culio hariç bir şeyin tuttuğu yok ki Culio da üretken ve yıldız bir oyuncu değil.

Yıldız sananların laflarına itibar etmeyin.

Çok doğru söylemişsin Caner ,

Biz zaten Culiodan bi oyun kurucu olmasını beklemiyoruz , Culio b2b çok güzel oynar ama önunde Misi gibi , VDV gibi yani forvet arkası bi adam lazım ama bizim orta sahaya bakıyoruz en creativ adam Culio diğerleri 'Odun' bu böyle olmaz .....

Stancu futbolcu değilse biz atalım kendimizi bir yerden..

Saçmalıyorsun Stancu çok iyi bir oyuncu..

Yazdıklarımın arasında stancu futbolcu değil gibi bir söz yok yanlış okumuşsun . Stancu çok iyi bir oyuncu değil dedim hala da görüşüm aynı ortanın az üstü işte. İyi denebilecek seviyenin altında . 24 yaşiındaki bir futbolcu romanya gibi vasat bir milli takımda üstelik aman aman bir forvet rakibi yokken ancak 3 kez milli olabilmişse ondan çok fazla şey beklemem ben . 5 m euro yahu az para mı o paraya kimler alınıyor . Haginin futbolcu portföyü romanya ligiyle sınırlı olduğu için mecburen alındı

Yazdıklarımın arasında stancu futbolcu değil gibi bir söz yok yanlış okumuşsun . Stancu çok iyi bir oyuncu değil dedim hala da görüşüm aynı ortanın az üstü işte. İyi denebilecek seviyenin altında . 24 yaşiındaki bir futbolcu romanya gibi vasat bir milli takımda üstelik aman aman bir forvet rakibi yokken ancak 3 kez milli olabilmişse ondan çok fazla şey beklemem ben . 5 m euro yahu az para mı o paraya kimler alınıyor . Haginin futbolcu portföyü romanya ligiyle sınırlı olduğu için mecburen alındı

Bak sevgili dostum şu dandik takımımızda kendini gösteren her oyuncu çok büyük oyuncudur..

Bu kadar kombinasyonun sıfır olduğu,yardımlaşmanın sıfır olduğu,takım oyunu adına hiçbirşeyin olmadığı bir yerde,cidden hele ileri top taşıyamayan bir Galatasaray'ın sol forveti ise bu adam çok çok zor işi..Sen Stancu'nun Galatasaray'ın rakibini baskıya aldığı hangi maç kötü olduğunu söyleyebilirdin,bence müthiş bir yetenek üstüne gidilmeli,dün çok karavana iş yaptı ondada rüzgarın payı olduğunu sanıyorum çünkü Stancu bu kadar kötü şut atan bir oyuncu değil,Hagi'nin yaptığı en olumlu iş bence Stancu'yu getirmek oldu..

Üst Alt