Hagi' nin transferleri de tuttu, peki sorun nerede? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi' nin transferleri de tuttu, peki sorun nerede?

Hagi geldiği gibi Rijkaard'ın enkazı takımla, süper ligin en güçlü takımları FB, BJK ve Kayserispor'u adeta sahadan sildi.

Diğer yanda Hagi transferde neye el attıysa tuttu. Bu kadar yüzde(%) olarak doğru seçim yapan bir teknik direktör Galatasaray'a gelmemiştir. Culio, Stancu, Yekta kalitelerini hemen belli ettiler. Kazım ise fb'de olduğundan çok daha iyi.

Ama nedense iyi transferler yapıldığı halde. Hagi'nin oynattığı futbol, kendisinin ilk geldiğinde oynattığı futbolun gerisine gitti.

Sorun ne acaba?

'Takım' olmamız zaman mı alacak?

Cevap: Hagi' nin transferleri de tuttu, peki sorun nerede?

sorun kadronun daha cok yetersiz oluşu

artı zaman

ilkini yapmıs olsan zaman verde 3 transferle toplanacak bı takım degılız

Gitmesi gerekenler gitmedikçe fazla bir şey beklemeyin.

Tepeden tırnağa ,yönetim içerisindekilerde dahil.

bu sene ligin kalitesinin kat kat arttığını düşünüyorum ve antepin kayserinin transferlerine bakarsak bizim transferler sıradan kalıyor

hagi kaliteli futbolcu seçiyordur doğrudur.

ama kaliteli bir teknik adam değildir.

scout ekibi başına getirilse daha iyi olur bence

Güzel konu.

Bence de sorun takım olamamakta. Futbolcuların özgüven kaybında...

Not: BJK ile oynadığımız maçta sahadan sildiğimiz Beşiktaş olmadı yanlız. O maçta hiçbir varlık gösteremedik. Belki TS maçında daha iyiydik diyebiliriz.

o değilde ben bu sezondan çok sıkıldım, hani futbolcularda maç bitsede gitsek havası vardır ya bence bu sezon bitsede gitsek(tatile) olayına dönüşmüştür.....

Hagi geldiği gibi Rijkaard'ın enkazı takımla, süper ligin en güçlü takımları FB, BJK ve Kayserispor'u adeta sahadan sildi.

Diğer yanda Hagi transferde neye el attıysa tuttu. Bu kadar yüzde(%) olarak doğru seçim yapan bir teknik direktör Galatasaray'a gelmemiştir. Culio, Stancu, Yekta kalitelerini hemen belli ettiler. Kazım ise fb'de olduğundan çok daha iyi.

Ama nedense iyi transferler yapıldığı halde. Hagi'nin oynattığı futbol, kendisinin ilk geldiğinde oynattığı futbolun gerisine gitti.

Sorun ne acaba?

'Takım' olmamız zaman mı alacak?

Sahadan sildi demek kendinibilmezlik olur. FB ilk yarı çok iyiydik, ikinci yarı oyun dengelendi. BJK karşısında çok kötü oynadık, hiçbirşey üretemedik. Kayseri maçında rakip net gol pozisyonlarına girdi.

Başarısızlık tamamen teknik direktör yetersizliğinden kaynaklanıyor.

Hakan Balta'yı oynattıkca sol kanatta ne defans ta tam oluruz ne de ofansta. Sağ tarafta da zaten saolsun Sabri var. 1 mac iyi 2 maç kötü. Kalede de Ufuk-Zapata oldukca bu takımın yüzü gülmez. Ufuk la Zapata aynı anda kalede olsun yine yüzümüz gülmez. Birisi bacaklarını 2 metre açar diğeri orta saha dan topu içeri alır.

şuan bu kulübün bütün sorunlarını haginin çözmesini bekleyenler var

ama değil hagi mourinho gelse bu takımı kısa sürede düzlüğe çıkaramaz

değil adnan kardeşler dünyanın en iyi ceosu da gelse bu kulübü kısa sürede düzlüğe çıkaramaz

sorun o kadar büyük ve karmaşık ki burada herhangi bir kişi "sorun şudur o düzelirse takım düzelir" diyemez

yapılacak şey yönetimden başlayarak sıfırdan tekrar yapılanma olmalı

bunun başarıya ulaşması içinse sabır gerekli olacak ki maalesef yıllardır "yeniden yapılanıyoruz" diye uyutulan ve futbol takımı her yıl daha kötüye giden taraftar artık sabretmekten bıktı, Galatasaray yöneticilerinin taraftar gözündeki tüm kredisi bitti...

ama şu sözü de unutmayalım ki içimizde biraz umut olsun

"her dibe vuruş yeni bir sıçrayış için fırsattır"

Sorun coktan gonderilmesi gereken isimlerin gonderilmemesi ve bunlarin surekli takima zarar vermesi.

Oyun mantalitesi,aldığı oyuncuları doğru mevkide oynatmaması vs.

Bkz. Stancu sol açık,yekta sağ-sol açık,sabri ortasaha,hakan balta ilk 11,misimovic kadro dışı,zapata kaleci,1-0 geride olsak bile pres yapmayıp 10 kişiyle kendi yarı alanımıza yerleşmemiz,3-0 önde olduğumuzda tamamen gömülmemiz vs vs.

ya zaten sahada oynayan bi tek yeni gelenler.adamlar uyum sorunu yaşamadı ki.transferde çok başarılıydık bence.tek problem zapata.bizim asıl eski kadromuz kazma dolu...baksanıza son maça.sabri ben futbolcu falan değilim sadece maraton koşucusu olabilirim diye bağırıyo.hakan balta formamın arkasını okuyun yeter diyo.servet maç boyu savaşıyo ama bir ölümcül hata bitti.aydının adını bile ağzıma almayacağım artık.baroş zaten yıllardır sakat.arda diye bi kaptanımız vardı onu da göremiyorum yıllardır...BAM ı zaten allah a havale ediyorum...culio stancu kazım yekta cana pino...bunlara bişi diyecek var mı? culio tam aradığımız adam...stancu zaten son 4-5 yıldır yaptığımız en iyi transfer diyebilirim...pino o bamlı 11 le bile kaltesini göstermişti.cana da bu takımda en son eleştrilecek adamlardan biri bence...td ve yönetim gitsin.eskiler gitsin 4 tane adam gibi transfer(kaleci 1 stoper 1 ön libero 1 forvet) daha yapılsın bu kadroyu 5 yıl izlerim hiç de itiraz etmem...

Galatasaray hastalanmış adam gibi çok iyi bir muayeneye ve çok iyi doktora yada doktorlara ihtiyaç varki gerekli cerrahi müdaheleyi yapılsın yoksa malesef kurtuluş yok :( hastayı kaybedebiliriz.....

ya antepin kadrosunun bizden iyi oldugunu söylüyoruz yenilincede laf ediyoruz. orasıda ilginc:) aslında sorun oyun anlayısında. sanki anadolu takımlarının orta sahası cok iyi. avrupaya yetersiz olabilir ama bu kadro bile bu ligde sampiyonluga oynamalıydı. tabi sakatlıklar olmasaydı..

Sorun bizim milletimizin kafasında...

Hagi geldi onuda yenilgilerden sonra inşallah gider diyen bir ton insan var.Teknik Direktör gidince daha iyisinin olacağını sanıyoruz.Yeni gelen sanki daha çok şey katacak.Hayır.Bu kafayla gidersek daha çok bekleriz biz şampiyonluklar başarılar.Hagi gitsin mourinho gelsin yine bu takımı 1 senede süper bir takım yapamaz.Hagi ne diyor? Geldiğinde kendi takımı yoktu takım kötüydü.Zaman istiyorum diyor.Bırakalım biraz zaman verelim.Hagi kendi takımını kursun.Varsın bir sene daha Uefa ya gitmeyelim.Yeterki istikrarlı bir takımımız olsun.Şimdiden ortasahada yok neillı oynatmış yok kanatta balta varmış yok yekta ortada oynamalıymış demeyelim.Hagi takımını oturtana kadar bu tip şeyleri hep deneyecek zaten.Azcık sabır...

Üst Alt