Hagi resmen gitti!


B_9641_sportifasB.jpg25 Mart 2011 tarihi itibarıyla Teknik Direktörümüz Gheorghe Hagi, antrenörümüz Bogdan Vintila ve kondisyoner Giovanni Melchiorre ile yaptığımız karşılıklı görüşme ve anlaşma sonucunda yollarımızı ayırma kararı vermiş bulunuyoruz.Galatasaray tarihinin en önemli sayfalarına adını gururla yazdırmış, sarı kırmızı renklere gönül veren her bireyin ve camiamızın sevgilisi olan Gheorghe Hagi’ye; birlikte olduğumuz çalışma sürecinde vermiş olduğu mesai ve emeğe teşekkür ederiz.Galatasaray Sportif A.Ş.
 
Cevap: Son Dakika: Hagi Ayrılıyor İddiasıBu utanc nasil temizlenecek bilmiyorum. Cökmüs vaziyetteyiz. Ayaga kalkmak zaman alacak maalesef.
 
Cevap: Son Dakika: Hagi Ayrılıyor İddiasıBu arada Fenerlisin, Fenerbahçe'den çok bizim takımla ilgileniyorsun dostum, ne iş?Diğer forumlarda varım. 1 aydır evdeyim ve bilgisayar başındayım, sınav, tez falan. Gazete + forum vakit geçiyor.Ama sorunsa yazmam ya da üyeliği iptal ederim gerginlik yaratmak gibi niyetim yok, herhangi bir yönetici söyleyebilir ya da atabilir.
 
Cevap: Son Dakika: Hagi Ayrılıyor İddiasıİddia, sinyal, selektör yapıp durmasınlar artık Florya'yı boşaltsınlar yönetim dahil.
 
Cevap: Son Dakika: Hagi Ayrılıyor İddiasıDiğer forumlarda varım. 1 aydır evdeyim ve bilgisayar başındayım, sınav, tez falan. Gazete + forum vakit geçiyor.Ama sorunsa yazmam ya da üyeliği iptal ederim gerginlik yaratmak gibi niyetim yok, herhangi bir yönetici söyleyebilir ya da atabilir.Profiline fenerliyim yazmıssın ama forumda çoğu mesajın Galatasaraylı havasında, oyun oynamana gerek yok ya fenerlisindir ya da Galatasaray ;)
 
Cevap: Son Dakika: Hagi Ayrılıyor İddiasıİyi de zaten fenerli olduğumu yazmışım. Forumda ilk mesajım da Fenerliyim diye ( TT arena açılışında size helal olsun demek için girmiştim, protesto falan). Ama taraftarlık yönümü çok ortaya koymadım sıkıntı olmasın, ceza almayayım diye. Ben sadece fikrime göre yorum yapıyorum ama burası Galatasaray forumu olduğunu bildiğimden kendimi frenliyorum o kadar.Neyse ok, bundan sonra okurum sadece.
 
Cevap: Son Dakika: Hagi Ayrılıyor İddiasıHagi gitsin de bakalım böyük başkanımız yerine hangi efsaneyi getirecek. Bu sefer H.Şaş gelir, bu pili bitmiş takımla o da iş yapamaz, ona da kalayı basarız sene sonu o gider. Herif kelle almaya doymadı. Gitti en has adamının(Sezgin) kellesini dahi aldı, çuvaldızı kendisine batıramadı. Şu koca camiadan da bu herif indirecek adam da çıkmadı. Yazık!
 
Cevap: Son Dakika: Hagi Ayrılıyor İddiasıbu adamı 2005 te getirdin olmadı gittin gene getirdin bizden sonra hiçbir takım istemez bunu .
 
Cevap: Son Dakika: Hagi Ayrılıyor İddiasıOhh be sonunda. Kalan maçlarda Tugayı görelim bakalım.

Eğer ondada aynı senaryolar olacaksa demekki bu takımın dibi tutmuş arkadaş.

Şimdiden sezon sonunda gelecek adam belirlenmeli ve takımı komple ilaçlayıp degistirmek gerekir.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt