Hagi resmen gitti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi resmen gitti!

Cevap: Son Dakika: Hagi Ayrılıyor İddiası

Aklım almıyor ya resmen yenilmemiz için elinden geleni yaptı.Sinirden elim ayağım titriyordu Pinonu almadı oyuna yetmiyormuş gibi Ayhanı Kewelli aldı.Daha önce istifa etseydi biraz saygım ve sevgim olurdu Hagiye ama şimdi nefret ediyorum ve defol diyorum.

Bu bir oyundur Adnan Polat önceden söylemesine rağmen Hagi yi Sezgin le beraber göndermemiştir Çünkü fener maçında olası bir yenilgide Hagi yi gönderip yine kendine zaman kazanmaya çalışacaktı ve şimdide onu yapıyor

Bu bir oyundur Adnan Polat önceden söylemesine rağmen Hagi yi Sezgin le beraber göndermemiştir Çünkü fener maçında olası bir yenilgide Hagi yi gönderip yine kendine zaman kazanmaya çalışacaktı ve şimdide onu yapıyor

aynen öyle yapıyor ama yok sinirlenip ağız dolusu küfretmeyeceğim

Gercek anlamda Adnan Polat gitmeden Galatasaray kendine gelemez. Galatasarayli filan degil Adnan Polat. Bana kimse anlatamaz. Her karari ihanet derecesinde olabilir mi bir insanin ya? Futboldan zerre kadar anlamiyor Adnan Polat. Hagi gider Saftig filan gelir cok ciddiyim. Faruk Süren´in vizyonu bizi kendimize getirebilir.

Peki Hagi gitsin.Aslında ondan önce gitmesi gereken kişi Adnan Polat'tır.

Hagi'yi yem ettiniz bahsettiğiniz Galatasaraylılık duruşu nerede?

Tugay sezon sonuna kadar takımı idare etsin. Eğer oyun anlayışı hoş olursa Tugay'la devam edelim seneye.

Peki Hagi gitsin.Aslında ondan önce gitmesi gereken kişi Adnan Polat'tır.

Hagi'yi yem ettiniz bahsettiğiniz Galatasaraylılık duruşu nerede?

Tugay sezon sonuna kadar takımı idare etsin. Eğer oyun anlayışı hoş olursa Tugay'la devam edelim seneye.

Vay anam sen bile yönetime karşı duruşa geçtiyse. durum hakkat vahim :D

Vay anam sen bile yönetime karşı duruşa geçtiyse. durum hakkat vahim :D

Yok Merih yönetimin çok yanlışı olduğunu fakat 1 sezon daha hakları olduğunu söylüyordum.

Ancak yönetim değişmezse Galatasaray'ın toparlanması imkansız.Çok dağıldık.

Onu geçtim Hagi'yi bari yem ettirmeyelim artık.Önce yönetim gitsin sonra Hagi gitsin.

Yoksa Hagi'ye yapılana içim elvermeyecek.

Sayın Adnan Polat Rijkard'ı göndermemiş olsaydın en kötü bu sırada olurduk, defol zavallı zihniyet, defol.

Dass ich beim Spiel Kaugummi kaue! Das ist kein Scherz. Das war für ihn das Zeichen, dass ich nicht bei der Sache bin. Lächerlich.

bugün almanyanin en yüksek trajli gazetesinin internet sayfasinda misimovic aciklamis neden gönderildigini.

evet resmen hagi onu maclarda sakiz cignedigi icin kadro disi birakmis.sakiz cignedigi icin maca ciddiyet göstermedigini algilamis.

yuhhhh babam yuhhhh,zaten kafayi yiyorum dünden beri.ve simdide bu olayin tescillenmesi beni tam deli etti.

sizlerle paylasayim dedim...........

Adam Rijkaard'ı gönderdi tamam ama ekmeğine yağ çaldık arkadaşlar.

Taraftar olarak Rijkaard'ın gönderilmesi istendi genele baktığımızda.

İstifa edin artık gidin.

Yeter artık bu taraftarın çektiği. İyi şeyler de yapsanız olmayacak sizinle Adnan Polat bunu görmüyor musun?

Lütfen artık birazcık Galatasaray sevgin varsa istifa et.Yapamadım de.Olmadı de.Bu taraftar seni gene bağrına basacaktır.

Bu taraftar bizim için bulunduğun yardımları unutmayacaktır ama olmuyor görüyorsun işte.Lütfen istifa.

Ya şu Adnan Polat'a karşı kimse birşey yapmayacak mı?Ulan 20 milyon taraftarı var bu klübün,tükürüğümüzle boğmamız lazım,bu ne boktan iştir?Takımı bu hallere getiren bir yönetim nasıl kalabilir hala görevde,biri bana anlatsın arkadaş.

Bu kadar yüzsüzlük olmaz. Illa ana avrat küfür ederek yollamamiz mi gerekiyor? Bunu basaran ilk Baskan olacak Adnan Polat yakinda. Koro halinde felaket küfürler yiyebilir.

Üst Alt