Hagi: “Sefaleti gördüm” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: “Sefaleti gördüm”

01582hagi-reuters-murad-sezer.jpg

Aslan’ın eski hocası Gheorghe Hagi, G.Saray’daki 2. dönemini yorumladı.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Hagi: “Sefaleti gördüm”

Sen benim efsanemsin ama adama sorarlar be Ciga,sefaleti göre göre 5 milyona stancuyu neden aldırdın ..Hata yaptım de özür dile ,senin kredin bu taraftarda sonsuz.Sende boş ağızlı uefa kupası çetecilerine dönme ,lütfen...

Sen benim efsanemsin ama adama sorarlar be Ciga,sefaleti göre göre 5 milyona stancuyu neden aldırdın ..Hata yaptım de özür dile ,senin kredin bu taraftarda sonsuz.Sende boş ağızlı uefa kupası çetecilerine dönme ,lütfen...

Ben yazacaktım Tolga Ağzımdan almışsın. Culio, Stancu ve Yekta' ya verilen para şu transfer döneminde harcanmadı.

Culio bence çok paraya alınmadı ve fena topçu değil ,yektada sezginin kazığı ..Ama hagi veto edebilirmiydi evet,olsun zarara uğradıysak hagiden uğrayalım..İnsan çok sevdiğine ölümüm elinden olsun der ya o hesap...

Culio bence çok paraya alınmadı ve fena topçu değil ,yektada sezginin kazığı ..Ama hagi veto edebilirmiydi evet,olsun zarara uğradıysak hagiden uğrayalım..İnsan çok sevdiğine ölümüm elinden olsun der ya o hesap...

Ben oyuncular falan eleştirmiyorum. Hagi' yi de ayrı severim. Ama böyle şeyler söylemesin. Bu seneki toplam trransfer harcamasına baksın sonra kendi harcadıklarına. Bence olmadı yapamadık beceremedik desin sussun.

Sefalet mefalet hikaye mevcut kadro kotu yonetildi ,alinan maclar bile yanlis oyuncu degisiklikleriyle verildi ,ara transferde yapilan transferler de fiyaskoydu.

teknik direktörlük yapmıs saymıyorum

düsünmek istemiyorum(fazlasıyla les idi)

onun icin o bir EFSANE olarak kalacak benim icin

Kendi takımına küfür eden, maç kadrolarını sızdıran futbolculardan kurulu sefalet bir dönemdi gerçekten.

Hangi sefalette devre arasi 10 milyon euroluk transfer var?Misimovicidemi sefaletten dolayi oynatmadin?Sezonun bitmesine ragmen bir tane genc oynatmayip Sarp ve Barisi oynattin,Allah Ünal Aysaldan razi olsun,gercek Galatasarayliyi getirdi basimiza,Hagi Allah vergisi yeteneklerini sergilemis,profesyonelce yasamis,karsiligindada büyük paralar kazanmis eski yildiz futbolcudan baska bisey degildir benim icin.

Haber'in kaynağına pek itibar edilmez ama Hagi gerçekten bu açıklamayı yapmış olsa bile ona karşı içimde var olan sevgi zerre azalmaz!

Haginin o şartlarda başarılı olması beklenemezdi ama transfer ve kadro seçimlerinde hataları oldu özellikle transferde ciddi hatalar yaptı.10 mn yakın aldığı adamların şuan 2'si yedek bile olamadı biri as oynayamıyor.

Yapma bunu. Sen bizim efsanemizsin, teknik direktörlükten anlamıyorsun o ayrı konu.

Dediklerinde haklılık payı var ama çok büyük hatalar yaptın sende be Hagi. Efsanemizsin diye laf etmemezlik yapmayacağım futbolculuğun tüm Galatasaray'lıların kalbinde ayrıdır, fakat teknik direktörlüğünde ciddi zararlar verdin kulübe. Mevcut kadroyu çok kötü yönettin. Misimovic gibi adamı resmen göz göre göre harcadın o sefalet içinde. Devre arası transferlerini söylemiyorum bile! Kabul edelim şu an avrupada olmamamızın en büyük sebeplerin birisi de sensin.

Ama herşeye rağmen seviyoruz seni, yaşattıkların unutulmaz çünkü!

Hagi senden de soğumaya başladım haberin olsun artık.. Tamam da sus artık gittin takımdan bitti işte

Üst Alt