Hagi: “Sefaleti gördüm” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: “Sefaleti gördüm”

Cevap: Hagi: “Sefaleti gördüm”

Adam var adam cık var...

Burda adam Hagi,adam cıklar adnan's.

Adam hatalarım oldu diyor.Sefaletten kasıt ne onu da bilmiyoruz? Klübün içinde bulunduğu durum sefalet,rezalet,izafet,marifet vs. birçok şekilde ifade edilebilir.

Ayrıca hala Stancu'ya 5 milyonu Hagi'nin verdiğini düşünen taraftar varsa PES!

"Gemi var gemicik var" a gönderme...

Kac gun gecti uydurma Semih haberinin ustunden? Burda bircok kisi ne Hagi'yi, ne Semih'i ne de Turk medyasini taniyamamis.

hagi bu takimin basina 10 defa da gelse yine hayir diyemem basarisiz olsa bile yine saygi duyarim :tiphat:

Sen benim efsanemsin ama adama sorarlar be Ciga,sefaleti göre göre 5 milyona stancuyu neden aldırdın ..Hata yaptım de özür dile ,senin kredin bu taraftarda sonsuz.Sende boş ağızlı uefa kupası çetecilerine dönme ,lütfen...

Katılmamak elde değil. Hagi'nin bizde yeri başka. O yerin kıymetini bilmeli ve artık bu konular ile ilgili konuşmamalı...

Hagi kişilik yapısı itibariyle teknik direktörlük yapabilecek biri değil. Culio, Stancu ve Zapata Hagi transferleridir kimse inkar etmesin verilen paralar onun kontrolünde değil tabiki ama o adamları istedi Hagi. İnatçı yapısıyla takıma zarar verdi ve gitti futbolcu olarak her zaman efsanemiz olarak kalacak..

Adamda hala is var

[video=youtube;oEwOZ4Roo50]https://www.youtube.com/watch?v=oEwOZ4Roo50[/video]

5 senede bir, 1 tane çakma forma alıp da , burada 10'a sallayan bebeler , Çemişgezeksporu her defasında FM'de şampiyonlar ligi şampiyonu yapsa da , 10'a yaklaşamazlar , 10'un borcunu ödeyemezler .

onu bunu bilmem ama Allahtan bu sene yine hagiye güvenip, onunla baslamadik , yine kaybedilen 1-2 sene olurdu.

Bu laflar aynen Adnan Polata gitmis.Kulubu getirdigi noktayi gayet iyi acikliyor.Maddi kismi tartisilir orasi cokda onemli degil.Asil kisilik ,tarz ,gelenek gibi Galatasaray'in ne kadar kulturel degerleri varsa icine etti ve hakkettigi sekilde de gonderildi.

Terim Hagi'nin yaptigi hatayi yapip Polatla calisma teklifini kabul etseydi er gec ayni akibete ugrardi.Ama durumun farkinda oldugu ve yonetimin ne kadar onemli oldugu konusunda Canaydinla daha once aci bir tecrube yasadigi icin kabul etmedi.Buyuk basarilar vizyonu genis buyuk baskanlarla gelir.Hagi'ye burdan sevgilerimi yolluyorum ve her zaman basimizin ustunde yerin var diyorum.

5 senede bir, 1 tane çakma forma alıp da , burada 10'a sallayan bebeler , Çemişgezeksporu her defasında FM'de şampiyonlar ligi şampiyonu yapsa da , 10'a yaklaşamazlar , 10'un borcunu ödeyemezler .

Ben cok emin degilim Taffarel'in, Hagi'nin, Popescu'nun oynadiklari doneme ait paralarini odedigimizden. Zamaninda odemedigimizden adim kadar eminim de, ne kadar aldilar onu bilemiyorum. Ali Sami Yen'deki, bu Seyrantepe'deki bosluklari da hatirliyorum ve goruyorum cok net.

Elin Romeni Brezilyalisi parasini almadan sahaya cikiyor, fenerli muhabir o Romen'nin laflarini egip bukup yayinliyor sonra bizim stad niye dolu degil, biz niye kargalar kadar forma satamiyoruz diye tartismayan taraftar da gelip ayn Romen'in buyuklugunu tartisiyor. Bu haberler sazan avi baska birsey degil benim icin sahsen.

Üst Alt