Hagi ve taraftar elele! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi ve taraftar elele!

Cevap: Hagi ve taraftar elele!

Terim sıfırdan bir takım kuramaz. Ancak Dervall, Feldkamp, Wegner gibi hocaların kuracagı kadrolarla bir yere gelebilir. Bunu 2. döneminde herkez cok net gördü. Hagi bana Feldkampı hatırlatıyor. Otoritesi, takıma yaptırmaya calıstıkları, kenardaki durusu, disiplinsizlige tahammülsüz olusu ve daha bir cok etken. Bu adamın taraftardan tek istedigi 1 sezon daha.

Terim sıfırdan bir takım kuramaz. Ancak Dervall, Feldkamp, Wegner gibi hocaların kuracagı kadrolarla bir yere gelebilir. Bunu 2. döneminde herkez cok net gördü. Hagi bana Feldkampı hatırlatıyor. Otoritesi, takıma yaptırmaya calıstıkları, kenardaki durusu, disiplinsizlige tahammülsüz olusu ve daha bir cok etken. Bu adamın taraftardan tek istedigi 1 sezon daha.

Hagi, Feldkmp'ın uzağından geçemez. Fatih Terim, basının ve taraftarın gözden çıkardığı oyuncularla 2000 UEFA Şampiyonu olmasını sağlayan efsane kadronun temelini kurdu. O kadro sadece Galatasaray'ı değil Milli Takımı da taşıdı. Terim kompleksine bu kadar saplanıp, tarih ile çelşmenin bir anlamı yok.

Ilk etapta kesin olarak gitmesi (kovulmasi) gerekenler :

Mustafa Sarp, Ayhan Akman, Gökhan Zan, Aydin Yilmaz, Aykut Ercetin, Baris Özbek

Gelecek sezon takimda sadece yedek olarak bulunmasinda sakinca olmayanlar:

Hakan Balta, Ufuk Ceylan

Gitmesi gereken yabancilar:

Kewell ( artik yeter ), Neill ( daha iyisi ve genci alinmali ), Insua ( 4 Milyon vermemizi gerektirecek bir futbolcu degil ), Zapata ( güvenmiyorum ), Misimovic ( bu saatten sonra zarar verir )

Kiralik verilmesi gereken futbolcular:

Emre Colak, Serkan Kurtulus, Berkin Arslan, Cem Sultan ( sözlesme uzatirsa ), Anil Dilaver

Gelecek sezon mutlak basari hedefleyen Galatasaray´in kadrosunda bulunacak kalitede degiller. Ama gelisebilirler tabi

Yani A Takim kadrosundaki 10 futbolcuyla yollar ayrilmali. Bu mutlaka ve derhal yapilmali. Yabancilarla birlikte en az 10 futbolcu da gelmeli. 5 yabanci 5 (iyi) yerli

HARFINGTON katiliyorum

Kesinlikle yerli olmasindan yanayim bende. Cok alternatif yok ama Galatasaray yerli hocayla calismali.

1. Ilk hedef herzaman Fatih Terim olmali benim icin. Oydu buydu beni ilgilendirmez. Türkiye´nin en iyi hocasidir.

2. Yeni yapilanan bir kadroyla Avrupa basarisi mucize olacagi icin ilk etapta Mustafa Denizli´nin de iyi bir takim yaratabilecegini düsünüyorum.

Bu iki önemli Teknik adamla anlasamadin mi? O zaman riski göze alip basarili genc TD´lere yöneleceksin.

1. Tolunay Kafkas: Her sene gelisiyor ve ögrenmeye calisiyor. Basarili olacagini düsünüyorum

2. Abdullah Avci: Siradan futbolcularla pas futbolunu Türkiye´de en iyi uygulatan hoca. Basarili olur düsüncesindeyim

3. Ersun Yanal: Takimlarinin sezonun 2. yarisinda neden cöktügünü anlamiyorum ama positif etki yapan bir hoca. Belki üstüne birseyler koymustur.

Bunlarin disinda Galatasaray´a yakistirdigim yerli bir TD yok.

HARFINGTON katilmiyorum

Kesinlikle yerli olmasindan yanayim bende. Cok alternatif yok ama Galatasaray yerli hocayla calismali.

1. Ilk hedef herzaman Fatih Terim olmali benim icin. Oydu buydu beni ilgilendirmez. Türkiye´nin en iyi hocasidir.

2. Yeni yapilanan bir kadroyla Avrupa basarisi mucize olacagi icin ilk etapta Mustafa Denizli´nin de iyi bir takim yaratabilecegini düsünüyorum.

Bu iki önemli Teknik adamla anlasamadin mi? O zaman riski göze alip basarili genc TD´lere yöneleceksin.

1. Tolunay Kafkas: Her sene gelisiyor ve ögrenmeye calisiyor. Basarili olacagini düsünüyorum

2. Abdullah Avci: Siradan futbolcularla pas futbolunu Türkiye´de en iyi uygulatan hoca. Basarili olur düsüncesindeyim

3. Ersun Yanal: Takimlarinin sezonun 2. yarisinda neden cöktügünü anlamiyorum ama positif etki yapan bir hoca. Belki üstüne birseyler koymustur.

Bunlarin disinda Galatasaray´a yakistirdigim yerli bir TD yok.

Ertugrul Saglam hepsinden iyi.

Ertugrul Saglam hepsinden iyi.

HARFINGTON yanlis bir fikir

Ertugrul lesh bir teknik direktor. Igrenc savunma takimlari yapiyor. Galatasaray'in gecen sene icerde her anlamda ezdigi nadir takimlardandi BS spor.

ERT-SAG=LESH

O adamlardan hicbirini Galatasaray'in basina komam. Belki Rijkaard gidince sezon sonuna kadar Must-Hoc getirilebilirdi ama onun disinda o listeyi silip atarim

SILIP ATARIM DIYORUM

Atmaaaaa! Ertugrul bey iyidir iyi, akli yerinde birisi. Aslinda koyacaksin Yilmaz Vural'i döve döve adam edecek futbolculari :D

hagi :" ben halay istemiyor... ben istemek çileee bülbülüm söylemek... bizde var bir söz bugun elini veren yarın ..... vermek"

:)

Valla Mete bende Haginin başarılı olacağana inamayanlardanım ama sen öyle bi konuşuyorsun ki insanın aklını çeliyosun valla , diyorum bu adamın bi bildiği var,neden bukadar çok Hagiyi korusun ki demek ona çok güveniyo yada başka bi nedeni var bilemiyorum ...nezaman senin yazdıklarını okusam Hagi için, yine içimde bi umut oluyo belki Hagi başarılı olur diye ama şimdiye kadar oynadığımız maçlarda bişey göstermediki Haginin takımı sen nasıl bukadar umutla bakabiliyorsun ileriye ????

Galatasaray Sezon 2012-2013

Teknik Direktor: Josep Guardiola

Oyuncular: Messi, Ronaldo, Mesut Özil,David Villa, Xavier, Iniesta, Sergio Ramos, Torres, Snijder, Fabregas

Yedek: KAKA, Rooney, Henry, Arda, ...

Kaleci: Iker Casillas

Üst Alt