Hagi ve taraftar elele! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi ve taraftar elele!

Hagi ve tarafar elele!

22 Şubat 2011 Salı * 08:14

Hagi tribünlere kulak verdi ve yuhalanan Mustafa Sarp, Hagi tribünlere kulak verdi ve yuhalanan Mustafa Sarp, Barış, Gökhan Zan, Hakan Balta ve Ayhan'ın biletini kesti

Galatasaray'da sezon sonunda takımla ilişiği kesilecek olan futbolcuların listesini sır gibi saklayan teknik direktör Hagi'nin, Türkiye Kupası'nda yollarına devam ettikleri için takımın konsantrasyonun bozulması istemediği ve bu yüzden "Yolcuları" açıklamadığı öğrenildi. Bucaspor maçı öncesindeki basın toplantısında "Devre arasında bazı şeyleri öğrendim. Sezon sonunda da bazı şeyler yapılacak" diyen Hagi'nin tribünlerin de sesini dinlendiği ve taraftarın sürekli protesto ettiği isimleri takımda tutmayacağı öğrenildi. İşte tribünlerin biletini kestiği isimler:

* MUSTAFA SARP: Galatasaray tribünleri artık adını bile duymak istemiyor. Oyuna sonradan girerken topa değmeden yuhalanıyor. Sarp sezon sonunda kesin yolcu.

* GÖKHAN ZAN:Ali Sami Yen Stadı'na veda maçında sakatlanıp kenara geldiğinde tribünlerin protesto ettiği Gökhan Zan da valizini toplayacak isimler arasında yer alıyor.

* BARIŞ ÖZBEK: Feldkamp döneminde kadroya katılan ancak zayıf tekniği nedeniyle orta sahada yaratıcılığı düşüren gurbetçi oyuncunun da sözleşmesi uzatılmayacak.

* HAKAN BALTA: Milli takımın da sol beki olmasına rağmen bitmek bilmeyen formsuzluğu tribünlerin sabrını taşırdı. Avrupa Ligi'nin dışında kalan G.Saray'da tribünler faturayı ona çıkardı.

* AYHAN AKMAN: Ayhan'ın bedelli askerlik için 3 yıllığına Yunanistan ya da Katar'a gitmeyi planladığı öğrenildi.

Kaynak: Sabah

Cevap: Hagi ve tarafar elele!

Haber keşke doğru olsa,Baltayı gördüm ya inanmıyorum..Hagi malesef asla baltayı kesmez..Kaynakta Sabah olunca dağılın derim:D

BAM+Hakan gitsin, gittikleri gün şampiyonluk kutlaması gibi kutlama yaparız her yerde.

Hagi gercekten böyle birsey düsünüyorsa son senelerin en iyi transfer sezonuna imza atabilir.

Hatta benim gözümde teknik direktörlükte kademe atlar.

Yalan haber. Ayhan bir sezon daha Galatasaray'da kalır. Zaten ona bu kıyagı yapmamız lazım. Balta ise cok iyi bir yedek. Nereye koysan orada oynuyor. 08-09'daki talihsizlikleri unutmayın, dünyanın bin türlü hali var. Hazırlıklı olmakta fayda var.

Aykut, Ufuk, Zan, Sarp, Servet acilen gitmesi gereken futbolcular.

Hagi eger Barısı yollarsa haksız bulmam. Fazla formsuz ve futbolu her gecen gün biraz daha fazla geriye gitti. Ama ben bu adamın kapasitesini ve neler yapabildigini gördüm. En basitinden iyi oyuncularla mükemmele yakın futbol oynuyor. Gelecek sezon kurulacak kaliteli kadroda son bir sansı hakediyor. Barısı iyi oyuncularla bir kez daha görmekte fayda var.

Ufuk ve Aykutun yerlerine Emirhan ve Kayserispor'un gecen sezon Altay'dan transfer ettigi Gökhan Degirmenciyi transfer etsek alternatif anlamında cok saglamlasır kale.

Yabancılardan Kewell, Neill, Cana, Zapata yerlerine gelicek oyunculara göre gönderilebilir. Cananın yerli statüsüne gecip takımda kalmasını isterim.

Yalan haber. Ayhan bir sezon daha Galatasaray'da kalır. Zaten ona bu kıyagı yapmamız lazım. Balta ise cok iyi bir yedek. Nereye koysan orada oynuyor. 08-09'daki talihsizlikleri unutmayın, dünyanın bin türlü hali var. Hazırlıklı olmakta fayda var.

Aykut, Ufuk, Zan, Sarp, Servet acilen gitmesi gereken futbolcular.

Hagi eger Barısı yollarsa haksız bulmam. Fazla formsuz ve futbolu her gecen gün biraz daha fazla geriye gitti. Ama ben bu adamın kapasitesini ve neler yapabildigini gördüm. En basitinden iyi oyuncularla mükemmele yakın futbol oynuyor. Gelecek sezon kurulacak kaliteli kadroda son bir sansı hakediyor. Barısı iyi oyuncularla bir kez daha görmekte fayda var.

Ufuk ve Aykutun yerlerine Emirhan ve Kayserispor'un gecen sezon Altay'dan transfer ettigi Gökhan Degirmenciyi transfer etsek alternatif anlamında cok saglamlasır kale.

Yabancılardan Kewell, Neill, Cana, Zapata yerlerine gelicek oyunculara göre gönderilebilir. Cananın yerli statüsüne gecip takımda kalmasını isterim.

:D

baltayı bjk alır iddiaya giren varsa girelim?

ayhan sözleşmesi bitiyor zaten keza sarpın gökhanın felanda sözleşmesi bittiği için bunlarla sözleşme yenilemek yemez.

pozitif anlamda değişim göstericeğimiz bi gerçek zaten diğer sezon

Cevap: Hagi ve taraftar elele!

coşmak buna denir.

[video=youtube;Wh-Cllpdj-U]https://www.youtube.com/watch?v=Wh-Cllpdj-U[/video]

Üst Alt