Hagi vs Alex'ten Sonra, Hagi vs Quaresma | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi vs Alex'ten Sonra, Hagi vs Quaresma

Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz tartışma bugün itibariyle beşiktaşlı arkadaşım tarafından başlatılmıştır.Kendisi utanmadan quaresma denen bencil,artist herifin Büyük Usta Hagi den daha büyük bir futbolcu olduğunu iddia etmektedir.Kendisine Hagi nin büyüklüklerini anlatmamıza rağmen bize hala sol ayağını kullanmayı beceremeyen,en iyi yapabildiği şey trivela olan,onda da her vuruşu auta giden quaresmayı savunmakta ısrar etti.kendisine acıyorum ve iyi ki Galatasaraylıyım diyorum.İnsan ezik olur da bu kadar da olmaz ki.Fenerlilerin saçma sapan hagi vs alex tartışması yetmezmiş gibi bir de başımıza bunlar çıktı bakalım daha neler görücez.

Cevap: Hagi vs Alex'ten Sonra,Hagi vs Quaresma

bence konu kapanmamak üzere kapatılsın arkadaşınıda ibreti alem için taksimde sergilensin

Arkadaşlığını kes.

Bugün de benim fenerli arkadaşım dün akşam gollük vuruşunuz yok,caner'in penaltısı verilmedi,golleriniz şansa diyordu. :asd:

Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz tartışma bugün itibariyle beşiktaşlı arkadaşım tarafından başlatılmıştır.Kendisi utanmadan quaresma denen bencil,artist herifin Büyük Usta Hagi den daha büyük bir futbolcu olduğunu iddia etmektedir.Kendisine Hagi nin büyüklüklerini anlatmamıza rağmen bize hala sol ayağını kullanmayı beceremeyen,en iyi yapabildiği şey trivela olan,onda da her vuruşu auta giden quaresmayı savunmakta ısrar etti.kendisine acıyorum ve iyi ki Galatasaraylıyım diyorum.İnsan ezik olur da bu kadar da olmaz ki.Fenerlilerin saçma sapan hagi vs alex tartışması yetmezmiş gibi bir de başımıza bunlar çıktı bakalım daha neler görücez.

arkadaşın da seninle aynı yaşsa hagiyi hatırlamaması normal...

Cevap: Hagi vs Alex'ten Sonra, Hagi vs Quaresma

Çok saçma bi karşılaştırma olmuş kafadan, Hagi kadar başlarına taş düşsün bu karşılaştırmaları çıkaranların ( sözüm meclisten dışarı)

Üst Alt