Hagi vs. Zidane


Cevap: Hagi vs. ZidaneBu başlığa özellikle 98 den beri futbol ,izleyen ve genellikle yaşı 23 üstü olanların oy kullanması daha iyi olacaktır. Hem Hagiyi hem Zidane yi izleyenler kullansın ve lütfen objektif olsun Hagi canımız ciğerimiz ama diğer kişi Zinedin Zidane ise elbette oyun rengi Zidane arkadaş çok net
 
Cevap: Hagi vs. ZidaneSalt yetenek olarak Hagi önde ama Zidane daha popüler ve daha büyük oyuncu. Herşeye rağmen Hagi'yi izlemek daha keyifliydi..
 
Cevap: Hagi vs. ZidaneSalt yetenek olarak Hagi önde ama Zidane daha popüler ve daha büyük oyuncu. Herşeye rağmen Hagi'yi izlemek daha keyifliydi..

Bence tam tersi Zidane saf yetenekti. Hagi ise yetenek ve müthiş bir çalışmanın birleşimiydi. Zidane'ın daha büyük olmasının nedeni de biraz popülerliğinden söylediğin gibi Fransa'yla dünya kupalarında boy gösterebilse Hagi çok daha farklı anılabilirdi. Ama ankette oy kullanmayacağım.
 
Cevap: Hagi vs. ZidaneBu arada bazılarımızın en büyük problemi Hagi'yi gerçekten tanımıyor oluşumuz.

Zannediyorlar ki Hagi çok iyi futbolcuydu ama bizde olduğu için bu kadar abartıyoruz.

Zerre abartma yoktur; Hagi dünya tarihinin gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından birisidir. Orta sahalar arasında da ilk üçtedir.

Benim gördüğüm hazırlanmış en iyi Hagi videosu, şiddetle tavsiye ederim;

[video=youtube;0mTnWfbXk28]https://www.youtube.com/watch?v=0mTnWfbXk28[/video]
 
Cevap: Hagi vs. ZidaneTabiki de Zidane.Dünya Kupası 1 kez şampiyonluk, 1 kez final, Avrupa şampiyonluğu, Şmpiyonlar ligi şampiyonluğu böyle uzar gider.
 
Cevap: Hagi vs. Zidane[video=youtube;llcM5OsLqSE]https://www.youtube.com/watch?v=llcM5OsLqSE[/video]Maradona her türlü çirkefliği yapsın ama kimse Maradona'ya dokunmasın.. Aman..
 
Cevap: Hagi vs. ZidaneFutbolda duygusallık olmaz muhabbetleri tamamen saçmalık.Zidane'nın yeri çok ayrı olsa da,Hagi varsa durucaksın arkadaş.

Hem evet Hagi konusunda duygusallık var ama bir yandan da bizim için ulaşılabilen olduğu için birazda gerçek değerini unutmamız da var.Tipik elimizdekinin değerini bilememe vakası.
 
Cevap: Hagi vs. ZidaneHagi futbol tarihinde hareketli topa en iyi vuran adamlar arasında ilk üçtedir. Zidane ise bence futbol zekasıyla bir numaradır. Zidane diyorum ama 3 kişilik bir orta saha listesi yazacak olsam her ikisi de olur listede.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt