Hagi'den G.Saray'a Hediye Futbolcu


4dbafUntitled.jpg
Aslan'ın eski yıldızı Gheorghe Hagi, kendi futbol okulundan yetişen, V.Constanta forması giyen oyuncuyu Galatasaray'a kazandırmak istiyor.Haberin Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: Hagi'den G.Saray'a hediye futbolcuYabancı sınırlaması bu tarz şeyleri çok zorlaştırıyor. Adamı bilmiyorum ama bu tarz şeyleri zorlaştıran tüpçüye selamlarımı yolluyorum.
 
Cevap: Hagi'den G.Saray'a hediye futbolcuFutbolcunun kalitesi konusunda Hagi´ye güvenmek gerekir. Madem Scouting Scouting diye hayaller kuruyoruz, simdi de burun kivirmamak lazim.
 
Cevap: Hagi'den G.Saray'a hediye futbolcuAman diyim Hagi. Sen İstanbul'a sık sık gel, statta maçlarımızı izle, idmanları seyret, taraftarla bol bol fotoğraf çektir, "Nasıl büyük futbolcu olunur" seminerleri düzenle, spor programlarına katıl eyvallah. Galatasaray efsanesi olarak her türlü saygıyı, sevgiyi hakediyorsun. Ama lütfen ne bu takıma teknik direktör ol ne de Romanya'dan futbolcu transfer ettir. Biz seni gollerinle, asistlerinle, yaptığın hareketlerle sevdik. Bırak saha kenarı ve transfer işlerini başkaları halletsin :)
 
Cevap: Hagi'den G.Saray'a hediye futbolcuvallaha boyle adamlari alacaksin, belki bi yetenek cikar.. sabirla bekletip oynatacaksin.. bellimi olur muthis bi yetenek cikar..yarin Ajax alir.. gelistirir kafamizi taslara vururuz..
 
Cevap: Hagi'den G.Saray'a hediye futbolcuAman diyim Hagi. Sen İstanbul'a sık sık gel, statta maçlarımızı izle, idmanları seyret, taraftarla bol bol fotoğraf çektir, "Nasıl büyük futbolcu olunur" seminerleri düzenle, spor programlarına katıl eyvallah. Galatasaray efsanesi olarak her türlü saygıyı, sevgiyi hakediyorsun. Ama lütfen ne bu takıma teknik direktör ol ne de Romanya'dan futbolcu transfer ettir. Biz seni gollerinle, asistlerinle, yaptığın hareketlerle sevdik. Bırak saha kenarı ve transfer işlerini başkaları halletsin :)adamin futbol okulu var.. Hagi'ye saygisizlik etme.. o kadar futbolcu arasinda bunu getirmek istiyorsa, bu topcuyu ajax'ta istiyorsa vardir bi bildikleri..para verip almiycaz.. bedava.. what's the issue?
 
Hagi'nin kendi yetiştirdiği bir oyuncu anladığıma göre. Ve bu cevheri onda görüyorsa bir kac yıl sonra ismini bizde olmasa bile duyacağımızdan eminim.
 
Cevap: Hagi'den G.Saray'a hediye futbolcuAman diyim Hagi. Sen İstanbul'a sık sık gel, statta maçlarımızı izle, idmanları seyret, taraftarla bol bol fotoğraf çektir, "Nasıl büyük futbolcu olunur" seminerleri düzenle, spor programlarına katıl eyvallah. Galatasaray efsanesi olarak her türlü saygıyı, sevgiyi hakediyorsun. Ama lütfen ne bu takıma teknik direktör ol ne de Romanya'dan futbolcu transfer ettir. Biz seni gollerinle, asistlerinle, yaptığın hareketlerle sevdik. Bırak saha kenarı ve transfer işlerini başkaları halletsin :)Tamam adamın kötü transferlerinin sayısı çok ama Fatih Terim süzgecinden geçerek alınacaksa ben karşı çıkmam.
 
Cevap: Hagi'den G.Saray'a Hediye FutbolcuTwitter'da falan methini cok duymustum bu cocugun hatta Hagi gecen gun Ajax antrenmanini ziyaret etmisti kulubundeki onemli yeteneklerle alakali gorusmek icin. Lakin getiren Hagi olsa dahi Romanya'dan gelecek genc futbolcu konusunda her zaman tereddutlerimiz olacak..
 
Cevap: Hagi'den G.Saray'a Hediye FutbolcuYa hersene Afrika'dan falan oyuncu getirip deniyoruz , sanki çok maliyetli bir şey , bu çocuğu da deneyelim belki büyük bir yıldız olacak , denemekten zarar çıkmaz.Hagi , özellikle bu çocuğu gönderiyorsa bir bildiği vardır.
 
Cevap: Hagi'den G.Saray'a Hediye Futbolcuaman aman aman almayalım eksik kalsın. daha önce tavsiye ettiklerine milyonlar gitti zaten hiçbirinden de birşey olmadı :mad:
 
Üst Alt