Hagi'den Sivasspor Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'den Sivasspor Açıklaması

Hagi'den Sivasspor açıklaması: "Şu anda söylentiler var ama kesinleşen bir durum yok. Henüz kimseyle anlaşmadım. İyi bir teklif ve proje gelmesi halinde Romanya'dan ayrılacağım. Onun dışında önümüzdeki 4-5 gün kafa dinlemek istiyorum."

sivaz gibi gavat bi camiaya gelmesi icimi acitir dogrusu, gelme ulu imparator

SM-T280 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan Sas'i Ümit Davala'yi ne kadar cok sevsem de onlarda ileride teknik direktör olacak isigi göremiyorum.

Uzun vaade de Hagi yi kulübün basinda görmek isterim teknik direktör olarak.

Gitme şu küçük şikecilere Comandante. Allah muhafaza başarısız olman halinde yine en çok biz üzülürüz. Kaldı ki senin layığın değil bu şikeciler.

Staj mı? Adam 10 yıldır futbol dersi veriyor Romanya'da. Köy takımının amatörden satın alıp Romanya şampiyonu yaptı Hagi.

Turkiye'deki futbol iklimine alismali

Romanya ligi o kadar da iyi degil ayrica, daha kaliteli futbolcularla da fark yaratabilmeli

Benim zaten hayalim Imparator'un Hagi'yi altyapida yetistirmesi, ama hocaliga baslamisken altyapiya donmek olmaz

Turkiye'deki futbol iklimine alismali

Romanya ligi o kadar da iyi degil ayrica, daha kaliteli futbolcularla da fark yaratabilmeli

Benim zaten hayalim Imparator'un Hagi'yi altyapida yetistirmesi, ama hocaliga baslamisken altyapiya donmek olmaz
Türkiye ligi ve Romanya ligi arasında okadar büyük kalite farkı bulunmuyor bence.

Bizde ki İstanbul takımları arada ki kalite farkını çıkartıyor işte sadece. Anadolu takımlarımız o ligde şampiyonluk yaşayamaz . Türkiye'de okadar yabancı değil Hagi bu arada. Bizde geldiği İlk dönemde iyi de futbol oynatırdı bence ama o zamandan çok üstüne koydu.

Hasan Şaş davalanın yerlerine yardımcılık yapsa keşke sonrada hoca koltuğuna otursa imparator sonrası muhazam olurdu ama kabul etmez bu tür projeyi galiba

Türkiye ligi ve Romanya ligi arasında okadar büyük kalite farkı bulunmuyor bence.

Hasan Şaş davalanın yerlerine yardımcılık yapsa keşke sonrada hoca koltuğuna otursa imparator sonrası muhazam olurdu ama kabul etmez bu tür projeyi galiba

1) Turkiye Ligi ile Romanya Ligi arasinda resmen ucurum var. Super Lig'deki oyuncularin piyasa degeri 668.58m, Romanya'da ise 153m. Bizim ligin ortalamanin biraz ust duzeyindeki oyunculari (mesela Sivas'tan Thievy Bifouma), Romanya Ligi'nde yildiz olabilecek bir potansiyelde.

Anadolu takimlari, hele yabanci sinirinin kalkmasiyla, eskisinden cok daha kuvvetli.

2) Hocalik yapan ve basarili olmus hic kimse tekrardan yardimci olmaz. Olmamali da. Hocanin aklindaki veliahtin Hagi oldugunu dusunuyorum. Zaten Hagi bu konuda hocaya danismistir. Sivas'a gelmesi bence cok iyi olur. Hocanin baskanliga hazirlandigi belli.

1) Turkiye Ligi ile Romanya Ligi arasinda resmen ucurum var. Super Lig'deki oyuncularin piyasa degeri 668.58m, Romanya'da ise 153m. Bizim ligin ortalamanin biraz ust duzeyindeki oyunculari (mesela Sivas'tan Thievy Bifouma), Romanya Ligi'nde yildiz olabilecek bir potansiyelde.

Anadolu takimlari, hele yabanci sinirinin kalkmasiyla, eskisinden cok daha kuvvetli.

2) Hocalik yapan ve basarili olmus hic kimse tekrardan yardimci olmaz. Olmamali da. Hocanin aklindaki veliahtin Hagi oldugunu dusunuyorum. Zaten Hagi bu konuda hocaya danismistir. Sivas'a gelmesi bence cok iyi olur. Hocanin baskanliga hazirlandigi belli.
Oyuncu piyasa değeri önemli değil. Bizim ligde ki takımların istikrar sorunu olduğu gibi sistemleri yok sabit şekilde.

Romanya'da takımların disiplinler mevcut tipik Avrupa takımlarında olduğu gibi.

Oyuncu kalitesi başka konu takımların takım olma kalitesi bam başka bir mesele.

Oyuncu piyasa değeri önemli değil. Bizim ligde ki takımların istikrar sorunu olduğu gibi sistemleri yok sabit şekilde.

Romanya'da takımların disiplinler mevcut tipik Avrupa takımlarında olduğu gibi.

Oyuncu kalitesi başka konu takımların takım olma kalitesi bam başka bir mesele.

Osmanli'nin Romanya'nin en iyi takimina ne yaptigi ortada. Bence ligimizi fazla kucumsuyorsun.

Üst Alt