Hagi'yi Uğurlarken - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'yi Uğurlarken

Cevap: Hagi'yi Uğurlarken

Adam hala futbolcu Hagi teknik direktor Hagi ayrimi yapiyor.

Aferin sana

Bunu taraftar algılayamamış gitmişler Teknik Direktör bölümüne Hagi'nin videolarını koyuyorlar..

Hagi'nin Teknik Direktör olmadığını bildiğiniz halde hala Hagi Hagi diyorsunuz..

Maradona'yı getirelim o zaman?

Tam sizin kafanıza uygun!

Bunu taraftar algılayamamış gitmişler Teknik Direktör bölümüne Hagi'nin videolarını koyuyorlar..

Hagi'nin Teknik Direktör olmadığını bildiğiniz halde hala Hagi Hagi diyorsunuz..

Maradona'yı getirelim o zaman?

Tam sizin kafanıza uygun!

Sen anlamiyorsun ki ne dedigimizi hala ayni zirvalari anlatiyon

Sen anlamiyorsun ki ne dedigimizi hala ayni zirvalari anlatiyon

Futbolda bu işler böyledir x kişisi gelir başarısızsa gider,isim,cisim,geçmiş başarıları zerre kadar önemli değildir..

Ayrıca ben Hagi'yi hoca olarak öven bir kişiyle karşılaşmadım,kiminle günlük hayatımda ve burada tartışsam geçmişinden dem vurmuş,hala silemiyor taraftar ki silinmezde onun gibi bir efsane hala gollerini izlerken titrerim..

Ama hoca olmak başka,oyuncu olmak başka..

Sizin mantığınıza göre Arjantin tarihinin en büyük oyuncusu Maradona'ya haksızlık etmiştir ayıp etmiştir..

Ama bence Hagi'de Maradona'da hoca anlamında tam bir fiyasko olduğu için hiçbir zaman tutunamazlar bir yerde..

Onların kesinlikle efsaneleşen oyunculuk kariyerleri sayesinde iş bulmaktalar..

Hagi'ye asla ne küfür çıkmıştır ağzımda ne hakaret etmişimdir..

O yüzden söylediklerimin zırva olduğu düşüncesindeysen kendi fikirlerini sorgula derim,aslına bakarsan umrumda da değil ne düşündüğün..

Hocam öyle bir yazı yazmışsınki...Sadece senin yazılarını okudum valla.Tüylerim diken diken oldu.Ne olursa olsun.Bu adam bizim Hagi'miz...İster Td olarak ister futbolcu Hagi olarak düşünün ama bu bizim ona karşı son görevimizdir bence ve bunu yaparak gerçek Galatasaray taraftarını göstermeliyiz tüm Türkiye'ye ve Dünya'ya.Olması gereken budur.İstanbul'da olsam koşa koşa gelirdim...

Forum Moderatörlerinden bir isteğim var beni kırmazlar ise. Hagi'yi sevenler için bir oraganizasyon yapılmasını istiyorum. Şu an hepimiz çok üzgünüz mevcut durumumuzdan biliyorum. Ancak hepimizden daha üzgün biri varsa oda efsanemiz Hagi'dir bundan eminim. İçindeki GS sevgisi, hırsı ve çaresizliği arasında gidip geliyordur şu an. Hayatının en hüzünlü döneminde efsanemizin yanında olmayacaksak ne zaman olacağız. Bugün dünyadaki herhangi bir futbol taraftarına Hagi dendiğinde ilk aklınıza gelen nedir diye sorsan ilk önce Romanya ikinci olarak Galatasaray diyecektir. Aynı taraftara Galatasaray'ı sorsanız Hakan Şükür ve Hagi diyecektir. Hagi ve Galatasaray birbiriyle özdeşleşmiş iki büyük dünya markasıdır. Ona gelecek zarar bize de zarar yazar. Büyüklüğümüzü gösterelim. En zor dönemimizde kendi değerlerimize sahip çıkalım. Gerçek taraftar iyi günde değil kötü günde ortaya çıkar.

Bu taraftar Elano'yu, Lincoln'ü hava alanında karşılarken gösterdiği bütünlüğün 10 katını Hagi'yi uğurlarken göstermelidir. Hagi bizden biri. O bizim efsanemiz, kardeşimiz, abimiz, aslanımız. Forum Modları (yada ilgili üyeler) Hagi'nin gidiş bigilerini (uçak saati) burada sabitlenecek bir başlıkta paylaşsınlar. İstanbul' da yaşayanlar için (yada diğer şehirlerden gelebilecek herkez için) bir organizasyon yapalım.

Schuster giderken drama avcısı (#>$#½$$½{[]}//(!&!/ foto muhabirleri, kameramanlar nasıl silah gibi gözüne gözüne patlattığını gördünüz flashları. Hagi'ye bu acıyı yaşatmayalım, yaşattırmayalım arkadaşlar. Hem Hagi için hem bu akbabalara nazire olması için.

I love Hagi.

Not : Lütfen Hagi'yi teknik direktörlüğü üzerinden eleştirecekler bu başlıktan uzak dursunlar. Başka bir başlık açsınlar kendilerine. Konu bu değil çünkü.

Gün belli mi?

Hangi sıfatıyla uğurlayacaksınız?

Futbolcu Hagi mi?

Teknik Direktör Hagi mi?

Futbolcu Hagi gidecekse hep beraber..

Teknik Direktör Hagiyse boşuna konuşmanın anlamı yok..

Hayatında başarılar..

Faydalı olamadı zaman verilmedi gibi saçmalıklara girmeyin lütfen,Hikmet Karaman bile gelse bundan kötüsü olmazdı..

"Sevdiğimiz, Galatasaray sevdasını sevdiğimiz Hagi" olarak.

Not:Cümle içinde oyuncu, teknik direktör vs tanımlamaları geçmiyor farkındaysanız.

Hagi olmaz yazmıştım yarı doktor candan yarı imam imandan eder demiştim ne biliyorsun vs. yazmışlardı. Eğer Bülent Ünder televizyon programlarında konuştuklarını uygularsa takım üzerinde belki düzelebilir takımımız. Hagi'den hiçbir takıma teknik direktör olmaz bence. Hagi bu kötü denemelerden sonra gelmez sanırım güle güle Hagi. İçim sızlamıyor gitmesine gelmesi hataydı, Misimoviç'i harcayarak gitti. Hakan Yakın, Misimoviç umarım bir üçüncü kurban alamazsın.

Burada yazılanları okurken aklıma iki fotoğraf geldi.

İlki Can Dündar'ın Sarı Zeybek belgeselinden. Atatürk'ün naaşının Dolmabahçe'den Anıt Kabir'e taşınırken bu ülke insanının verdiği o derin hüzünün fotoğrafı. Çiftçisinden, sosyetesine, minicik çocuklarından en yaşlı gazilerine. Herkezin başı önüne düşmüş, hüngür hüngür ağlarken. Evet biliyorum çoğunuz oha, amma abartmışsın, Atatürk ile bu Romanya köylüsü karşılaştırılır mı diyeceksiniz, biliyorum. Ama konu o değil. Benim yaptığım benzetme onların kişilikleri, yaptıkları üzerine değil. Onları canlı-birebir yaşayan insanlar ile gazeteden, ordan burdan yaşayan insanların hissettikleri arasında ki fark. Onca yıl geçtikten sonra artık Atatürk'ü en içten hissettiğimiz 10 Kasım 9.05 de saygı duruşu verirken bile insanların o yüzündeki yapmacık fotoğraf.

İkinci fotoğraf Hagi'nin atttığımız gol sonrası verdiği tepki yüzünden eleştrildiği Ali Sami Yen'deki son Beypazarı Şekerspor maçımız. Hani neden bu adam bu kadar seviniyor ki denildiği an !!!!

Bir Hagi geldi geçti bu Galatasaray sevdamdan.

İşte gelirken ki fotoğrafı (Bir bize verdiklerine bir de onun için verilen bonservis / yıllık ücrete bakın.)

hagimzayatt.jpg

Şimdi de giderken ( Eminim kendini çok suçlu hissediyor bu yaşanan son durumlardan dolayı ve bu yüzden sessiz sedasız gidecek. Hatta gitmiş bile olabilir.)

hagi.jpg

Güle güle sevgili kardeşim Hagi.

Seni çok sevdik, ve daima seveceğiz. Umarım birgün bu düşen bir kaç tuğlayı yerden kaldırır, yerine bir gökdelen inşa ederiz, sende bizimle beraber olursun.

Onlarca Moderatör, Administrator, portal'ı düzü... envayi çeşit yönetici var burda...

Al Ultraslanı çarp diğerlerine..... Sonuç sıfır ile sıfırın çarpımı neyse o...

Üst Alt