Hagi'yi Uğurlarken | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'yi Uğurlarken

Forum Moderatörlerinden bir isteğim var beni kırmazlar ise. Hagi'yi sevenler için bir oraganizasyon yapılmasını istiyorum. Şu an hepimiz çok üzgünüz mevcut durumumuzdan biliyorum. Ancak hepimizden daha üzgün biri varsa oda efsanemiz Hagi'dir bundan eminim. İçindeki GS sevgisi, hırsı ve çaresizliği arasında gidip geliyordur şu an. Hayatının en hüzünlü döneminde efsanemizin yanında olmayacaksak ne zaman olacağız. Bugün dünyadaki herhangi bir futbol taraftarına Hagi dendiğinde ilk aklınıza gelen nedir diye sorsan ilk önce Romanya ikinci olarak Galatasaray diyecektir. Aynı taraftara Galatasaray'ı sorsanız Hakan Şükür ve Hagi diyecektir. Hagi ve Galatasaray birbiriyle özdeşleşmiş iki büyük dünya markasıdır. Ona gelecek zarar bize de zarar yazar. Büyüklüğümüzü gösterelim. En zor dönemimizde kendi değerlerimize sahip çıkalım. Gerçek taraftar iyi günde değil kötü günde ortaya çıkar.

Bu taraftar Elano'yu, Lincoln'ü hava alanında karşılarken gösterdiği bütünlüğün 10 katını Hagi'yi uğurlarken göstermelidir. Hagi bizden biri. O bizim efsanemiz, kardeşimiz, abimiz, aslanımız. Forum Modları (yada ilgili üyeler) Hagi'nin gidiş bigilerini (uçak saati) burada sabitlenecek bir başlıkta paylaşsınlar. İstanbul' da yaşayanlar için (yada diğer şehirlerden gelebilecek herkez için) bir organizasyon yapalım.

Schuster giderken drama avcısı (#>$#½$$½{[]}//(!&!/ foto muhabirleri, kameramanlar nasıl silah gibi gözüne gözüne patlattığını gördünüz flashları. Hagi'ye bu acıyı yaşatmayalım, yaşattırmayalım arkadaşlar. Hem Hagi için hem bu akbabalara nazire olması için.

I love Hagi.

Not : Lütfen Hagi'yi teknik direktörlüğü üzerinden eleştirecekler bu başlıktan uzak dursunlar. Başka bir başlık açsınlar kendilerine. Konu bu değil çünkü.

Cevap: Hagi'yi Uğurlarken

100 üye hitlemiş, 1 tane gık yok, bravo.

Rota değişti.

Yeni rotanız: Servet's Beauty Solon.

PS: Ağda yaptırmak açılış günü bedava. (Yakışır benim "güzel" taraftarıma.!!!)

Rota değişti.

Yeni rota: Servet's Beauty Solon.

İyi bir fikir ama kimsenin böyle bir incelik göstereceğini düşünmüyorum.

Sorun da bu zaten: Kalınlaştık. Nerde çokluk, orda bokluk.

Dünya ve tüm Türkiye bizi izliyor farkında değiliz. Teker teker tüm yarattığımız markaları öldürdük. Suçu da sadece bu yönetime attık. Oh rahatız artık.

Biz kendi içimizde herkezi eleştirebiliriz. Buna diyeceğim hiç bir şey yok. Aile içinde en sert şekilde bunu yapabiliriz. Yapıyoruz da zaten. Hasan Şaş, Hakan Şükür, Hakan Ünsal, Bülent Korkmaz, Hagi, Popescu, Fatih terim, Okan Buruk, Emre ... vs vs... Hepsi kendi çapında küçük, büyük, isteyerek, istemeyerek eleştirilecek şeyler yaptılar. Bizde kendi aramızda, bu forumlarda, kongre salonlarında bunları tartıştık. Tartışmalıyız da. Sağlıklı olan da bu zaten.

Ancaaaak. İş ne zaman bu isimlere yapılan eleştirler üzerinden Galatasaray'ımıza vurulmaya gelince orada kenetlenmeliyiz. Çünkü hedef o isimler değil, doğrudan Galatasaray. Bunu ağırlığı fener güdümündeki medya ve "incinen" Başbakan hayranı devlet kurumları görev kabul etmiş durumda.

Gerçek bilinçli taraftarlık sadece forma, t-shirt alıp, maçlara, deplasmana gitmek değildir. Taraftar liderlerinin de tek görevi karton hazırlamak, flama bastırmak, slogan attırmak değildir.

14 yıl şampiyon olunmamış dönemde bu taraftarın bir kişiliği vardı. Kendimizi elit hissediyorduk. Hem bu kadar kalabalık değildik, hem de internet, yüzlerce tv kanalı, cep telefonu gibi iletişim kanallarımız yoktu ama daha iyi organize oluyorduk, bir kişiliğimiz vardı.

Şu an kendimi bilgi kirliliğinde yok olmuş 25 milyon gibi devasa ama bom boş bir kütlenin üyesi gibi hissediyorum.

Katılıyorum böyle birşeyin yapılması çok iyi olur. Biz değerlerimizden bahsederken herkesi suçlarken kendi yaptığımız hiç birşey yok eleştirmekten başka.. Yönetim Hagi'yi ikinci sefer harcadı zaten bunun için getirildi bu adam Bülent'ede yapıldı aynısı Allahtan Tugay'ı yem etmediler. Bunu bildiğimiz halde arkasında duramıyorsak bitmişiz biz td. konusunda herkes hem fikir ki bu adam bunu yapamadı ama o HAGİ efsanemiz çoğumuza futbolu sevdiren adam inş güzel uğurlanır.. Umarım Hagi'nin gideceği gün ve saat belirtilir Riji gibi olmasında..

Rota değişti.

Yeni rota: Servet's Beauty Solon.

Not : Lütfen Hagi'yi teknik direktörlüğü üzerinden eleştirecekler bu başlıktan uzak dursunlar. Başka bir başlık açsınlar kendilerine. Konu bu değil çünkü.

Bence bu yuzden fazla kisi cevap yazmadi cunku bazilarimiz benim gibi Hagi'ye ofkeli. Ogren ve yaz buraya ne zaman digiyo saat kacta , ve forumda bir konu ac, cogu gorur ve gitmek isteseler giderler...

konu burada tıkanıp kalıyor. çünkü bir üstteki mesajda da arkadaşın belirtmiş olduğu gibi Hagi'ye karşı bir öfke var. bu öfkenin nedeni de Galatasaray'ın şu anda içinde bulunmuş olduğu durumdur. bu halde de, burada yazılacak yazı, onun Teknik Direktörlüğünden soyutlanıp ayrı tutulamaz.

gerçekleri dile getirelim. Hagi çok büyük bir futbolcu idi ve Galatasaray'da da efsane oldu. ama ne kadar büyük bir futbolcu ise de, o kadar da berbat bir hoca idi.

evet.. Hagi çok, ama çok kötü bir hocadır. Bursaspor'a da küme düşürten o dur; bizim şu anda içinde bulunduğumuz berbat durumun sorumlusu da o dur. üstelik bu Hagi'nin ikinci gelişidir. ilkinde de çok fena yaptı, ama şu anda ise takımı rezil hale getirdi.

haaa, bu durumun tek sorumlusu o mu? tabii ki hayır! onu takımın başına getirtmekle en az Adnan Polat da onun kadar sorumludur. milyonlarca euronun içinde yüzmelerine rağmen takımı bulunduğu yere getiren gamsız ve tiynetsiz futbolcular da bu işin başrollerindendir. sezon sonunda en az 15 kişi ile yollar ayrıldığında umarım bir daha onlarla hiç bir yerde karşılaşmayız.

Hagi'ye dönüyorum yine. Hagi Galatasaray'da efsane olmuştur olmasına, ama bu konumunu sarsmak için elinden geleni de -bilerek ya da istemeyerek- yapmıştır ve öyle havaalanında uğurlanmaları filan da hakketmemektedir. milletin şu an canı burnundadır ve patlayacak yer aramaktadır. şu aşamada Hagi'ye düşen, sessiz ve sedasız bir biçimde buralardan uzaklaşmak ve uzun bir süre de Türkiye'de (medya da dahil olmak üzere) gözükmemektir. ona yakışan da budur.

ileride köprünün altından çok sular aktığı zaman ona karşı bakış açımız yine eskisi gibi ya da ona yakın olabilir. ama şu anda istim üzerindeyiz. Aslolan da Galatasaray olduğuna göre, bu da haklılığımızı teyid etmektedir..

Sorun da bu zaten: Kalınlaştık. Nerde çokluk, orda bokluk.

Dünya ve tüm Türkiye bizi izliyor farkında değiliz. Teker teker tüm yarattığımız markaları öldürdük. Suçu da sadece bu yönetime attık. Oh rahatız artık.

Biz kendi içimizde herkezi eleştirebiliriz. Buna diyeceğim hiç bir şey yok. Aile içinde en sert şekilde bunu yapabiliriz. Yapıyoruz da zaten. Hasan Şaş, Hakan Şükür, Hakan Ünsal, Bülent Korkmaz, Hagi, Popescu, Fatih terim, Okan Buruk, Emre ... vs vs... Hepsi kendi çapında küçük, büyük, isteyerek, istemeyerek eleştirilecek şeyler yaptılar. Bizde kendi aramızda, bu forumlarda, kongre salonlarında bunları tartıştık. Tartışmalıyız da. Sağlıklı olan da bu zaten.

Ancaaaak. İş ne zaman bu isimlere yapılan eleştirler üzerinden Galatasaray'ımıza vurulmaya gelince orada kenetlenmeliyiz. Çünkü hedef o isimler değil, doğrudan Galatasaray. Bunu ağırlığı fener güdümündeki medya ve "incinen" Başbakan hayranı devlet kurumları görev kabul etmiş durumda.

Gerçek bilinçli taraftarlık sadece forma, t-shirt alıp, maçlara, deplasmana gitmek değildir. Taraftar liderlerinin de tek görevi karton hazırlamak, flama bastırmak, slogan attırmak değildir.

14 yıl şampiyon olunmamış dönemde bu taraftarın bir kişiliği vardı. Kendimizi elit hissediyorduk. Hem bu kadar kalabalık değildik, hem de internet, yüzlerce tv kanalı, cep telefonu gibi iletişim kanallarımız yoktu ama daha iyi organize oluyorduk, bir kişiliğimiz vardı.

Şu an kendimi bilgi kirliliğinde yok olmuş 25 milyon gibi devasa ama bom boş bir kütlenin üyesi gibi hissediyorum.

Mesajın içine öyle bir dalmışım ki, sen olduğunu okuduktan sonra farkettim Uğur kardeşim. Altına imzamı atarım. Düşündüklerimi aynen yazmışsın. Bravo kardeşim.

konu burada tıkanıp kalıyor. çünkü bir üstteki mesajda da arkadaşın belirtmiş olduğu gibi Hagi'ye karşı bir öfke var. bu öfkenin nedeni de Galatasaray'ın şu anda içinde bulunmuş olduğu durumdur. bu halde de, burada yazılacak yazı, onun Teknik Direktörlüğünden soyutlanıp ayrı tutulamaz.

gerçekleri dile getirelim. Hagi çok büyük bir futbolcu idi ve Galatasaray'da da efsane oldu. ama ne kadar büyük bir futbolcu ise de, o kadar da berbat bir hoca idi.

evet.. Hagi çok, ama çok kötü bir hocadır. Bursaspor'a da küme düşürten o dur; bizim şu anda içinde bulunduğumuz berbat durumun sorumlusu da o dur. üstelik bu Hagi'nin ikinci gelişidir. ilkinde de çok fena yaptı, ama şu anda ise takımı rezil hale getirdi.

haaa, bu durumun tek sorumlusu o mu? tabii ki hayır! onu takımın başına getirtmekle en az Adnan Polat da onun kadar sorumludur. milyonlarca euronun içinde yüzmelerine rağmen takımı bulunduğu yere getiren gamsız ve tiynetsiz futbolcular da bu işin başrollerindendir. sezon sonunda en az 15 kişi ile yollar ayrıldığında umarım bir daha onlarla hiç bir yerde karşılaşmayız.

Hagi'ye dönüyorum yine. Hagi Galatasaray'da efsane olmuştur olmasına, ama bu konumunu sarsmak için elinden geleni de -bilerek ya da istemeyerek- yapmıştır ve öyle havaalanında uğurlanmaları filan da hakketmemektedir. milletin şu an canı burnundadır ve patlayacak yer aramaktadır. şu aşamada Hagi'ye düşen, sessiz ve sedasız bir biçimde buralardan uzaklaşmak ve uzun bir süre de Türkiye'de (medya da dahil olmak üzere) gözükmemektir. ona yakışan da budur.

ileride köprünün altından çok sular aktığı zaman ona karşı bakış açımız yine eskisi gibi ya da ona yakın olabilir. ama şu anda istim üzerindeyiz. Aslolan da Galatasaray olduğuna göre, bu da haklılığımızı teyid etmektedir..

adam özellikle yazmış,burda yapmayın bunu diye.Alıntılayıp altına yazmışsın yine.Yahu bunu anlamayacak kadar mı problemlisiniz?Haginin neyi hakedip haketmediğini sorugulamak sana mı kaldı?Git başka bir başlık aç Hagi uğurlanmayı haketmiyor diye istediğini yaz. adam lütfen deyip belirtmiş be.

Rijkaarddan farklı olmaz kimse gidiş saatini bile bilmez sessiz sedasız gider,yönetim desen ateş düşmüş Hagi değil anası ölüyom dese umursamaz.

Bizim Hagi'ye bakış açımızı kimse değiştiremez. Değiştiremedi de. Ne ilk geldiğinde, ne ilk gittiğinde, ne ikinci gelişinde, ne ikinci gidişinde. Yani senin dediğin gibi bakış açımızın tekrar olumlu olarak değişmesine gerek yok. Çünkü hiç değişmedi ve değişmeecektir. O bizim her zaman Hagi'miz olarak kalacaktır. Bu tartışmayı yapacaksan bana söyle başka bir başlık açıcam.

Lan adam özellikle yazmış,burda yapmayın bunu diye.Alıntılayıp altına yazmışsın yine.Yahu bunu anlamayacak kadar mı problemlisiniz?Haginin neyi hakedip haketmediğini sorugulamak sana mı kaldı?Git başka bir başlık aç Hagi uğurlanmayı haketmiyor diye istediğini yaz.Lan adam lütfen deyip belirtmiş be.

o lanlar manlar nooluyor? babanla sohbet etmiyorsun. biz de mi seviyeyi düşürelim?

Seviyeli yazdığın yazı yukarıdaysa düşür seviyeyi önemli değil, yeterki normal insan mantığında yaz.

nesi varmış yazıımın, 1 kelime galiz küfür ya da hakaret mi içeriyormuş? bana da senin yazdıkların son derece saçma ve zırva geliyor. şimdi bende mi bu tip bir çıkışta bulunayım?

kimse kimsenin yazdığını beğenmek zorunda değildir; ama saygı göstermek zorundadır. benim yazım ile ilgili fikir beyan etmek zorunda değilsin. tükaka etmek de sana düşmez. haddini bil..

Üst Alt