Haim Revivo - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haim Revivo

Cevap: Haim Revivo

Yumusagin biriydi bu Revivo, hic sevmezdim. Les gibi oynadi zaten hayirsiz o olmasa 6-0'in rovansini alicaktik.

Hep fenerli revivo olarak aklimda, zaten ezikler zaminda hep böyle ilginc ülkelerden oyuncular aliyorlardi rapajic revivo lazovicmi ne böyle biri daha vardi tipi tam sopalikti

İspanya'da birkaç yıl başarılı bir şekilde oynadı. Fenerbahçe'deki ilk 2 yılı başarılıydı ve 2001 deki Türkiye Şampiyonluğunda büyük pay sahibi oldu ama daha sonra birçok yabancı oyuncu takıma transfer edildiğinden serbest bırakıldı. Revivo o sıralardı çok iyi bir oyun sergileyerek seyircilerin alkışını topladı. Galatasaray'a bedelsiz transfer olarak Fenerbahçe'ye rakip oldu.Fenerbahçeliler tarafından adı Hain Revivo olarak değiştirildi. Galatasaray'da birkaç hafta iyi top oynadıktan sonra düşüşe geçti ve ayrılmak zorunda kaldı.

Şimdi başarılı bir işadamı ve iki kardeşininde ortak oldugu futbolu bıraktığı klübün sahibidir.Sahip olduğu futbol klübünün renklerinide ilginç bir şekilde sarı ve kırmızı olarak değiştirmiştir. :D :D

İlginçtir ben severdim Revivo'yu.Fenerbahçe'deki Revivo'yu da severdim,hoşuma giderdi.Usta frikikçi,harbi 10 numaraydı kendisi.Solak oyunculara olan sempatimden de olabilir bu,orası ayrı. :)

not : Alex'i de beğenirim.

Tek sevdigim yani Turk medyasina yaptigi kapaktir. Bir roportajinda,

"Turk gazetelerinde dogru yazan tek sey o gunun tarihi galiba." demisti.

Severdim revivoyu bize gelince bir maçta 3 gol atmıştı sonrası malum keşke oynayabilseydi bizde de

İlk maçında 3 gol atınca fena tırsatmıştı bir takım insanları... Biz de epey sevindiydik. İkinci sezonunun hazırlık kampında da epey iyiydi ama gönderdiler.

revivonun az önce Türkiyede attığı en güzel 10 golü gösterdi show tv adam frikik manyağı yapmıştı tekrar anılarım tazelendi

ankara deplasmanına geldiğinde bende fenerli arkadaşlarla gitmiştim kaldığı otele revivoyla birkaç dakika konuşmuştum galatasaraya gel gibi bir şeyler söyledim çünkü o sene gerçekten çok beğeniyordum sene sonu bize gelmişti ne çok sevinmiştim ama bizde iki üç maç harici oynayamadı ne yazıkki :(

Revivo denince aklıma direkt Bursaspor'u deplasmanda 4-0 yendiğimiz maçta yapmış olduğu hat-trick geliyor.:)

Revivo: Şike Olaylarını Duyuyorum. Oyle bişey varmı yokmu bilmiyorum ama futbol boyle seylerle pisletilmesi beni üzüyor.

Fenerli bir yonetici futbolu birakma karari alan Revivo'yu Galatasaray'a satmak ticari ve sportif bir basariydi demisti.

Fenerbahçeden Galatasaraya transfer olduktan sonra fb Revivo forması getirene Ortega forması bedava adında bir kampanya yapmıştı.

Üst Alt