Hakan Balta Antrenmanı Yarıda Bıraktı


ce3cdB_3395a3ac1255f67389c12e0c6c42883e.jpgGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında Pazar günü oynayacağı İstanbul BŞB maçının hazırlıklarını bu akşam basına ve taraftara açık olarak gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.Haberin Devami GSCimbom Portal'da
 
Cevap: Hakan Balta Antrenmanı Yarıda BıraktıTüm sezon boyunca oynatmayip, sakatliginin daha da artmasini önleyelim, Balta gibi oyuncumuz riske etmeyelim...
 
Cevap: Hakan Balta Antrenmanı Yarıda Bıraktışimdi üzülsemmi bilemedim. takımda sakatlık istemem ama caglar icin sevindim.
 
Cevap: Hakan Balta Antrenmanı Yarıda BıraktıAdam sakatlanmasa formayı bırakmayacak ya, nasıl birisiymiş bu Balta :eek:
 
Cevap: Hakan Balta Antrenmanı Yarıda Bıraktıtamam hakan çok iyi olmayabilir ama sakatlanmasına da sevinmeyelim arkadaşlar ilk maçta çağlarda sakatlanırsa ne olacak?

sonuçta galatasaray formasını taşıyor hakan. biraz daha olumlu olalım.
 
Cevap: Hakan Balta Antrenmanı Yarıda BıraktıÇağlar,bizi Balta'ya muhtaç etme.Gözünü seveyim şansını iyi kullan.
 
G. Saray idman ve taraftar çoşkusuWebaslan- G. Saray idman Galeri

müthiş bir görüntü var yahu. yeni sezonun başlamasını herşeyden çok bekliyoruz. transfer döneminde yapılan doğrular-yalnışlar bir tarafta bıraktık. şimdi yönetim-teknik ekip- futbolcular ve en önemli olan bir sarı kırmızı aşıkları futbolu-futbolun nasıl oynandığını hisseden mücadeleci takımımızla yarın kucaklaşıyoruz. 2000 ruhu ile değil yeni bir ruh yaratma peşindeyiz.GALATASARAY TÜRKİYEDİR. sözünden yola çıkarak tüm insanların zevkle izlyeceği-başarının inanmaktan-çalışmaktan geçtiğini yine bu sene türkiyede-gelecek sene avrupada göstereceğiz. şu anda inancımızla-moralimizle tam desteğiz, çalışmak disiplinle takımın işi, fatih terim "imparator " varkende bu çalışma meyvelerini verecek. sabırlı olalım ve inancımızı kaybetmeyelim.GÖKLERDE YILDIZ, GÖNÜLLERDE BİR AY, ŞAMPİYONSUN SEN GALATASARAY.
 
Üst Alt