Hakan Balta Antrenmanı Yarıda Bıraktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Balta Antrenmanı Yarıda Bıraktı

ce3cdB_3395a3ac1255f67389c12e0c6c42883e.jpg

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında Pazar günü oynayacağı İstanbul BŞB maçının hazırlıklarını bu akşam basına ve taraftara açık olarak gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

Haberin Devami GSCimbom Portal'da

Cevap: Hakan Balta Antrenmanı Yarıda Bıraktı

Tüm sezon boyunca oynatmayip, sakatliginin daha da artmasini önleyelim, Balta gibi oyuncumuz riske etmeyelim...

şimdi üzülsemmi bilemedim. takımda sakatlık istemem ama caglar icin sevindim.

Adam sakatlanmasa formayı bırakmayacak ya, nasıl birisiymiş bu Balta :eek:

tamam hakan çok iyi olmayabilir ama sakatlanmasına da sevinmeyelim arkadaşlar ilk maçta çağlarda sakatlanırsa ne olacak?

sonuçta galatasaray formasını taşıyor hakan. biraz daha olumlu olalım.

Çağlar,bizi Balta'ya muhtaç etme.Gözünü seveyim şansını iyi kullan.

G. Saray idman ve taraftar çoşkusu

Webaslan- G. Saray idman Galeri

müthiş bir görüntü var yahu. yeni sezonun başlamasını herşeyden çok bekliyoruz. transfer döneminde yapılan doğrular-yalnışlar bir tarafta bıraktık. şimdi yönetim-teknik ekip- futbolcular ve en önemli olan bir sarı kırmızı aşıkları futbolu-futbolun nasıl oynandığını hisseden mücadeleci takımımızla yarın kucaklaşıyoruz. 2000 ruhu ile değil yeni bir ruh yaratma peşindeyiz.

GALATASARAY TÜRKİYEDİR. sözünden yola çıkarak tüm insanların zevkle izlyeceği-başarının inanmaktan-çalışmaktan geçtiğini yine bu sene türkiyede-gelecek sene avrupada göstereceğiz. şu anda inancımızla-moralimizle tam desteğiz, çalışmak disiplinle takımın işi, fatih terim "imparator " varkende bu çalışma meyvelerini verecek. sabırlı olalım ve inancımızı kaybetmeyelim.

GÖKLERDE YILDIZ, GÖNÜLLERDE BİR AY, ŞAMPİYONSUN SEN GALATASARAY.

Üst Alt