Hakan Balta Ayrılığa Olumlu Yaklaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Balta Ayrılığa Olumlu Yaklaştı

FutbolArena Özel - Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor, defans oyuncusu Hakan Balta için ayrılık kararı aldı. Bu gelişme sonrası yönetim milli
oyuncuyla görüşme gerçekleştirdi.

Hakan Balta, Galatasaray'dan ayrılacak mı?

FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Hakan Balta da, "2 yıl daha futbol oynamak istiyorum" dedi ve ayrılığa olumlu yaklaştı.

Tam 10 yıldır Galatasaray forması giyen ancak Tudor'un planlarında yer almayan oyuncu, başka bir kulübe transferine sıcak baktığını iletti.

Tudor'un profesyonelliği ve iş ahlakı nedeniyle Hakan Balta'yı kadroda düşünmese de Slovakya kampına götürme kararı alırken tecrübeli oyuncu da, transferi
için menajerine Süper Lig kulüpleri ile temasa geçmesini istedi.

Galatasaray ile 1 yıl daha kontratı olmasına karşın Hakan Balta da yöneticilere " 2 yıl daha futbol oynamak istiyorum. Süper Lig'de 2 yıl daha mücadele edecek
fizik gücüne sahibim" derken ilerleyen haftalarda tecrübeli oyuncunun, transferi adına görüşmeler yapacak.

Hakan Balta'nın Galatasaray performansı
Uzun yıllardır Galatasaray forması giyen Hakan Balta transfermarkt verilerine göre , bu sezon sarı kırmızılı forma ile 23 karşılaşmada 2.024 dakika süre
alırken rakip filelere 1 kez gol atabildi. Hakan Balta'nın Galatasaray kariyeri boyunca 332 maçta süre aldı. 13 gol 14 asistlik bir performans sergiledi.

galatasarayda_tudordan_hakan_balta_kararifW.jpg

Bu takımda birkaç tane gerçek GS'lı varsa Hakan B. da bunlardan biridir. Daha bir kez olsun sorun çıkardığını duymadık, görmedik. Sessizce görevini yapıyor sadece.
Yolu açık olsun...

2011 ilk 11 kadrosunda kalan tek futbolcu Hakan.
2008'de baya katkı sağlamıştı.
Gitsende kalsanda benim için adam gibi adam.

P9 Gscimbom Mobile

Yararındam fazla zararı oluyordu artık. Umarım düzgün ayrılırız. Bütün Türk futbolcularla kavgalı ayrılıyoruz.

Gsc Mobile App

Semih-Koray-Balta dan birisi kalacak deseler tercihim tereddütsüz Balta olurdu, rotasyon için. Direkt 11 için yeterli bulmasam da elimizdeki ''Denge stoperi'' rolünü oynayabilecek tek stoperimiz...

Hakan Balta-Sabri

Sonunda yıllardır musallat olan 2 uğursuz ve beceriksizden kurtuluyoruz.

Bir de Dursun ve yönetimi giderse, Galatasaray komadan çıkar.

İşini yapar başka şeye karışmaz, karakterli 10 numara adam gibi adam.

Bir gün de niye yedeğim diye sorun çıkar be adam. Yolun açık olsun

YouTube

hakani ben de severim duzgun bi herif ama sorun cikarmadigi icin ovulmesi enteresan. o da biliyor ki sorun cikarsa eninde sonunda fisi cekilecek. neticede 34une bile 1.25 kontrati kapmis bir adam, isini biliyor demek ki

Nedense hakan balta denince aklima hep eski ASY'deki sampiyonluk macinda oftas'a sag ayagiyla attigi jeneriklik gol geliyor. Tabi bi de kadiköydeki müthis golü var...

Bu is böyledir iste, nasil ki bir oyuncu sözlesmesi devam ettigi halde birakin beni gideyim diyebiliyor, bir kulüpte artik beklentilerimizi karsilamiyorsun kendine kulüp diyebilmeli. Buna ragmen camura yatan oyunculari anlamak güc ve vefa diye yaygara koparilmasi ilginc, sonucta sundugu hizmetin karsiligini aliyor bir futbolcu.

Üst Alt