Hakan Balta: "Önceliğim Galatasaray'da devam etmek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Balta: "Önceliğim Galatasaray'da devam etmek"

düzgün karakteri varmış vay be. içkisi kumarı kahvesi karı kız ayağı da yok deyin . gören de kız isteme merasimindeyiz zanneder. efendilik bir futbolcu için ölçüt olamaz kardeşim. sahada topunu oynayan adamın kulüp menfaatlerine ters düşmemek kaydıyla her türlü her şeye hakkı vardır .
isterse odasına karı atar isterse sabaha dek içer isterse her haltı yiyebilir kimseyi ilgilendirmez.

adam kadro dışı kalmış teklifler gelmiş gitmiyorum demiş. şimdi mi aklına geldik biz ? madem efendiydi o zaman takıma oyunumla faydam olmayacaksa bari gidişimle faydam olsun derdi. tabi beyzademiz parasını alıp yatmayı seçti. şimdi de farklı hesaplar peşinde.

defol git diyorum babasının hayrına oynamadı yeteneği kısıtlı adama bizden başka kimse o paraları vermezdi.

Geçen sene Semih ne kadar başımızı yaktıysa Hakan 'da o kadar başımızı yakmıştır balık hafızalı olmaya gerek yok tamam geçmişteki çabası emeğine saygım sonsuz adamdır Hakan ama bu yıl gitmek varken yattığı yerden para almayı seçti ...

Surekli oyuncular elestiriliyor

alan degil veren elestirilir !!!
Katilmiyorum Sinan.
Evet sana kismen hak veriyorum, o kademe de suclu.
Ancak, bu Futbolcular kendileri iyi olduklarinda hic bir engel tanimiyorlar, hatta birakin gideyim diyorlar.
O zaman da sözlesme, alan, veren gecerli ama pek önemi olmuyor.
Demek bu durum bu piyasanin bir dinamigi, iyi olurken gitmek icin herseyi yapan Futbolcu tayfasi, kötü oldugunda bunu yapma hakkina sahip degil bana göre.

Son düzenleme:
Neden bruma gideyim dedi aldik 15 i yolladik , ardayi da oyle sattik

gitmeyi dusunene kapi acik , sen vucudu kaldirmayacak adamlara boyle yagli sozlesmeler verirsen adam enayi mi gitsin

e bu ozellikteki adama talip de cikmaz boyle patlar elinde

gel deyince gelecek git deyince gidecek , var mi boyle bir sey

o imza atilana kadar oyuncu senin , atildiktan sonra sen onun insafina kalmissin

Gözden kacirilan bir nokta var, bu sözlesmeler bu adamlarin kötü olduklari dönemlerde yapilmiyor.
Sözlesme süresi konusunda tartisila bilir ama hic kimse gelecegi göremiyor sonucta.
Sucun büyügü kendisine bakmayan Futbolcularda, hem gitmek istediklerinde attiklari taklalar sebebi ile hemde bu durum sebebi ile böyle bir haklari oldugunu düsünmüyorum.

Son düzenleme:
Ben futbolcular etik, ahlakli vs demiyorum ki , aranizda en cok "yonetim ve teknik adamlara giydireceginize stadyumda en suclu olan oyunculara , esas mali goturenlere laf edin" diyen benim

fakat bu ciddi bir is , futbolcunun is ahlakina teslim edilmeyecek rakamlar donuyor

al iste ardanin durumu ortada , barcelonaya zarari inanilmaz boyutta , 44 bonservis , 7-8 senelik derken belki 60-70 milyon euro lari gitti bu tipe ..

ben o yuzden diyorum , ucreti kafana gore oner , kabul etmiyor mu , alma !

bu isi en iyi matkap yapiyor son donemde

Futbol Hakan'i birakmis bize artik bir faydasi olmaz. Bu saatten sonra Grandmedical Manisaspor'da anca forma sansi bulabilir.

ulan kereste 35e bastın,nasıl oynıcan bu takımda,oynamadan para m alırum gitmem diyosa sabri abin gibi jübile mübile yapılmadı diye ağlama sonra,püh sana

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Gerçekten üzüntü verici, 3-5 kuruş daha fazla para kazanmak için sonsuza kadar berbat hatırlanmayı tercih etmek inanılır gibi değil. Türk futbolcu olduğu için şaşırtıcı değil. Türk oyuncular kendi milletlerinden ırkçılık görmeyi fazlasıyla hakediyorlar.

Abi bu adamı nasıl elestiriyorsunuz allah aşkına? Sözleşmesi var ve sonuna kadar kullanacak çünkü bundan sonraki yaşamında bu kadar para kazanamayacak. Onu geçtim bu adam takımdaki diğer futbolculardan daha çok çalıştı. Saha içi veya saha dışı olaylarda görmedik kendisini. Görevini yaptı. Cartun curtun iyi şekilde hatirlandigi yerde bu adama gram laf soyleyemezsiniz. Görevini yaptı adam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sevdiğim yerli oyunculardan biriydi.

Sen de kendinden nefret ettirmeyi başardın ya helal olsun. Bok vardı sanki gitseydin de iyi hatırlasaydık seni de. Şimdi sen de kara liste de yer alacaksın.

sent via GSC

Bu adamin selcuk sabri gibilerden tek farki ortaligi karistiran cikinti bir figur olmamasi

ama donem donem hic kendine bakmayan , klubune ve kendine ihanet icinde bir portre sergileyen de bir figurdu

son donemlerini kast etmiyorum . En verimli olacagi 2-3 sene yani 2008/2011 araliginda bu sigara goruntuleri , asiri fiziksel dusus ve umursamaz tavirlariyla kalacak aklimda

maddi anlamda hic bir sekilde laf soylemem cunku sozlesmesidir , yapanlar dusunecekti bastan

Üst Alt