Hakan Balta Sakatlandı! | 4 hafta yok


Hakan Balta maç içerisinde sağ ayağının eklem yerine darbe aldı. Değnekle İstanbul’a dönen Hakan’ın bugün çekilecek MR’dan sonra durumu netlik kazanacak
 
Cevap: Hakan Balta Sakatlandı !yuru tas arabasi3 gol yedik ucundede kadrajda yokoldugunda da zaten gogsuyle topa dayilanir anca
 
Cevap: Hakan Balta Sakatlandı !Üzülsek mi? sevinsek mi? bizi şu duruma getirenler utansın !!Star gazetesinin başlığıGalatasaray'a bir darbede Hakan Baltadan geldiMedya daha neyin ne olduğunu bilmiyor.."BAM" anca sanalda kalır.
 
Cevap: Hakan Balta Sakatlandı !Gencler seneye iyi bir yonetim iyi bir hocayla bu oyuncularin cogu iyi oynar ,sizde unutursunuz.Bu isler hep boyle olmustur.Onun icin bu seneye bakipta fazla agir konusmayin.Olan oldu artik.Balta oynadigi zaman iyi adamdir.Sarpa ,Barisa ,Serkana benzemez.
 
Cevap: Hakan Balta Sakatlandı !adam tecavuz ediyor takima her gun

siz hala iyi oynar diyorsunuziyi sabir var sizdeadamin bizi kurtarmisligimi varalt tarafi 1 sezon iyi oynadigorende ardadan bahsediyoruz bulunmaz hint kumasi sanacak
 
Cevap: Hakan Balta Sakatlandı !Gencler seneye iyi bir yonetim iyi bir hocayla bu oyuncularin cogu iyi oynar ,sizde unutursunuz.Bu isler hep boyle olmustur.Onun icin bu seneye bakipta fazla agir konusmayin.Olan oldu artik.Balta oynadigi zaman iyi adamdir.Sarpa ,Barisa ,Serkana benzemez.İhtiyar, onun performansında tam tersi bir değişim olsun biz tebrik de ederiz. Senin gibi takıntılarımız yok.
 
Cevap: Hakan Balta Sakatlandı !Gencler seneye iyi bir yonetim iyi bir hocayla bu oyuncularin cogu iyi oynar ,sizde unutursunuz.Bu isler hep boyle olmustur.Onun icin bu seneye bakipta fazla agir konusmayin.Olan oldu artik.Balta oynadigi zaman iyi adamdir.Sarpa ,Barisa ,Serkana benzemez.Hakan Balta'dan hayır gelmez artık, her açıdan bitmiş bu adam. İşe yaramaz atlar vardır ya, Hakan'da onun gibi işte. Şu saatten sonra Hakan Balta'ya iyi bir oyuncu diyenin mazoşist olduğunu düşüneceğim.
 
Cevap: Hakan Balta Sakatlandı !Hakan Balta'dan hayır gelmez artık, her açıdan bitmiş bu adam. İşe yaramaz atlar vardır ya, Hakan'da onun gibi işte. Şu saatten sonra Hakan Balta'ya iyi bir oyuncu diyenin mazoşist olduğunu düşüneceğim.Mazoşist falan olduğu yok kimsenin de bende çok kötü şeyler söyledim zamanında Hakan için.

Ama anlamadığım sizler hala futbolcu odaklı düşünüyorsunuz sorunları, olay bu kısmı çoktan aştı.

Ben diyorum ki takım iyi olursa bu adam sırıtmaz oynadığı futbolla çünkü şuanda koşmuyor bile maçlarda.

fenerbahçede andre santos'u göz önüne alın.Tamam ekstra katkı zaten beklemiyorum orası ayrı.

Dediğim gibi seneye yönetim değişikliği transfer cart curt ile iyi bir takım kurulur ve hava yakalarınsa ki hiç beklemiyorum Hakan takımın sol beki olabilir.Ancak takımın şuanki hali ile ayrı ayrı topçuların performansını eleştirmek anlamsız.

ha sonra sene başındaki karpaty maçlarındaki gibi takımın .. sa zaten tutmazlar artık.
 
Cevap: Hakan Balta Sakatlandı !Dünkü maçta biraz hırslı ve biraz çabalayan 3 tane adam varsa bunlardan birisi de Hakan'dır. Diğeri Servet'tir. Diğeri aklıma bile gelmiyor.Sanki diğer oyuncuların her biri Xavi ya da Puyol'da Hakan'a sallayıp duruyosunuz. Bırakın abi bu işleri. Bırakın. Sallaya sallaya bu hallere geldik zaten. Yakında küme düşersek bu forumdakilerin hiç mi suçu olmayacak. Olurmu yahu. Neden olsun ki. O'nlar sütten çıkmış ak kaşık.Trabzon'a yenilmemizi isteyen zihniyeti anlamak mümkün değil. Gökmen Özdenak'a sallayanlar. O'ndan ne farkınız var.
 
Cevap: Hakan Balta Sakatlandı !Sonunda iyi bir haber aldım. Hakana Acil şifalar dilerim. Ama mümkünse bir süre futboldan uzaklaşıp yogaya filan başlasın.
 
Cevap: Hakan Balta Sakatlandı !Hakan Unsal'in bile, Umit Davala'nin bile, Bulent Korkmaz'in bile zamani gectiginde performansi dustu, ne Balta'sindan bahsediyorsunuz? Bariz oynamiyor iste.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt