Hakan Balta ve Ryan Donk Takımda Kaldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Balta ve Ryan Donk Takımda Kaldı!

2.jpg

Galatasaray'da transferin bitmesine kısa bir süre kala iki önemli konuda sıcak gelişme yaşandı.

Transfer sezonu boyunca satışı gündeme gelen Hakan Balta ve Ryan Donk son bir kararla takımda tutuldu.

Hakan Balta'ya af!
Sezon başında kadro dışı kalan Hakan Balta konusunda ise af olasılığı güçlendi. Futbol Direktörü Cenk Ergün tecrübeli futbolcunun durumunu değerlendireceklerini söyledi. Hakan Balta oynamasa bile 1 milyon 250 bin euro alacak.

Donk teklifi kabul etmedi!
Donk, Akhisar'dan sonra Göztepe'nin de teklifini kabul etmedi. Hollandalı fubolcu sarı-kırmızılı takımla beraber antrenmanlara çıkmaya devam edecek.

Milliyet

Hakan Balta hani adamdi? Karisi Twitter'lardan Instagram'lardan artistlik yapiyordu gelene gecene.

iste bunlar bu kadar serefsiz, bir Semih kadar bile olamadilar.

Adamlarda suç yok benimde elimde kapı gibi sözleşmem olup kendimi kanıtlayacağım bir durum olmasa kalırdım kulüpte.

hakanin neyini af ediyorsunuz, nasil olsa kadroya giremiyecek kadar kötü. adam resmen diger galatasaray evlatlari gibi sömürüyor bizi, nekadar kötüyse heralde galatasaraydan aldigi paranin yarisi teklif eden dahi olmadi ki gitmiyor

yerlilerin %95i ayni zihniyette oldugu icin yatip para almak yerine transfer olmak gibi garipliklerin pesinde olanlari tebrik etmeye bile basladik.

misal semih.

Adamlarda suç yok benimde elimde kapı gibi sözleşmem olup kendimi kanıtlayacağım bir durum olmasa kalırdım kulüpte.

Bu sözleşmeleri imzalatanlara sormak lazım.
Hak veriyorum ama bir noktada takiliyorum ben.
Futbol sektöründe oyuncu hep daha güclü durumda.
Daha iyi bir teklif geldiginde gitmek icin kolaylik saglayin diyorlar ama bir kulüp artik birlikte calismak istemiyoruz dediginde gitmiyorlar.

Hakan performansının yetersiz oluşundan dolayı kadro dışı kalmadı mı,herhangi bi disiplinsizlik yapmadı ki yeniden takımla çalışmaya başlasa da başlamasa da bir şey değişmez çünkü artık bu takımda oynayamaz.

Hak veriyorum ama bir noktada takiliyorum ben.
Futbol sektöründe oyuncu hep daha güclü durumda.
Daha iyi bir teklif geldiginde gitmek icin kolaylik saglayin diyorlar ama bir kulüp artik birlikte calismak istemiyoruz dediginde gitmiyorlar.

eski sistemi köle düzeni gibi gördükleri için bosman kuralları çıktı mahkeme kararıyla ama şimdi kulüpler oyuncuların kölesi oldu

Üst Alt