Hakan Balta'ya Teklif Yağıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Balta'ya Teklif Yağıyor!

548

Sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılması beklenen Hakan Balta'ya birçok Süper Lig takımından teklif geliyor.

Galatasaray’da gözden çıkarılan 34 yaşındaki savunma oyuncusu Hakan Balta için Süper Lig kulüpleri sıraya girdi. Başta Osmanlıspor ve Bursaspor olmak üzere üst sıraları hedefleyen birçok kulübün tecrübeli futbolcuyu istediği öğrenildi.

Galatasaray’la 1 yıllık daha kontratı bulunan Hakan için bonservis bedeli istenmeyeceği belirlendi.

Fanatik

PORTAL HABERİ

ben olsam stoperlerden bir tane bile bırakmazdım sezon sonu. ha sakat serdar aziz hariç tabi.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sebep?

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk
bu takımın defansı komple değişmeli, bin tane sebep var bunun için. ama kısaca chedju, balta bitik. semih rezil, ahmet yetersiz ve kısa. serdar aziz bence kaliteli tek stoperimiz ama o da sakat malesef. gerçi biz nedesekte boşuna seneye yine semihin yanına stoper alır bunlar.

bu takımın defansı komple değişmeli, bin tane sebep var bunun için. ama kısaca chedju, balta bitik. semih rezil, ahmet yetersiz ve kısa. serdar aziz bence kaliteli tek stoperimiz ama o da sakat malesef. gerçi biz nedesekte boşuna seneye yine semihin yanına stoper alır bunlar.
Ama o mesajinda kimseyi gondermem demistin orasini cozemedim sahsen. Yoksa hepsini gonderirim mi demek istedin?

Ama o mesajinda kimseyi gondermem demistin orasini cozemedim sahsen. Yoksa hepsini gonderirim mi demek istedin?
birtane bile bırakmazdım demiştim. galiba mesajda anlam bozukluğu olmuş renkdaş. hepsini gönderirim demek istedim tabiki. bu kazmaları kim tutmak ister takımda

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt