Hakan Çinemre Göztepe'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Çinemre Göztepe'de

Dransfer
Sabri Hakan Mathieu Dransfer
Selcuk(Segbefia) Castro
Halil Scarione Goufran
Ghilas (Jahovic)

62b2a31532b362111e9b2f14d32ef50f.gif
Leo sol bek oynar.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Baskan guzelyalida dogup buyumus bi adam zaten ,eski baskanlarin aksine ksk veya herhangi bi izmir kuluplerine dusmanlik besleyen bi adamda degil ,ksk arenada maca gelmisti bayagi elestirilmisti hatta bu yuzden .

5.20 den itibaren aciklamalarina dikkat edelim

YouTube

Biliyorum reis Euroleague'de sahamızdaki ilk maç olan Barca maçına gelmişti tokatlamıştık hatta Barca'yı. Sağlam Göztepeli ama öyle holigan, maganda zihniyeti yok. O yüzden KSK tarafında da her zamankinden farklı bir bakış var. Geldiğinde bizim tribünlerden de küfür yememişti zaten. Dediğim gibi ligin böyle kaliteli başkanlara ihtiyacı var.

Fakat transferde maalesef beni biraz şaşırttı olumsuz anlamda. Çok fazla Türkiye ligi içinde kaldı. Yani belli ki birileri başkanım süper lig tecrübesi olan adamlar alalım demiş ama çok fazla toplama takım oldu. Belçika ligi, Fransa liginin, Almanya liginin orta sıra takımlarından iyi transferler beklerdim açıkçası. Yani Rotman falan nedir? Umut Nayır'ı da tutması lazımdı mesela alacaksan onu al. İyi bir yerli olurdu Göztepe için. Menajerlerin kucağına oturacak bir adam değil gibi görünüyor ama birilerinin de etkisinde kaldığı aşikar. Hayırlı olsun demekten başka diyecek bir şey yok. Hakan iyi transfer ama.

Biliyorum reis Euroleague'de sahamızdaki ilk maç olan Barca maçına gelmişti tokatlamıştık hatta Barca'yı. Sağlam Göztepeli ama öyle holigan, maganda zihniyeti yok. O yüzden KSK tarafında da her zamankinden farklı bir bakış var. Geldiğinde bizim tribünlerden de küfür yememişti zaten. Dediğim gibi ligin böyle kaliteli başkanlara ihtiyacı var.

Fakat transferde maalesef beni biraz şaşırttı olumsuz anlamda. Çok fazla Türkiye ligi içinde kaldı. Yani belli ki birileri başkanım süper lig tecrübesi olan adamlar alalım demiş ama çok fazla toplama takım oldu. Belçika ligi, Fransa liginin, Almanya liginin orta sıra takımlarından iyi transferler beklerdim açıkçası. Yani Rotman falan nedir? Umut Nayır'ı da tutması lazımdı mesela alacaksan onu al. İyi bir yerli olurdu Göztepe için. Menajerlerin kucağına oturacak bir adam değil gibi görünüyor ama birilerinin de etkisinde kaldığı aşikar. Hayırlı olsun demekten başka diyecek bir şey yok. Hakan iyi transfer ama.
Valla bence gayet iyi transferler yapildi ligin bilen adamlari almak zorundasin kumara gerek yok, Sabri bu ligin en kariyerli adami katki verecektir keza Selcuk herhalde Alexden fazla mac oynamistir fenerde,bu sene kalici olmak onemli,Castro Scarione her sene Muslerayi hos eden herifler :/Goufran keza 40 maci var gecen sene newcastle'da Rotman ve Axel ise rotasyon oyuncusu, keske Baltada alinsa

Valla bence gayet iyi transferler yapildi ligin bilen adamlari almak zorundasin kumara gerek yok, Sabri bu ligin en kariyerli adami katki verecektir keza Selcuk herhalde Alexden fazla mac oynamistir fenerde,bu sene kalici olmak onemli,Castro Scarione her sene Muslerayi hos eden herifler :/Goufran keza 40 maci var gecen sene newcastle'da Rotman ve Axel ise rotasyon oyuncusu, keske Baltada alinsa

Sabri falan iyi transfer Göztepe için. Selçuk'tan daha iyi 11 oyuncusu alınabilirdi. Alex ve Rotman'dan daha iyi rotasyon topçuları. Ghilas Jahovic fena ikili değil. Bahsettiğim liglerden transfer derken Goufran gibi transferleri kastettim zaten. Sol bek için Oly'den Aly Sissokho ismi geçiyordu. O da iyi transfer olurdu. Selçuk yerine Gökhan İnler kapılabilirdi. Kaleye Karce için uğraştılar o da iyi transfer olurdu. Balta da iyi olur Göztepe için.

Ottomandan sonra Ozsutte tatli gomdugunu dusunuyorum Dombira reyiz

Geçen sene Fransa Lens'te Türkiye-Çek Cumhuriyeti maçını Göztepe Avrupa'yla beraber izledim. Tanıştık muhabbet ettik baya. Mahmut var liderleri Eindhoven'da İzmir isminde sürücü kursu varmış. Sepil'in yaptığı şakada Mahmut diye biri varmış diyor telsizden onu çağırıyor özellikle polisler, o herif. Baya kafa adam ama. Baskette baya iyisiniz bizim de birşeyler yapmamız lazım falan dedi. Yaklaşık 10 kişi gelmişlerdi. Kavga çıkarttılar tribünde birini dövdüler, maçı kazanınca maç sonunda barıştılar. :asd:

arkadaşlar bu göztepe bildiğimiz manada göztepe değil kandırılıyorsunuz aliağa petkimspor bu takım aslen ülkede sahibi olan tek takım kağıt üstünde

Nasıl bir duygu acaba gerçekte Göztepe değilde Aliağa Belediyespor olmak. Bir taraftar bu durumu nasıl içine sindirebiliyor aklım almıyor. Gerçek Göztepe, taraftarın asıl Göztepe'si amatör ligde. Ancak iyi gün taraftarları takım amatöre düştüğü an resmen artık Aliagalıyız dedi ve bunun yeni Göztepe olduğuna kendilerini ikna ettiler.

Nasıl bir duygu acaba gerçekte Göztepe değilde Aliağa Belediyespor olmak. Bir taraftar bu durumu nasıl içine sindirebiliyor aklım almıyor. Gerçek Göztepe, taraftarın asıl Göztepe'si amatör ligde. Ancak iyi gün taraftarları takım amatöre düştüğü an resmen artık Aliagalıyız dedi ve bunun yeni Göztepe olduğuna kendilerini ikna ettiler.
Serkan Şafak kandırdın mı bizi hein hani Göztepeliydin

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

arkadaşlar bu göztepe bildiğimiz manada göztepe değil kandırılıyorsunuz aliağa petkimspor bu takım aslen ülkede sahibi olan tek takım kağıt üstünde
Böyle bir mevzu vardı di mi

Çok yazık, biri de bu mevzuyu hatırlatmıyor.

a72f79f846f4152b89d855792dea701a.jpg

Üst Alt