Hakan Hepcan'a 3 Yıl Hapis İstemi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Hepcan'a 3 Yıl Hapis İstemi!

Galatasaraylı futbolcu Gomis'e "maymun" benzetmesi yaptığı gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan sosyal medya fenomeni Hakan Hepcan'a istenen ceza belli oldu. Hepcan hakkında "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" ve "Hakaret içeren tezahüratta bulunma" suçlarından iddianame düzenleyen savcılık, şüphelinin 3 yıla kadar hapsini talep etti.

Kaynak: birçok gazete

P9 Gscimbom Mobile

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu enayi de günah keçisi oldu ülke guguk devleti olmasa anlaşılır bir tutum ancak katiller serbestken bunlar boş işler.

SM-G530F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Katılmıyorum. Irkçılık da en ağır suçlardan biridir. Zehir gibi etkinliği zamanla artar. Bir yerden ceza vermek gerekiyor tanınmış suçlu kişiye. Ama nefret suçu yada direk ırkçılıktan ceza almalı yandan yemiş gerekçelerden değil.

Bu enayi de günah keçisi oldu ülke guguk devleti olmasa anlaşılır bir tutum ancak katiller serbestken bunlar boş işler.

SM-G530F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Olması gereken bu aslında cezan neyse çekecen hırsızlık , ırkçılık , adam yaralama farketmez en küçük yada en büyük ne yaptıysan cezasını çekmen lazım ülkede işler o kadar saçma ki ceza alan birine günah keçisi diyoruz hakettiğini bilmemize rağmen.

Para cezasının sizce caydırıcılığı olur mu ?

Para çoksa her seferinde ver parayı istediğini yap.

yüksek rakam ödemesi gerekiyorsa bir dahasında zor yapar

Yok en iyi kürt ölü kürttür diye sosyal medyada paylaşımlarda bulunan bir sürü spastik ırkçılar var ülkede, neden onlara bir şey yapılmıyor da ne zaman zencilere ırkçılık yapıldığı zaman akan sular duruyor? Yoksa ırkçılık sadece zencilere mi yasak? Merak ettim de...

Halkı kin ve düşmanlığa tahrik eden tüm suçlarda hatta bir insana giyiminden ötürü benzetmede bulunanlarda buna dahil gereken ne ise yapılmalı.

yüksek rakam ödemesi gerekiyorsa bir dahasında zor yapar

Yok en iyi kürt ölü kürttür diye sosyal medyada paylaşımlarda bulunan bir sürü spastik ırkçılar var ülkede, neden onlara bir şey yapılmıyor da ne zaman zencilere ırkçılık yapıldığı zaman akan sular duruyor? Yoksa ırkçılık sadece zencilere mi yasak? Merak ettim de...

Üst Alt