Hakan Şükür: "Dönerim ama..." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür: "Dönerim ama..."

Cevap: Hakan Şükür: "Dönerim ama..."

Adnan Polat Hagi'yi ve Tugayı da gönderirse eski futbolculardan bi allahın kulu gelmez bu takıma göreve.

Allar rızası için dönme. Mümkünsede sus ve biz seni Kral olarak hatırlayalım. Rahmetli Metin Oktayın neden büyük olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Adamın ağzından gık çıkmaz efendiliğini asla kaybetmezdi.

çok ilginç.32 yaşındayım yazmışsın ama maşallh 35-40 yıl öncesini dün gibi hatırlıyosun:D ayrıca tv yok bişi yok herhalde kankaydınız yakından tanıyosun....o zamanın şartları başka şu anki şartlar başka.durmadan şu karşılştırmayı yapmayın...

Sportif Direktörlük o kadar kolay mi? Yani artik Uefa´yi almamizin bize cok zarar verdigini düsünüyorum acikcasi. O kadronun futbolculari kendilerini cok iyi TD, cok iyi idareci filan saniyor galiba. Bu cok yanlis. Futbolculukla bu isler cok farkli seyler. Sportif Direktörlügü Abilik yapmak filan saniyorlar Türkiye´de. Komik

Yeni yonetim, yeni teknik ekip, yeni futbolcular ve yeni teknik direktorun yardimcilari olarak Tugay ve Hakan olursa guzel olur.

Neden direk en üst seviye de görev istiyorsun, genç takimlardan birini çalistirsan olmaz mi ? Biz de futbolu birakanlarda birden Cruijff oldum saniyorlar kendilerini...

hakan bi sen eksiksin allahaşkına 2 dk dur daha sırada suat kaya ergün penbe ümit davala 3lüsü var

vallahi ne güzel herkes bir sey isteyip duruyor.

Okadar iyi Galatasarayi lisin, ozaman duruma göre iyi giderken gecen sezon neden durmadan yerden yere vurmayi calistin Hasan Sas ilen ? simdi tabi bos yer oldugu icin hemen birden Galatasarayli oldunuz yine, sesiniz azcik daha sessiz ve takima dorgu yöneltiyorsunuz.

Adnan Polat okadar yanlis yapti, bana göre de bu takimi basaryi götüremez, ve yene Baskan lazigm. Ama yaptigi az dogru kararlardan en dorgursu sizin gibi sünepeleri yok etmekti.

Bu Hakan Şükür denen adam Galatasaray düşmanlığı yapyor.

Futbolculuğuna lafım yok. Ama zaten yıllar içerisinde ne kadar çirkef bir oyuncu olduğunu göstermişti. En basidi kariyerini kurtaran Fatih Terim'e jip meselesi yüzünden yaptıkları apaçık ortadayken.

Arda mevzusu da kaptanlığın Arda'ya verilip Hakan'ın gönderilmesinin kinidir. Başka da bir şey değil.

İyi Galatasaraylı böyle bir şey biliyorsa bile, böyle bir süreçte çenesini kapar ki söylenenler basbaya yalan.

Uzak dursun Galatasaray'dan.

Efsane Galatasaray topçusudur ama efsane Galatasaraylı değildir. Cüneyt Tanman'ın, Tugay Kerimoğlu'nun, Bülent Korkmaz'ın hatta Ergün, Ümit gibi oyuncularımızın eline su dökemez. Biri de çıkıp şu zor gününde Galatasaray'ı daha da zora düşürecek bir şey söylemedi.

Sergen bir Hakan iki.

Medya maymunluğu yapsınlar anca.

Büyük camialarda görev almak ikisine de yakışmaz.

kesinlikle gelmesin

çünkü taraftara yeni bir kum torbası lazım

artık adnan sezgin de gitti

yeni şamaoğlanı Hakan olur

zaten taraftarın sol görüşlü olanları kendisini nefretle anıyo şuan

kendine yazık edersin Kral gelme

kesinlikle gelmesin

çünkü taraftara yeni bir kum torbası lazım

artık adnan sezgin de gitti

yeni şamaoğlanı Hakan olur

zaten taraftarın sol görüşlü olanları kendisini nefretle anıyo şuan

kendine yazık edersin Kral gelme

Ne alakası var sağla solla.

Forumda siyaset yapmak yasak.

Hakan Sükür Galatasaray düsmani filan degil. Adnan Polat düsmani. Haksizmiymis peki? Degilmis.

Üst Alt