Hakan Şükür: "Dönerim ama..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür: "Dönerim ama..."

Galatasaray'ın efsane isimlerinden Hakan Şükür, Galatasaray'a dönebileceğini ancak bazı şartlarının olduğunu söyledi.

hakan-sukur-1.jpg

Devamı için tıklayın! - Goal.com

Cevap: Hakan Şükür: "Dönerim ama..."

Şu anda öyle karmaşık bi durum var ki Mourinho gelse bile başarılı olamaz.Kral haklı yönetimdeki bu karmaşa yok edilmeden gelse bile başarılı olamaz

dönüpde ne yapacak, ne gibi bir yönetimsel,menejerlik yahut teknik bilgisi varda dönecek..

milletvekili olsun bizim takımdan uzak dursun , milletvekili için oy atarım ona...

Allar rızası için dönme. Mümkünsede sus ve biz seni Kral olarak hatırlayalım. Rahmetli Metin Oktayın neden büyük olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Adamın ağzından gık çıkmaz efendiliğini asla kaybetmezdi.

Yeni günah keçisi olmak istiyorsan dön.

Bülent,Ümit,Davala,Hagi'den sonra senide maskara etsinler ele güne.

yeter ya yeter 2000 ruhu hakan şükür hasan şaş bülent korkmaz bıktık artık.Yeteri kadar zenginsin olm sen eşşek gibi para alıyosun trtden ordan ayrılma ordan daha rahat altını oyarsın galatasarayın....

Şükür gelirse Ayhan lar Sarplar Servetler hayatta gitmez bu klübden ahanda buraya yazıyorum

Şükür ü ''küçük'' le aynı kategoride değerlendirmek haksızlık oluyor...Kamuoyuna yansıyan en ağır ifadesi ''Hiç bir planları yok,spontane-günübirlik hareket ediyorlar'' şeklinde idi yönetim için...O zaman için kadro revizyonunun gerekliliği ve o yöndeki gayretlerin başarılı sonuçlar vermesi umudum nedeniyle bu çıkışı bende doğru bulmamış,hatta birazda gönül koymuştum kendisine...Ama geçen zaman bu tespitinde ne kadar haklı olduğunu,amiyane tabirle -ciğerlerini bildiğini- ortaya çıkardı işte...

Adnan Polat varken kimse gelmez.

Ne futbolcu ne hoca gelir. Nerde kuytuda köşede kalmış biri varsa şuanki yönetimle çalışır.

Şu anda öyle karmaşık bi durum var ki Mourinho gelse bile başarılı olamaz.Kral haklı yönetimdeki bu karmaşa yok edilmeden gelse bile başarılı olamaz

Mourinho gelsin, ilk maçinda rezil olma pahasina stada gidip 90 dakika boyunca "Adnan Polat oley" diye bagirmazsam bana istedigini de :D

Üst Alt