Hakan Şükür İsyan Etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür İsyan Etti

Cevap: Hakan Şükür İsyan Etti

hergün şehit haberleri var , şikeciler aklanmış hakan konuşacak bu konuyu mu buldun...sahalarda kraldı siyasette soytarı oldu...:mad:

Kral hakli.

Milletvekili olmadan önce Basbakan onu spor bakani yapacakti, baya bir heveslenmisti. Gitti Suat Kilic'i spor bakani yapti, sonra Hakan Sükür ne yapsin ? Kralin isi sporla, ne anlar milletvekilliginden.

Ama nedense bizim ülkede bütün sorunlari yabancilarda arariz.

Cogu türk oyuncularin 6+2 sayesinde para kazandiklarini kimse yazmiyor, söylemiyor.

Oysa türkiyedeki en büyük sorun yabancilar degil, kalitesiz, altyapisiz TEMBEL türk futbolculardir.

Ama bi takim ne zaman basarisiz olursa, suc yabancilarindir. Hepsini satip yenilerini alirlar ama türk oyuncular kalir.

Beşiktaşlı olabilir ve bu bu şekilde konuşmanızı gerektirmez. Ayrıca benim için de Hakan Şükür bitmiştir. Sadece iyi bir oyuncuydu gözümde. Herkesin fikri kendine.

lizbonlu senin için hakan şükür bitse n'olur bitmese ne olur yani.metin oktay yaşasaydıda senin gözünde farksız olurdu.sen hasan şaşa ayhana küfür eden arda turanın sevgisiline küfür eden zihniyetten farksızsın.

Bu ülke futbolunda binlerce sorun varken vede önümüzde şike gibi yüz kızartıcı bir durum varken bunlarla ilgili tek kelam etmeyen Hakan Şükürün istediği kadar haklı olsun "taraftar karşılamaları konusunda " tek laf etmeye hakkı yoktur

Hakan Şükür bir futbol efsanesidir ancak milletvekilliğide bir okadar yerlerdedir

Hakan Şükür ilk önce kendisine verilen oyların hakkını vermelidir.Bu millet onu oraya "taraftar karşılamalarını" eleştir diye getirmedi.Bu durumda futbolun sorunlarıı alt alta yazmaya başlarsak sonlarda gelecek bir durumdur

İşine geldinmi konuşan,işine gelmedinmi susanlar tek laf edilir.Korkak!

lizbonlu senin için hakan şükür bitse n'olur bitmese ne olur yani.metin oktay yaşasaydıda senin gözünde farksız olurdu.sen hasan şaşa ayhana küfür eden arda turanın sevgisiline küfür eden zihniyetten farksızsın.

Avatarımdan bu sonucu mu çıkardın. Helal olsun yani tebrik ederim, büyük Galatasaraylılar varmış forumda. :tiphat:

Efsane bir oyuncuyu evet ama düşüncelerini beğenmiyorum ve sevmiyorum. Bunun benim Galatasaraylılığmla ne alakası var ?

Hakan Şükür şu anda ölü olsaydı eğer Metin Oktay'dan daha çok sayıp sevilirdi.Maalesef genelde insanların değerli öldükten sonra anlaşılıyor.Adam herhalde kıskaçlığından atmamış bu twiti.Takım içinde bu olayların futbolcuyu nasıl etkilediğini biliyor musunuz?Büyük bir kulüpte oynadınız mı ?Oranın havasını soludunuz mu?Diğer oyunculara bakışını düşündünuz mu böyle karşılanan bir futbolcunun?Kendini çok büyük yerlerde görüyor futbolcu kendini beğeniyor, takım içindeki diğer oyunculara karşı tavrı değişiyor.Bunu her futbolcu yapmıyor tabi.Ama yapanlar var.

Bu arada eleştirdiğiniz adam laf ettiğiniz adam Hakan Şükür.Galatasaray tarihinin tartışmasız en büyük futbolcusu.Metin Oktay'dan bile daha büyük Galatasaraylıdır gözümde.Kaç lig şampiyonluğu gördü bu takımda Hakan.UEFA kupası kazandı.Ama bunları geçin.Adam bizi Fenerbahçe'den Beşiktaş'tan ayıran özellikleri kazandırdı Galatasaray'a.Galatasaray'a şerefli,dürüst bir takım imajını hepten kazandırdı.Ayrıca klüp içinde parasını alamayanlara parasını vermiş bir adamdır Hakan.Bir Galatasaray efsanesinin Galatasaray forumunda ismi karalanıyorsu neyleyim böyle forumu.

Ayrıca ben o Beşiktaşlı dediğiniz kişinin konuşmasının içeriğini doğru buldum ama üslubunu beğenmedim. Şimdi kendi fikirlerimi söylediğim için ceza verilirse şaşırmam.

Rahatsız mısınız olm siz:D Adam siyasi görüşünü mü söylemiş burda ki bende sevmiyorum hiç saçma sapan boş boş konuşur flan. Şunları hava alanında karşılamayın g.tleri kalkıyor indiremiyoruz sonra demiş haklı adam, b.kta boncuk aramayın:yenieek:

sirf cok gol atti diye butun Galatasaraylilar Hakan Sukur'u sevmek zorunda mi kardesim

bir seyinden kil tuy kapmistir ,sevmiyordur bu kadar basit.

ne merakli insanlar varmis su havaalanina gidipte futbolculari karsilamaya, bence hakan sükür kesinlikle hakli .

kral haklı,ellerinde kral gibi bir avrupa kupası ile gelmedikleri sürece, hiçbir futbolcu binlerce insan tarafından karşılanmayı haketmemiştir bence

hakedene göstereceksin değerini ama tabi fazla abartmamak ta lazım.. kral a da laf yok bu arada.. :tiphat:

Rahatsız mısınız olm siz:D Adam siyasi görüşünü mü söylemiş burda ki bende sevmiyorum hiç saçma sapan boş boş konuşur flan. Şunları hava alanında karşılamayın g.tleri kalkıyor indiremiyoruz sonra demiş haklı adam, b.kta boncuk aramayın:yenieek:

ya millet siyasi kimliğini Galatasarayın önünde tutuyor.hıyarlıktan başka bişey değil.

bu konuda cok haklisin, bende kendilerine dedim bunu bir kac gün önce, bana sende sikayet etseydin dediler, sayfalarca geri gidip, aratiracak, bakicak zamanimiz yok dediler.

yapicak birsey yok, bir tartisma basladi mi, hemen sikayet edeceksin ki okusunlar, konudan haberdar olsunlar

Dün haksız yere alakası bile yokken siyaset yapmakla suçlanıp konudan atıldım. Halbuki konunun siyasetle alakası bile yoktu. Konu hakkında hiç bir bilgisi olmayan bir kaçtane sazan yüzünden haksız bir şekilde konudan atıldım.

Hatta modlar dan biri msj ımı alıntılayıp artık devam etmeyin dedi. Ve bende konuyu kapatıp devam etmicektim. Uyarısından sonra hiç bir şey sölememe rağmen konudan atıldım.

madem konudan atıcaksınız niye uyarıyorsunuz. Madem uyardınız devam etmeyen kişiyi neden konudan atıyorsunuz.

Bazı kişiler yüzünden artık forumdan soğumaya başladım. Konuşmiyim konuşmiyim diyorum ama insan haksızlığa uğrayınca dayanamıyor.

Neyse artık bu konudan da atabilirsiniz.:tiphat:

Üst Alt