Hakan Şükür ve Arif Erdem Dahil 2750 Kişi Üyelikten Düşürüldü! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür ve Arif Erdem Dahil 2750 Kişi Üyelikten Düşürüldü!

Aysal için de iddialar vardı? Dursun da mı ödemiyormuş? Ulan bunlar nasıl adamlar? 300 lira nedir yahu? Nasıl ödemezler?

Böyle haber vardi:

G.Saray''da tek aday olarak seçime giren Ünal Aysal''ın sunduğu liste Divan Kurulu tarafından kamuoyuna duyuruldu. Aidatını ödemeyi unuttuğu için yönetim liste-sinden çıkmak zorunda kalan Dursun Özbek''in yerine ünlü sanatçı Candan Erçetin yeni yönetime girdi.

Elitler parayı ödememiş mi? :D
Sizin ben cibilliyetinize be hem aidat yatırma utanmadan el kaldır seçimlere katıl..

adasim bilgisizce konusuyorsun , aidatlarini yatirmayan uyeler toplantilara katilamazlar

uyelikleri devam eder ama aktif uye degillerdir odeyene dek

hem de oyle 6 sene 8 sene filan degil , 2017 aidatini yatirmazsan 2017 icindeki genel kurula katilamazsin

aidatlarini yatiranlar mi sirf genel kurula katilabiliyor? eger öyle degilse bu 2750 kisiden kaci dursunu ibra etti?

Abi devlet vergi borcunu 300 milyon tl den 30 milyona indirmiş
Nereye ihraç etmiyorsun?
Elin kolun bağlı he bence iyi ki atıldı zaten Galatasaray bünyesinde siyasete bulaşan herkesi kovarım burası Spor kulübü kardeşim..

adasim bilgisizce konusuyorsun , aidatlarini yatirmayan uyeler toplantilara katilamazlar

uyelikleri devam eder ama aktif uye degillerdir odeyene dek

hem de oyle 6 sene 8 sene filan degil , 2017 aidatini yatirmazsan 2017 icindeki genel kurula katilamazsin

Kusura bakma ''Elit'' insanlardan olmadığım için Galatasaray'ın iç dünyasını bilmiyorum..

Ya ne eliti ? Bu adamlarin kluple ilgisi bile yok , 25-30 sene evvel kagit uzerinde uye olmuslar , sporla vs alakalari olmayan eski liseliler vs bunlar

odememeleri normal . Cogu ihrac edildigini bile ogrenmez ,alakalari yok

zaten kayitlari kapali bunlarin , toplantiya oylamaya vs katilamazlar

Tüzüğe göre üyelikten "geçici çıkarılma" olacak sanırım. 2 yıl içinde 5 yıl geriye dönük ödeme ile üyeliğe yeniden kabul mümkün.Ara formül!

C73NVKnXwAQsalp.jpg

Genel kurul kabul etmeyebilir, umarım işe yaramazlar şutlanırken başka bazı işe yaramazlar üye yapılmaz. Belirli kıstaslar şart olmalı.

TaPaTaLk

arkadas tüzükdemi yaziyor 6 yil veya 8 yil aidati ödemese üyeli düser diye? varsa böyle birsey derhal degismeli. bu nasil bir rezilliktir, hadi bir yil unutursun uyari yersin ikinci yilda yatirmasan otomatikman üyelin düsmesi gerekli. 6 veya 8 yil nedir arkadas?

95c5cc2d06f34a27a0daa063156dc15b.jpeg

Yönetim Kurulumuzun 26 Mart 2017 tarihli toplantısında alınan karar gereğince “Hakan Şükür ve Arif Erdem’in kulüp üyeliklerinin sona erdirilmesine” karar verilmiştir.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu

Ya ne eliti ? Bu adamlarin kluple ilgisi bile yok , 25-30 sene evvel kagit uzerinde uye olmuslar , sporla vs alakalari olmayan eski liseliler vs bunlar

odememeleri normal . Cogu ihrac edildigini bile ogrenmez ,alakalari yok

zaten kayitlari kapali bunlarin , toplantiya oylamaya vs katilamazlar

Duygun Yarsuvat öyle demişti ya bende kalıcı hasar bıraktı biz sadece elitleri üye yaparız diye,demek ki üye olabildiklerine göre o yüzden öyle dedim..
Ayrıca adaş umrumda değil ben bu kan emicilerin alayından kurtulmasını istiyorum Galatasaray'ın..
Bayern Munih gibi Manchester United gibi milyonlarca taraftarı üye olan kulüpler gibi çağdaş yönetilmesini istiyorum..
Daha stadın otoparkını bile kullandırtmayan bizi belediye kapılarında rezil eden zihniyetten sıkıldım..

Üst Alt