Hakan Şükür'den Son Dakika Hamlesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür'den Son Dakika Hamlesi!

sukur1-640.jpg

Galatasaray'da aidatını ödemediği gerekçesiyle kulüp üyeliği sonlandırılan Hakan Şükür'den bir son dakika hamlesi geldiği öğrenildi.

Galatasaray, Hakan Şükür ve Arif Erdem konusunda adeta büyük bir kriz yaşarken, iki ismin aidatlarını ödemedikleri gerekçesiyle üyelikleri sonlandırılmıştı.

Mali Genel Kurul'da ihraç talebi oylanmış ve reddilmiş ancak gelen tepkiler sonrası "aidat formulü" ortaya konmuştu. Şu an Amerika'da bulunan Hakan Şükür'ün ise bu seçeneği ortadan kaldırmak için kulübü aradığı ve aidatını ödemek istediği öğrenildi.

Fanatik

Sallamasinlar adam twitter hesabinda üyelikden cikacagim haberi verdi

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Yapmaz bunu, dün üyelikten istifa ediyorum diye tweet atmis sanirim.

Olaylar bu kadar tavan olmusken gidip üyeligimi devam ettireyim diye aidati ödeyecek kadar da Galatasaray düsmani degildir diye düsünüyorum.

''Galatasaray'a zarar gelmesin diye üyelikten çıkacağım'' dedi adam bunlar hala ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar.

Yapmaz bunu, dün üyelikten istifa ediyorum diye tweet atmis sanirim.

Olaylar bu kadar tavan olmusken gidip üyeligimi devam ettireyim diye aidati ödeyecek kadar da Galatasaray düsmani degildir diye düsünüyorum.

Galatasaray düsmanligindan ziyade, Dursunun kafasina kafasina vurmak icin yapmis olabilir. Ulan hem böyle kritik bisey Genel Kurula oylatiyorsun, sonra Geri Vitesin kralini yapiyorsun, sonra da Aidatini ödemedigi icin diyorsun. Ulan hangi kafayi yasiyon be Dursun Serefsizi?? Be hiyar, koca kulübü oyuncak ettin, yeter ulan yeter. Hain kere hainsin sen Dursun. Durma artik Dursun. Yalaka Dursun. Bak nasil yalatiyorlar sana iki gündür, hem de derin derin yaliyorsun hiyar agasi seni...

Galatasaray düsmanligindan ziyade, Dursunun kafasina kafasina vurmak icin yapmis olabilir. Ulan hem böyle kritik bisey Genel Kurula oylatiyorsun, sonra Geri Vitesin kralini yapiyorsun, sonra da Aidatini ödemedigi icin diyorsun. Ulan hangi kafayi yasiyon be Dursun Serefsizi?? Be hiyar, koca kulübü oyuncak ettin, yeter ulan yeter. Hain kere hainsin sen Dursun. Durma artik Dursun. Yalaka Dursun. Bak nasil yalatiyorlar sana iki gündür, hem de derin derin yaliyorsun hiyar agasi seni...

Adam her yaptirimi ile bizim yüzümüze yüzümüze vuruyor "ben baskan OLAMAM" diye. Adamin her hareketi her yaptigi skandal.

Biraz akli olsa genel kurulda böyle olaylarin cikabilecegini düsünebilirdi. Ama iste kafa yok. Allahin gerizekalisini Galatasaray baskani yaptilar.

Dur daha abi Riva,Florya olaylarinda ne pislikler cikacak. Kemerburgaz tesisine gecmeden de rezil olacagiz cünkü tesissiz mal gibi ortada kalacagimiz icin.

Adam her yaptirimi ile bizim yüzümüze yüzümüze vuruyor "ben baskan OLAMAM" diye. Adamin her hareketi her yaptigi skandal.

Biraz akli olsa genel kurulda böyle olaylarin cikabilecegini düsünebilirdi. Ama iste kafa yok. Allahin gerizekalisini Galatasaray baskani yaptilar.

Dur daha abi Riva,Florya olaylarinda ne pislikler cikacak. Kemerburgaz tesisine gecmeden de rezil olacagiz cünkü tesissiz mal gibi ortada kalacagimiz icin.

ben en hafif tabirle sunu söylüyorum. Dursun Annesini sevmiyor, cünkü her gün annesinin kulagini cok güzel cinlatiyorum. Cok agir hakaretlerde bulunuyorum. Cok adi bi insan bu dursun. Bi gün yolda görürsem o yagli suratina öyle bi tokat atacagim ki felegi sasacak Hain Dursun, hain kere hain dursun, dursun sakin durmasin, cektirsin gitsin.

Üst Alt