Hakan Şükür'e geri dön çağrısı yapıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür'e geri dön çağrısı yapıldı

Cevap: Hakan Şükür'e geri dön çağrısı yapıldı

şu adamın adını anmayın.Gelmesin yalakaların işi yok gitsin mitinglerde boy göstersin yaş 38 olmuş ne dönmesi zaten nasıl yollandığını herkes biliyor nerelerle bağlantısı olduğunu anlattırmayın bana burda

Hakan'ın futbola dönmesi saçmalık,komedi başka bir şey değil.Kendisi de herhalde bunun tuhaf olduğunun farkındadır.Ama ben hep şunu söylüyorum,Hakan'ın yedek kulübesinde durması bile o takımdaki Türk futbolcular için müthiş bir motivasyon olur.Hakan'ın kenardan destek vermesi,moral vermesi sahadaki oyuncular için inanılmaz bir şey olur.Galatasaray'da kısmet olmasa bile Milli Takımımızda bunu görmeyi çok isterdim.

Tabi bunun yolu da futbola dönmekten değil antrenörlük ya da antrenör yardımcılığından geçiyor.

Hakan Şükür adım adım Galatasaray'a CNNTurk.com Hakan Şükür Sportif Direktör - 19.10.2010

Hakan Şükür Galatasaraya Teknik Direktör Olacak Mı? | Gülcemal.com Hakan Şükür Galatasaray'a Teknik Direktör olarak mı geliyor? 10.10.2010

https://www.*************/default.asp?o=1&id=63170 Hakan Şükür Millekvekili ya da TFF Başkanı.. 09.12.2010

Veeee 27.01.2011 Hakan Şükür Galatasaray'ın yeni 9 numarası..

KarikatürMedya :) Ciddi komiksiniz şu Hakan Şükür'e kazandığınız paradan yüzdelik vermek zorunda kalacaksınız yıllardır üzerinden oynuyorsunuz..

şu adamın adını anmayın.Gelmesin yalakaların işi yok gitsin mitinglerde boy göstersin yaş 38 olmuş ne dönmesi zaten nasıl yollandığını herkes biliyor nerelerle bağlantısı olduğunu anlattırmayın bana burda

H.Şükür'ün milletvekilliğiyle ne alakası var bunun?H.Şükür her zaman Galatasaray efsanesidir.Şunu aklınızın bir köşesine yazın.Her fırsatta siyasi mesaj yazmayın arkadaş.

Ümit Davala Alanyaspor plaj takımında oynamıştı , Hakan da ancak o kadar oynar bu yaştan sonra.

ama haber sallama değil bir divan üyesi konuşmuş hakan da olabilir demiş eski başkanlar da olumlu yaklaşmışlar hakan hayırlı olsun camiamıza :D :)))))))))))))

oldu olacak tugayla hagi de dönsün hem tugay tam sağ iç b2b :S. bu zihniyeti anlayamıyorum.

:D Hakan şükür dahil bir çook galatasaraylını güldüğü bir haber..............

ne yazacaklarını ne söyleyeceğini bilemez olduar

bunu haber yapan cidden gerizekalıdır.harbi diyorum zeka özürlüdür.

Adam ciddiyse bu takımın tüm şubelerinin başına "sporu" bilen adamlar getirilmeli.Fail.

Hakan'i kulube sokmak demek, Fetos'un kulup icinde bir ayaginin olmasi demek.. Hakan kulupten mumkun oldugunca uzak tutulmali.

Üst Alt