Hakaret ve Maç Linki Paylaşımı Yasaktır! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakaret ve Maç Linki Paylaşımı Yasaktır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Değerli GSCimbom.com üyeleri,

Ceza Kuralları'nda açıkça belirtilmesine rağmen birçok üyemiz link istemekten, Galatasaray Spor Kulübü mensuplarına hakaret etmekten kaçınmıyor, bu tavırlarını ısrarla devam ettiriyorlar. Forum yönetimi olarak her ne kadar anlayış göstermeye çalışsak da aynı anlayışı birçok üyemizden göremediğimiz, yasak olduğu belirtilen davranışların ısrarla tekrar edilmesiyle ispatlanmış bir durumdur.

Bu nedenle forum yöneticileri olarak bundan sonra önceden olduğu kadar anlayışlı olamayacağımızı belirtmek istiyoruz.

Futbolcularımıza, basketbolcularımıza, yöneticilerimize vb şahsiyetlere hakaret etmekten kaçınınız. Aksi takdirde bu davranışlarınızın karşılığı ceza almak olacaktır.

ÇÖP, LEŞ, KAZMA, SALAK vb ifadeleri Galatasaray Spor Kulübü mensuplarına ve üyelere karşı kullananlara yaptırım uygulanacaktır. "Ben bilmiyordum" gibi bahanelerin aldığınız cezada herhangi bir hafifletmeye yardımcı olmayacağını da belirtmek isteriz, zira bu konuyu zaman zaman yukarı taşıyacağız.

Forumda maç linki paylaşımı kesinlikle yasaktır. Maç linki isteyenler de paylaşanlar da ceza alacaklardır. Doğrudan maç linki istemeyip, "özel mesaj atacak olan var mı?", "yardıma ihtiyacı olan özele gelsin", "kadro var mı?" gibi imaları kullanan üyelere de gerekli yaptırımlar uygunalacaktır.

Bu sebeplerden dolayı ceza almış olup, aynı tavrı devam ettiren üyelerimizin ise ceza süreleri her seferinde artacaktır. "Kurallarda şöyle yazıyordu", "geçen sefer şu kadar ceza almıştım" gibi gerekçeler dikkate alınmayacaktır.

Kurallara uymanızı bekliyor, iyi forumlar diliyoruz.

-GSCimbom.com Yönetimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt