Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası 2 Maç, ASY'nde kafa yarmanın cezası paha biçilemez - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası 2 Maç, ASY'nde kafa yarmanın cezası paha biçilemez

Cevap: HAKEMİN KAFASINI YARMANIN CEZASI BAKALIM KAÇ MAÇ? (Ona göre Sami Yen 'de düşün

Bu resimlerle anlatılmak isteneni çözemedim ben ,

1.Baros un pozisyonunda okla gösterilen şey emrenin kolu ve Baros un sol bacağı. ordaki faulu inkar eden yüzsüzlükte bir Fb li bile görmedim ben. Baros unsa bu faul neticesinde ters basmasından sağ ayak tarak kemiği kırılıyor. bu da bizim şanssızlığımız. şimdi bu resimle gösterilerek ne amaçlanmış. emre ye kart mı verilmedi diye isyan ediliyor.

2. O golün ofsayt olduğunu metin şentürk bile gördü , top ayaktan çıktıktan 5 mt sonraki görüntüyü koyup çizgiyi çekip olayı abartmanın ne anlamı var. zevk mi alıyorsunuz bariz hakkımızın yendiği pozisyonda bile bizi küçük düşürmeye

3. alex in pozisyonuna dünyadaki hakemlerin yüzde 70 i görmeden penaltıyı çalıyor.kaleciler o topa dokunamazsa atak oyuncusa koz vermiş oluyor bunuda adam kullandı

4.carlos un yaptığı uganda dan ingiltereye kadar dünyanın her yerinde sarı kart . şikayet edilen ne . kırmızı kart olduğunu mu iddia ediyorsunuz. veya bu hareketin karşılığında yumruğu hakettiği için Keita ya ceza verilmemesinimi savunuyorsunuz.

Maç öncesi ve sonrası 10 tane yapılan ahlaksızlık varken adamlara çalısır gibi bu kareleri koymak sadece kendimize güldürür

Cevap: HAKEMİN KAFASINI YARMANIN CEZASI BAKALIM KAÇ MAÇ? (Ona göre Sami Yen 'de düşün

o hekem keşke gebersedi durumun vehametini ozaman anlarlardı.

Bu arada adnan polatada çok kızgınım, fedarasyona ateş püsküreceğine uzlaşma yolunu tercih etti.

Bu resimlerle anlatılmak isteneni çözemedim ben ,

1.Baros un pozisyonunda okla gösterilen şey emrenin kolu ve Baros un sol bacağı. ordaki faulu inkar eden yüzsüzlükte bir Fb li bile görmedim ben. Baros unsa bu faul neticesinde ters basmasından sağ ayak tarak kemiği kırılıyor. bu da bizim şanssızlığımız. şimdi bu resimle gösterilerek ne amaçlanmış. emre ye kart mı verilmedi diye isyan ediliyor.

2. O golün ofsayt olduğunu metin şentürk bile gördü , top ayaktan çıktıktan 5 mt sonraki görüntüyü koyup çizgiyi çekip olayı abartmanın ne anlamı var. zevk mi alıyorsunuz bariz hakkımızın yendiği pozisyonda bile bizi küçük düşürmeye

3. alex in pozisyonuna dünyadaki hakemlerin yüzde 70 i görmeden penaltıyı çalıyor.kaleciler o topa dokunamazsa atak oyuncusa koz vermiş oluyor bunuda adam kullandı

4.carlos un yaptığı uganda dan ingiltereye kadar dünyanın her yerinde sarı kart . şikayet edilen ne . kırmızı kart olduğunu mu iddia ediyorsunuz. veya bu hareketin karşılığında yumruğu hakettiği için Keita ya ceza verilmemesinimi savunuyorsunuz.

Maç öncesi ve sonrası 10 tane yapılan ahlaksızlık varken adamlara çalısır gibi bu kareleri koymak sadece kendimize güldürür

1-Fenerbahçenin avukatı mısın?

2-Galatasarayın seyircisi misin yoksa TARAFTARI mısın ?

3-Neden her topicte seni feneri savunurken görüyorum?

Eğer yanlış birşey yazdıysam modlar silsin

1-Fenerbahçenin avukatı mısın?

2-Galatasarayın seyircisi misin yoksa TARAFTARI mısın ?

3-Neden her topicte seni feneri savunurken görüyorum?

Eğer yanlış birşey yazdıysam modlar silsin

1- bu yazıdan bunu çıkarıyosan normalde diğer 2 soruna cevap vermemem lazım

2- senin ben Galatasaraylılığımı tartışabilmen için çok mesafe kat etmen lazım. sen kısa donla gezerken ben fenerbahçe stadında Galatasaray atkısıyla dolaşıyordum

3- su f5 i savunduğum mesajlarımı banada gostersende bende aydınlansam.

sen ve senın gıbı sığ adamlar yuzunden hakkını bıle savunamaz hale geldı bu camia. buraya konan saçma sapan resimlerden ziyade neler var biliyormusun sen.

Maça giden arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre ,

1- Keita ya atılan şişeden önce 10-15 saniye boyunca atılanları keita hakemi uyarıyor atılanlar için hakem sallamıyor bile

2- maçtan önce sonra ve maç boyunca bizimkilerin üzerine atılmadık sey yok. ağlara takılanları goruntulesen yeterlı

3- bilica nın Arda ya attığı tokat veya yumruk artık her neyse ve kazım ın Aydına yaptığı hareket varken sen tutup maç içindeki ve faul verilmiş pozisyonları buyuk olaymıs gibi resimlerini koyuyorsun

4- maçtan sonra seyircilerimize yapılan iğrençlikler.

Şimdi bunlar varken sen şu eline hiçbirşey geçirmiycek 3-5 fotograftan medet umuyosan aynen devam et

1- bu yazıdan bunu çıkarıyosan normalde diğer 2 soruna cevap vermemem lazım

2- senin ben Galatasaraylılığımı tartışabilmen için çok mesafe kat etmen lazım. sen kısa donla gezerken ben fenerbahçe stadında Galatasaray atkısıyla dolaşıyordum

3- su f5 i savunduğum mesajlarımı banada gostersende bende aydınlansam.

sen ve senın gıbı sığ adamlar yuzunden hakkını bıle savunamaz hale geldı bu camia. buraya konan saçma sapan resimlerden ziyade neler var biliyormusun sen.

Maça giden arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre ,

1- Keita ya atılan şişeden önce 10-15 saniye boyunca atılanları keita hakemi uyarıyor atılanlar için hakem sallamıyor bile

2- maçtan önce sonra ve maç boyunca bizimkilerin üzerine atılmadık sey yok. ağlara takılanları goruntulesen yeterlı

3- bilica nın Arda ya attığı tokat veya yumruk artık her neyse ve kazım ın Aydına yaptığı hareket varken sen tutup maç içindeki ve faul verilmiş pozisyonları buyuk olaymıs gibi resimlerini koyuyorsun

4- maçtan sonra seyircilerimize yapılan iğrençlikler.

Şimdi bunlar varken sen şu eline hiçbirşey geçirmiycek 3-5 fotograftan medet umuyosan aynen devam et

Galatasaraylılığını tartışmadım

sürekli bu tip mesajlarını gördüm sordum zaten;)

Galatasaraylılığını tartışmadım

sürekli bu tip mesajlarını gördüm sordum zaten;)

Çünkü maç gününden beri aynı şeyleri ,

Konsantrasyonumuzu ve enerjimizi yanlış yerlerde kullandığımızı söylüyorum.

Biz hala kitabına göre oynamayı öğrenemedik , futbolcumuzda öğrenemedi biz taraftartada öğrenemedik.

TFF'ye mail gönderme yerini bulamadım ben ya!

yeteri kadar adam küfür etmemiş diye fenerin cezasını kaldırmışlardı

şimdide yeteri kadar kan dökülmedi diye önce 3 maç verip sonra kaldırırlar

minareyi çalan kılıfını hazırlar

Cevap: Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası Bakalım Kaç Maç? (Ona göre Sami Yen 'de düşün

Keita'nın gözünün acıdığı pozisyonda atılan su şişesinin Gs tirübünlerinden atıldığı iddaası sizce doğru mu?

pozisyon_1.jpg

Penaltı pozisyonunda kaleci elleriyle değil de koluyla veya omzuyla Alex'e temas etmiş olamaz mı?

Cevap: Hakemin Kafasını Yarmanın Cezası Bakalım Kaç Maç? (Ona göre Sami Yen 'de düşün

Keita'nın gözünün acıdığı pozisyonda atılan su şişesinin Gs tirübünlerinden atıldığı iddaası sizce doğru mu?

Hee tabii, aramazida bir Michael Jordan vardi, o aglarin arasindan sizdirip tam isabet Keita'nin gözüne atti.. Güldürme kardesim..

Hee tabii, aramazida bir Michael Jordan vardi, o aglarin arasindan sizdirip tam isabet Keita'nin gözüne atti.. Güldürme kardesim..

edit...

veya

edit...

HD görüntü istersen burdan indirebilirsin... İzleyin bakalım bu İDDAA ne kadar doğru?

Tabiki Gs taraftarının amacı Keita değildi, su şişesini direkt Keita'ya atmadı... Su şişesi atıldığında yan hakemin nerede olduğunu bir bakın... Tabiki Keita'nın hemen arkasında... Yani;

atılan su şişesi yan hakeme niyet, Keita'ta kısmet olmuş gibi görünüyor... :)

son anda aklıma gldi, verdiğim linkleri sildim... durduk yere başkalarının attığı su şişesi yüzünden ceza almak istemem... :D

son anda aklıma gldi, verdiğim linkleri sildim... durduk yere başkalarının attığı su şişesi yüzünden ceza almak istemem... :D

Kendine gelsen iyi olur. Angut forumuna git, duyduguma göre orada maç öncesinde hakemin kafasina atilan cisiminde Galatasaraylilar tarafindan attildigini iddaa ediyorlar. Hadi git arkadaslarinla beraber fantazini kur..

Üst Alt