Hakim Ziyech Sözleşme Opsiyonu Kullanılmalı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakim Ziyech Sözleşme Opsiyonu Kullanılmalı mı?

Hakim Ziyech Sözleşme Opsiyonu Kullanılmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    130
geçti o iş. buna güvenip sezon planı kurulmaz. bu saatten sonra zaten barış alpere saygısızlık olur. barış alperin kramponlarını taşıması için kalabilir en fazla.

Biraz da kendisine bagli. Kaliteli ayak oldugu bariz fakat oturup konusmak lazim eger bu sezon gibi umursamaz davranacaksa olmaz tabi ama biraz da onu dinlemek lazim.

Düzenliliği olsaydı bize bu şartlarda gelmezdi.Yaza kadar da lisansı olduğu için ne kadar Maç'ta kullansak o bizim kârımıza olur.Beşiktaş Maçı'nda Skor 1-1ken veya Skor 0-0ken oyuna girip Gol veya Asist yapıp Maç'ı kazandırsa ki kazandırabilir öyle yetenekli 1 futbolcu taraftarlarla arası gidene kadar barışmış olur..

Bize istikrarli topcu lazim.okan buruk ilk yil kurdugu kadro ile devam ediyor desek ddogru olur.

Mertens,toreira,abdülkerim,kerem akturkoglu hatta berkan kutlu gibi sezon boyunca takimi sirtlayabilecek kolay kolay mac kacirmayan ve takimi sahiplenen oyuncular lazim bize.Ziyech ndombil gibi sorunlu topculara bir cuval paraverip birde nazini cekecek durumda degiliz bize kupa lazim sampiyonluk lazim avrupa da yol yurutecek is yapacak kaliteli ayaklar lazim.

Şu herifin şu saatten sonra opsiyonu kullandirtmasi için 5-6 tane maçı öyle böyle değil şapkadan tavşan çıkararak alması lazım anca öyle.Misal tjk maçında çıkacak 87de 0-0ken 30metreden filan atacak anca öyle.Kimse de almaz zaten bunu şu haliyle anca twenteye doner.

Sene sonu iyi kötü para kazandiracak.

Aynısını zaha için de bekliyorum.

Belki tete için de bu durum olabilir.

Şunu görelim artık piyasası olan ederi yüksek oyuncuları bonservissiz yada ucuza almak her türlü kazandırır. Ziyech de sadece şöyle bir durum var sözleşmesi 1+1+1 olduğu için bizimkiler sözleşmesini uzatıp satmak istediğinde ziyech bu duruma sıcak bakmayabilir.

Çünkü adam son kontratını yapmaya gidiyor ve iyi para alabilmesi için serbest olmak isteyebilir. Uzatınca da gitmek istemeyebilir. Bekleyip görelim bakalım bizimkiler ne yapacak...

Burada fikrimi söylemiştim...

Oscar Wilde'in bir sozu vardir, "Bir bardak sut icin evde inek beslenir mi?" diye. Bizim Ziyech ile iliskimiz bu soze benziyor. Isterse cok net sampiyon yapip Avrupa'da kupasina gore ceyrek veya ustu yaptirir ama pasamin pasa gonlunun istemesi lazim.

Su ana kadar cok az verim alabildik ve maasi cok yuksek. Halinin ve tavirlarinin da takimdaki arkadaslik ortamini bozdugunu dusunmekteyim. Hatta keske taraftar icinde transfer aciklama isini de bu arkadasla harcamasaydik.

Sen git abi, isine gucune bak. Biz Baris ve Tete ile gayet guzel oynariz. Sana ihtiyacimiz yok. Bilmiyorum onu mu sorun etti ama, bu takimin yildizi ve lideri Mauro Icardi'dir. Bunu kabullenmeyenin bu takimda isi yok.

F/P olarak asla . Başka ülkeden olsa belki /acaba mı/yok yaa yanlış düşünüyor olabiliriz derdim ama kesinlikle asla diyorum .Aldığı paraya 4-5 tane alınacak genç oyuncuyu tercih ederim. Halbuki o amigo porta çıktığında ne ümitlenmiştik oysa ki. Yineliyorum Asla.
Umarım yanıltır bizi buarada.

Üst Alt