Haksız Yere Aldığım Uyarıya İtiraz Ediyorum | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haksız Yere Aldığım Uyarıya İtiraz Ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi Akşamlar ilk önce,
önceki gece açmış olduğum konuda, şu an ki Galatasarayımızın Başkanına Dursun Özbeğe etmış olduğum küfürden uyarı aldım.
http://i64.tinypic.com/nqbb01.png

Bu uyarıyı hiç bir şekilde kabul etmiyorum ve bu adama da koskoca Galatasarayı bırakmıyorum.

En çokta dikkatimi çeken yazı:

''Forum kuralları çerçevesinde Galatasaray kulübü yöneticilerine, sporcularına, ve forum üyelerimize yönelik uygunsuz uslüp içeren (hakaret, alaycı, ayrıştırıcı) ifadelerin kullanılması ve küfür kısaltmaları kesinlikle yasaktır. Bu tarz ifadeleri kullanmaya devam ettiğiniz takdirde MYC cezası alabileceğiniz hatırlatır iyi forumlar dileriz.'

Şimdi arkadaşlar Dursun Özbek konusunun Başlığını okuyalım: 'Dursun Aydın Özbek | Sözde "Başkan"'

Bu Adam yüzünden Takımın maçlarını izlemiyorum artık, hiç bir zevk vermiyor. Eskiden Galatasarayımızı Şampiyonlar liginde deli gibi destekleyip, transfer haberi gelecek diye saatlerce televizyondan ayrılmazdım. Burada yazabileceğim çok satır var, ama bu Adamı hayatım boyunca Başkan olarak Galatasarayımıza yakıştıramayacağım. Kendı bakış açımdan da tekrar diyorum ve hep diyeceğım Dursun Özbek Allah belanı versin.

Herkese hayırlı Geceler diliyorum

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt